30 липня – 9 серпня ретрит із Трінлє Ньїнґпо

З 30 липня по 9 серпня запрошуємо до Ґомде Україна на 10-денний навчальний ретрит із практики Трінлє Ньїнґпо – “Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди” (Ламей Тхуґдруб Барчє Кюнсел ). Кілька сесій поспіль з початку ретриту до нас приєднається онлайн Лама Ґендун Йонґду із монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ й дарує настанови з цієї практики. Онлайн участі, на жаль, не передбачається. Практика виконуватиметься українською та тибетськими мовами.

САДГАНА ТРІНЛЄ НЬЇНҐПО

Трінлє Ньїнґпо – йога, яку склав Ґуру Рінпоче Падмасамбгава для усунення всіх без винятку перешкод. Ця практика належить до циклу скарбів Чокґ’юра Лінґпи, який досить недавно, лише у 19 столітті, відкрив цю терму землі, Ламей Тхуґдруб Барчє Кюнсел або «Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди». У контексті трьох коренів (ґуру, їдам, дакіні), практика Трінлє Ньїнґпо є практикою одночасно і Ґуру, і Їдама – джерелом усіх благословінь та усіх досягнень. Текст https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2022/07/TrinleNyingpo_Ukr_chant2022.pdf

РОЗМІЩЕННЯ

Ретрит вершитиметься у просторі центру Ранґжунґ Єше Ґомде Україна, який тільки розвивається, тут буде збудовано буддійський храм та повний комплекс для вивчення і практики Дгарми (концепція центру https://gomdeua.org/jangchub-choling.php).

Розміщення у 4 і 6 місних кімнатах. Смачна домашня вегетаріанська кухня. Фото з попередніх ритритів https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3068686733256003&type=3

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

  • бажано мати посвяту на практику Трінлє Ньїнґпо або будь яку іншу посвяту з трьох коренів у ваджраянській традиції;
  • якщо ні, то ви виконали або почали виконувати особливі попередні практики ньондро будь якої традиції;
  • Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/sYtuZiPtzvyBgHTR7;
  • Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
  • Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
  • Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

ОРГВНЕСОК ТА ОФІРИ

За весь ретрит разом з харчуванням і розміщенням 6000 грн. Для Gomde Family&Patrons (хто регулярно сплачує членські внески) 5000 грн. Для пенсіонерів, осіб з обмеженою працездатністю 3000 грн.  Якщо у вас є матеріальна складність сплатити внесок – вкажіть це при реєстрації, ми зможемо допомогти.

Доброчинні офіри на розвиток центру та за участь тих учасників, кому складно сплатити оргвнесок – вельми вітаються, якщо у вас є така можливість – будемо дуже вдячні.

У разі потреби, можна організувати трансфер.

Подякувати українським перекладачам, які створюють “співабельні” переклади практик можна на картку 5354 6550 1978 4638 (Укргазбанк, Криволапчук О.І.)

РОЗКЛАД

30 липня вівторок

14:00 заїзд і поселення

15:00 обід

16:00 Трінлє Ньїнґпо, офіра дгармапалам, учта

20:00 вечеря

21:00 Трінлє Ньїнґпо

22:00 відпочинок

31 липня – 8 серпня

7:00 Трінлє Ньїнґпо

9:00 сніданок

11:о0 Трінлє Ньїнґпо, навчальна сесія

13:30 обід

16:00 Трінлє Ньїнґпо, офіра дгармапалам, учта

19:00 вечеря

21:00 Трінлє Ньїнґпо

22:00 відпочинок

9 серпня

5:30 Трінлє Ньїнґпо

7:00 сніданок

9:00 Трінлє Ньїнґпо, офіра  дгармапалам, учта

13:00 обід, вільний час, повернення додому

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

  • вервицю, дзвіночок, ваджру (якщо немає дзвіночка і ваджра, то будь ласка обов’язково придбайте власну вервицю на 108 бусинок)
  • змінне взуття і теплі шкарпетки
  • особисті ліки

ДУШ І ТУАЛЕТ: Для користування учасниками ретриту буде доступний душ і туалет, є гаряча вода.

 

РЕЄСТРАЦІЯ https://forms.gle/sYtuZiPtzvyBgHTR7

‹ До списку новин