22-23 липня Трінлє Ньїнґпо у Ґомде Україна

У сприятливий місяць Чокор, першого повороту колеса Дхарми (відзначається 21 липня) запрошуємо до ритритного табору Ґомде Україна 22-23 липня на групову практику Ґуру Рінпочє із циклу “Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди” (Ламей Тхуґдруб Барчє Кюнсел). І дякуємо всім нашим воїнам, захисникам, учителям, ламам, монахам, всім Силам Всесвіту за можливість проведення цього заходу. Практика виконуватиметься тибетською та українською. Обов’язкові реєстрація і оргвнесок.

Окрім цього учасники матимуть змогу отримати:

 • Дорогоцінні рінчени Ваджрасаттви, виготовлені власноруч Ділґо К’єнце Янґсі Рінпочє та ламами монастиря Шечен у Катманду;
 • Цілющі пігулки Далай-Лами;
 • Клаптик тканини одягу статуї Будди з Бодхгаї (для оберегів, амулетів)
 • Благословіння статуї Падмасамбґави з терми Чокґ’юра Лінґпи “Дзоґчен Десум” (історія реліквії тут https://gomdeua.org/statuyagr2022/);
 • Благословіння статуї Падмасамбгави, яка була виготовлення з нагоди 100-ї річниці з дня народження Тулку Урґ’єна Рінпочє за ініціативою Пакчока Рінпочє монахинями із монастиря Наґі Ґомпа у долині Катманду (історія цієї реліквії тут https://gomdeua.org/gururinpoche_from_tulku_urgyen/).

У розкладі:

 • Садгана “Йоґа Сутнісних Діянь” (Трінлє Ньїнґпо);
 • Офіра очищуючого диму (санґу);
 • Офіра їжі (білого суру);
 • Офіра захисникам “Стрімке Діяння” (Лама Їдам);
 • Офіра Магакалі;
 • Офіра Екаджаті, Рахулі та Ваджрасадгу “Невичерпна Гірлянда Блискавиць” (Ма За Дам Сум);
 • Офіра сестрам Шванамукха “Стрімкі просвітлі дії для знищення ворогів і перешкод” (Пхур Сунґ);
 • Дарування торми Церінґмі;
 • Ганапуджа;
 • Стисла дгарані славетної Ваджранакхі (Ваджровий Пазур).

На учасників також чекають: смачні вегетаріанські страви, затишні кімнати для відпочинку, дружня атмосфера, чаювання та спілкування.

Тексти (будуть доступні також у друкованому вигляді на місці) Завантажити в електронному вигляді можна тут:

Загальна збірка https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2022/07/ChoklingTersarSetUkrChantable2022.pdf

Збірка Трінлє Ньїнґпо https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2022/07/TrinleNyingpo_Ukr_chant2022.pdf

РОЗКЛАД

субота

10:00 заїзд і сніданок

11:00 сесія практики

13:30 обід і вільний час

17:00 сесія практики

19:00 вечеря і вільний час

22:00 відпочинок

неділя

7:00 сесія практики

9:30 сніданок

10:30 сесія практики

13:00 обід і вільний час

15:00 виїзд і повернення додому

ЯК ДІСТАТИСЯ

Всіх учасників скеруємо, як краще дістатися до Ґомде. Це можливо громадським транспортом (90 км від Києва) або разом як попутники або пасажири із тими, хто добиратиметься на своєму авто. Хто, як буде їхати – з кожним поспілкуємося по телефону  – і по можливості об’єднаємо в групи.

Всім, кому потрібно, – скинемо геолокацію. Дорога із Києва як правило триває від 1 години 30 хвилин до 2 годин. Можна їхати маршруткою із Києва на Радомишль, а з Радомишля брати таксі (400-500 грн) або на автобусі Радомишль – Тетерів до зупинки Кримок (наш табір поруч біля зупинки, 1 км). Особисті ліки, снеки, засоби гігієни, капці тощо бажано мати із собою.

ВАРТІСТЬ

Внесок на загальних умовах 2000 грн, для Gomde Family&Patrons 1500 грн.

Дізнатися більше про Gomde Family&Patrons та приєднатися до спільноти можна тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

РЕЄСТРАЦІЯ

https://forms.gle/i2vfiSSNJk8NUSg18

БЕЗПЕКА

Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні. Пам’ятайте про комендантську годину, особисті документи, повітряну тривогу тощо. Ми проводимо не відпочинковий захід, а тренувальну роботу із буддійської практики.

ДОПОМОГА

Якщо ви бажаєте й у вас є можливість допомогти нам утримувати й дбати про ритритний центр, це можна зробити за посиланням

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i74404396394

Нехай блискавична Перемога над усіма демонами-окупантами осяє нашу соборну й вільну Україну, Нехай мир, добробут і щастя запанують у всій широчині простору!

‹ До списку новин