Попередня реєстрація на навчання

2024-25 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Щиро дякуємо за ваш інтерес до навчання “Силі Спокою”. Будемо раді, якщо ви залишите заявку на навчання у 2024-25 році, будь ласка, заповніть цю реєстраційну форму. Якщо у вас є сертифікат від попередніх учасників навчання, при реєстрації зазначте, від кого ви отримали сертифікат (прізвище) у відповідному полі. 

Актуальне для учнів нового навчального року

  1. Повна інформація й усі деталі. За кілька днів до початку навчання ми надішлемо вам деталізований  розклад 2024-2025 із усіма онлайн-зустрічами. Наша подорож триватиме 7 повних місяців, плановий початок 5 жовтня 2024 року, завершення у червні 2025 року. Усі зустрічі проходять онлайн. Січень і лютий – зимові канікули. Кожного навчального тижня у вихідний відбувається онлайн-сесія з тренером, раз на місяць – дводенний практичний вебінар.
  2. Відкриті тижневі практикуми “Тижня роду”. 12-17 серпня 2024 року у нас відбувалися вебінари “Здорові рід, сім’я, коріння – сильна Україна!і” з тренерами “Сили Спокою”.  Ці зустрічі є у відкритому доступі, ви можете їх переглянути, щоб почути тренерів і відчути свій зв’язок із ідеями “Сили Спокою”: https://youtube.com/playlist?list=PLCtG-FAtK1hdu8SaP9yW7y4nBRcHRhXNK&feature=shared 
  3. Індивідуальна онлайн зустріч із тренерами. Щоб почати навчання та отримати доступ до всіх зустрічей і матеріалів потрібно з’явитися на індивідуальну зустріч із тренерами, ви самі зможете обрати дату і час цієї зустрічі у спеціальній формі, яку ми також надішлемо за кілька днів до планового початку навчання.
  4. Ваш благодійний внесок. Учасники річної подорожі «Сила Спокою», хто успішно пройшли співбесіду, вносять рекомендовану благодійну пожертву 2500 грн на місяць. Ці доброчинні внески спрямовуються на підтримку діяльності буддійської громади Ранґджунґ Єше https://gomdeua.org/news/ та ретритного центру, який можна відвідати як під час вашого навчання – приїхати особисто на виїзний семінар (така можливість буде у всіх бажаючих, оголошення про виїзні семінари ви побачите згодом), так і за межами програми під час інших заходів, які тут організовуються.

  5. “Сила Спокою” в цифрах. Кількість навчальних курсів (модулів) – 7,  кількість тренерів – 6; кількість онлайн сесій (зустрічей) – близько 50 разом із семінарами вихідного дня. 
  6. Сила Спокою у соцмережах. Зануритися в атмосферу навчання цього року та побачити перебіг подій можна у наших соцмережах Facebook Instagram Telegram

Щиро дякуємо всім нашим воїнам, захисникам, учителям, ламам, монахам, всім Силам Всесвіту за те, що стало можливим проведення цієї програми. У боротьбі із демонами-окупантами мирське й небесне лицарство єдині!

ПРО ПРОГРАМУ В КІЛЬКОХ СЛОВАХ

Організатор – громадська організація “Ранґджунґ Єше Україна” за підтримки Khyentse Foundation. Програма пропонує учасникам річну подорож унікального трансформуючого досвіду через поєднання буддійської та західної традицій самовідновлення і зцілення, повернення внутрішнього спокою і сили. Унікальність програми полягає в тому, що  буддійські ідеї та практики знаходять своє органічне продовження у йоґа-терапії, медитаціях, психологічній допомозі, психофізіології, арт-терапії та тибетській системі здоров’я.

Під керівництвом голови громади “Ранґджунґ Єше Україна” Сергія Зіновьєва та досвідчених українських тренерів учасники братимуть участь у групових семінарах, заняттях, індивідуальних консультаціях аби розвинути нове розуміння себе, свого життя та набути нових якостей, котрі позитивно впливають на баланс емоційного та фізичного. Сім модулів програми спрямовані на надання учасникам всебічної підтримки для емоційної стійкості та витривалості.

МІСІЯ ТА ЗАВДАННЯ

Допомогти українцям опанувати себе і свою ситуацію, повернути рівновагу, силу і впевненість за допомогою буддійських та західних універсальних методик.

Передавати універсальні знання і методи, котрі перевірені часом і власним досвідом тренерів, усім хто прагне навчитися: опановувати важкі емоційні стани; відновлювати фізичний і емоційний баланс; запускати механізми саморегуляції; дбати про здоров’я тіла та ума; повернути віру в себе, впевненість щодо сьогодні й оптимізм щодо майбутнього.

ДЛЯ КОГО

Сила Спокою – це навчання, насамперед, для вашого особистого блага, для тих, хто втомився звертатися до профільних спеціалістів аби опанувати себе і своє здоров’я. Оскільки програма поєднує науково-обґрунтовані методи, буддійський погляд і практику, вона буде цікава тим, хто шукає унікальний і цілісний шлях до свого емоційного здоров’я, незалежно від віку, атеїст ви чи сповідуєте певну релігію.

Для тих, хто сам хоче навчитися перемагати: втому від того, що відбувається навколо; розлад сну; тривогу і стрес; емоційні качелі та відсутність внутрішньої опори; кризу у стосунках; невизначеність щодо своєї долі (за кордоном чи в Україні); невпевненість і сумніви: що робити, куди бігти; безвихідь і глухий кут.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у програмі у 2024-25 році буде платною, проте доступною кожному. Детальніші умови стануть відомі за місяць до початку. Проте до учасників висуваються суворі вимоги щодо відвідуваності. Сила Спокою поєднує обидві форми навчання: очні зустрічі та онлайн, які можна чергувати відповідно до свого графіку та можливостей. Учасники погоджуються із такими основними умовами:

готовність навчатися і опановувати нові навички;

відкритість і цікавість до буддійської філософії та практик;
обов’язкова відвідуваність 80% онлайн занять;

бути на онлайн-заняттях з увімкненою камерою;
забезпечити особисте користування якісним інтернет-зв’язком та вміння користуватися застосунком GoogleMeet, відповідати на електронну пошту та Telegram;

ПОЗИТИВНИЙ ВПЛИВ НА ЛЮДИНУ

Оскільки програма навчає учасників інструментів та методів для керування своїми емоціями, вона впливає на покращення і розвиток таких якостей і навичок: внутрішній спокій; долання стресу; усвідомлення; поглиблення розуміння природи емоцій, їхніх причин; розуміння і застосування інструментів впливу на негативні моделі думок; розвиток більш ефективних поведінкових навичок; опанування більш позитивного погляду на життя; поліпшення загального психологічного стану.

За результатами попереднього року, зокрема, навчання сприяло значному покращенню самопочуття, сну, розуміння свого тіла, харчових звичок, зменшенню частоти захворювань на застуду, тривожності, стресу, емоційного стану, зниженню негативних думок, покращенню фокусу та опанування важких життєвих обставин. Ознайомитися з результатами минулорічного навчання та побачити, як змінився стан учасників можна у цій статті https://gomdeua.org/powerofcalmresults24/

ЧОМУ САМЕ РАНҐДЖУНҐ ЄШЕ УКРАЇНА

Некомерційна громадська організація Ранґджунґ Єше Україна, https://gomdeua.org/,  має досвід організації та проведення ретритів з медитації та буддійських освітніх програм.

Тренери програми СИЛИ СПОКОЮ мають досвід як вивчення і практики буддизму, так і психофізіологічного відновлення, саморегуляції, терапії усвідомленості та поведінкової психології.

У кожному із 7-ти модулів програми учасникам пропонують взяти участь у виїзних семінарах вихідного дня на базі ретрит-кампусу Ранґджунґ Єше Україна: розташований у лісі, у місці віддаленому від населених пунктів; серед чистої природи, де панує спокій і велична краса українського Полісся.

ТРЕНЕРИ

Сергій Зіновьєв

Голова громади Ранґджунґ Єше Україна, вивчає та практикує буддійське вчення більше 15 років. Автор ідеї і керівник програми «Сила Спокою». Тренер модулю «Основи буддійського вчення» та «Сила прагнень». Навіть у незначних деталях можна побачити великий сенс. Між ким ми є і ким хочемо бути – лише кілька місяців. Й оскільки часу не існує, справа лише в нас самих.

Марина Коломієць

Тілесноорієнтирований терапевт. Ведуча тілесних та енергетичних практик, філософ. Тренер модулю «Зв’язок тіла й ума» та «Арт-терапії». Авторка освітнього проекту “Життя Творіння”. Зроби крок до себе –  я тебе підтримаю. Ти у себе є.

Руслан Чугунов

Досвід медитації 13 років, йоґи – 20 років. Автор проєктів —  «Школа Медитації» та «Медитація в офісі». Навчався у відомих майстрів медитації тибетського буддизму, а також проходив навчання у тибетському монастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ, Катманду, Непал. Студент «Відкритої буддійської академії» та курсу «Тренування Бодгі» з Еріком Пемою Кунсанґом. Проводить регулярні заняття з медитації в центрах «Ритми життя» та «Нова Епоха». Тренер модулю «Подолання стресу та тривоги за допомогою медитації».

Костянтин Пейчев

Практичний психолог в екзистенційному напрямку, ведучий психологічних груп підтримки та індивідуальних консультацій для постраждалих від війни і людей які переживають життєві кризи. Практик дгарми, проходив навчання по програмі «Потрійна Досконалість Тари» та «Інтеграція майндфулнес у консультування та психотерапію». Тренер модулю «Поведінкові навички опанування стресу». Основною настановою модулю є теза, що навіть у вкрай несприятливих обставинах, ви можете надати своєму буттю сенс, ціль і життєву енергію.

Ігор Каніфольский

Лікар-психотерапевт та буддистський практик, який намагається збагатити ці сфери одна одною. Автор «Терапії усвідомленням». Тренер модулю «Терапія усвідомленням». Свобода – найвища цінність.

Юлія Ковтун

Майстриня тибетського масажу куньє, тренерка йоги неджанґ, організаторка в «Соріґкганґ Львів», тренерка модуля «Тибетська традиція здоров’я і харчування». Коректне харчування – важлива складова здоров’я тіла, ясності ума та доброти серця.

МОДУЛІ ПРОГРАМИ

Основи буддійського вчення

Цей компонент присутній у всіх 6-ти модулях програми і має на меті ознайомити учасників із основними ідеями буддійського бачення себе і світу, які допоможуть глибше розуміти методи і практики, що пропонуються у кожному з модулів. Ми познайомимося із такими глибокими категоріями як непостійність, взаємозалежність, карма (причинно-наслідковий зв’язок), причини страждання, відсутність самосутнього буття (Его) тощо.

Перший модуль програми “Зв’язок ума й тіла”

Учасники дізнаються про вплив стресу на ум як неінтелектуальне світовідчуття, сприйняття свого фізичного тіла. Навчаємося методам психофізіологічного відновлення, саморегуляції та запуску механізмів тілесного зцілення, які можуть допомогти відновити психічне здоров’я.

Другий модуль – “Поведінкові навички опанування стресу” 

Модуль поведінкової психології познайомить учасників із практичними техніками з опанування стресу та травматичного досвіду. Будемо розвивати психологічну гнучкість для побудови вже зараз осмисленого, повноцінного та насиченого життя. Ця частина програми побудована на трьох блоках психологічної еластичності: усвідомленість: бути тут і зараз та розвивати позицію спостерігача; відкритість: переробляти стресовий та травматичний досвід за допомогою прийняття переживань та роз’єднання з думками; залученість: визначити власні цінності і сенси та діяти відповідно до них.

Третій модуль – “Подолання стресу та тривоги за допомогою медитації”

У цьому модулі ви навчаєтеся базовим технікам медитації, які покликані зменшити ментальне занепокоєння, збалансувати свій емоційний стан та покращити якість життя. Ми прагнемо навчити учасників такої медитації, яка допоможе відновлюватись, знижувати рівень свого стресу та тривожності, балансувати свій сон та відчувати радість життя.

Кожна з медитацій тренує певну навичку. Медитація на дихання вчить впорядковувати стан свідомості, ума, дає йому свіжість і зібраність. Медитація сканування тіла виявляє неусвідомлену напругу в тілі та розслабляє. Медитація на звуки вчить не реагувати гостро на зовнішні подразники і зберігати внутрішній спокій. Медитація на зовнішній об’єкт покращує уважність та зосередженість. Медитація на думки дозволить ближче познайомитися із своїм умом та зменшити залежність від нав’язливих та негативних моделей думок. Медитація на емоції вчить “емоційній грамоті” та контролю над емоціями.

Четвертий модуль – “Терапія усвідомленням”

Тут учасники зосереджуються на розвитку усвідомлення, як універсальної навички вирішення поточних проблем емоційного стану та поведінки, навчаються розрізняти зміст свідомості та усвідомлення, опановують техніки трансформації емоцій, думок, тілесних відчуттів та образів, вчаться бачити свій потенціал та потенціал інших та сприяти його реалізації через усвідомлені думки, слова та дії.

П’ятий модуль – “Тибетська традиція здоров’я та харчування”

Учасники ознайомляться з концепцією тибетської традиції здоров’я та зрозуміють, які є 5 першоелементів, 3 життєві енергії (тиб. нєпа), 7 конституцій тіла. Навчатимемося визначати власну конституцію тіла.

Вивчатимемо відповідні рекомендації з харчування та способу життя, що забезпечуватиме сприятливі умови для здоров’я. Серед практик модулю –тибетська оздоровча йога Неджанґ – прості вправи для підтримки гармонії тіла, енергії та ума, а також техніки самомасажу: робота з точками й монгольське прогрівання хорме.

Шостий модуль – “Арт-терапія”

У цьому модулі поєднуються дві важливі складові фізичного та емоційного статку, котрі на різних рівнях живлять та збагачують наш емоційний та фізичний світ. За допомогою арт-терапії учні спробують інструменти мистецтва для самоаналізу та зцілення. У темах цього модулі новітні методи нейрографіки, дерева гармонії та терапія емоційних виплесків за допомогою простих інструментів, доступних кожному.

Сьомий модуль – “Сила прагнень”

Учасники познайомляться з ефективною практикою, яка поєднує у собі елементи медитації, аналізу та творення прагнень – стародавнім тибетським алгоритмом із семи гілок. Кожен із щаблів цієї практики є універсальною матрицею, відтворюючи яку, можна навчитися знімати емоційне навантаження, створювати позитивне психоемоційне поле та умови для ефективного подолання тонких (прихованих) перешкод. Окрім цього учасники матимуть можливість взяти участь у справжньому буддійському ритуалі офірування очищуючого диму, який служитиме сприятливим ґрунтом для зродження особистих прагнень та побажань.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА 24-25 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Щиро дякуємо за ваш інтерес до навчання СИЛІ СПОКОЮ. Будемо раді, якщо ви залишите заявку на навчання у 2024-25 році, будь ласка, заповніть цю реєстраційну форму. Згодом ми надішлемо оновлений розклад 2024-25, вичерпні детальні умови участі, запрошення на відкриту зустріч, відкритий практикум і знайомство з тренерами, запрошення на індивідуальну співбесіду тощо. 

Цього року передбачається, що учасники річного навчання, які пройдуть співбесіду, офіруватимуть рекомендований благодійний внесок, 100% якого спрямовується на підтримку і розвиток буддійського ретритного центру Ґомде Україна.

Кількість навчальних курсів (модулів) – 8,  кількість навчальних сесій (зустрічей) – близько 50, включаючи семінари вихідного дня. Рекомендований розмір доброчинного внеску 20 000 грн за рік навчання (з вересня 2024 року по червень 2025 року). Можлива участь на пільгових умовах.

КОНТАКТИ

sylaspokoyu@gmail.com

Facebook

Instagram

Адміністратор +380970683790 telegram @sylaspokoyu

‹ До списку новин ‹ До списку статтей