Новини

Вчення про пуджу Зеленої Тари “Забтік Дролма” – Дзонґсар Джам’янґ Кх’єнце Рінпоче

Зелена Тара є, беззаперечно, одною з улюблениць ваджраянського люду. Вона втілює якості найвищого співчуття, лагідної опіки, безстороньої материнської турботи та усіх без винятку найкращих якостей жіночого начала. Садгану Зеленої Тари, "СУТЬ ДВОХ НАДБАНЬ" із циклу терми ума “Глибока сутність практики захисниці Зеленої Тари" практикують у всіх традиціях тибетського буддизму. Ця садгана відома й практикується не тільки монахами й монахинями, але  й звичайними людьми, і   не лише в гімалайському регіоні, але повсюди світом.   Тож не дивно, що люди, які надихаються її практикувати, задаються питаннями - як це слід робити? Як уникнути помилок? Чи можна робити практику самотужки та що для цього потрібно? На ці та інші питання відповів Дзонґсар Джам’янґ Кх’єнце Рінпоче, даруючи мирянам настанови з виконання пуджі Зеленої Тари, "СУТЬ ДВОХ НАДБАНЬ", «Забтік Дролма» у Тайпеї, 20 жовтня 2020 року. Наводимо український переклад цього вчення з англійської мови. Корінний текст садгани перекладено з тибетської на українську мову М.Васильєвою https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/03/Tara-Sadhana_ukr-1.pdf   Вчення Дзонґсара Джам’янґ Кх’єнце Рінпоче з виконання практики Зеленої Тари читайте тут→ Вчення з практики Зеленої Тари    

Порожнеча в буддизмі та важливість її розуміння

Програма річної підтримки та відновлення «Сила Спокою» щиро запрошує усіх охочих познайомитися із надзвичайно цікавою й обізнаною гостею. 14 грудня об 11 годині у просторі «СИЛИ СПОКОЮ» відбудеться відкрита зустріч із українкою, киянкою, відомою перекладачкою Дгарми Марією Васильєвою.

ПАЛОМНИЦТВО НЕКХОР- 2025: Священні місця Падмасамбгави в долині Катманду

    Священні місця Падмасамбгави в долині Катманду   Дорогі друзі, де б ви не були – близько чи далеко, команда Некхору щаслива повідомити про паломництво до священних місць Падмасамбгави в Непалі, яке відбудеться в березні 2025 року на Чотрул Дючен, Велике святкування Чудес. Ці п’ятнадцять днів тибетського місячного нового року – сприятливий час для того, щоб доброчинності від відвідування священних місць і офірувань примножилися та стали потужнішими в тисячу разів.   Долучіться до нас 7 березня біля Великої Ступи Боудги, звідки почнеться наша тижнева мандрівка. Під проводом старших лам з монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґу та нашої відданої команди Некхор, ми спочатку дослідимо священні місця в долині Катманду, а тоді вирушимо до величного підніжжя Гімалаїв у Східному Непалі.   Наше паломництво завершиться 15 березня святкуванням Чотрул Дючену на честь проявлення Буддою великих чудес, у Боуднатсі. Разом ми мандруватимемо, робитимемо офіри, зароджуватимемо прагнення та поглиблюватимемо нашу практику, присвячуючи спільну заслугу загальному благу.   Маршрут паломництва:   П’ятниця, 7 березня: Боуднатх – наша мандрівка почнеться з урочистої вечері та знайомства в кав’ярні «Утпала», що знаходиться біля Великої Ступи Боудга.   Субота, 8 березня: Патан – ми відвідаємо храм Е-Віхара, головну резиденцію Ґуру Рінпоче в долині Катманду. Ми також дослідимо відомі статуї Авалокітешвари, дорогоцінне джерело співчуття і мудрості.   Неділя, 9 березня: печери Асура і Янґлешо – у сприятливий день Ґуру Рінпоче, перший день року за тибетським місячним календарем, ми вирушимо до печер Асура та Янґлешо, де Ґуру Рінпоче здобув просвітлення.   Понеділок, 10 березня: вихідний.   Вівторок-четвер, 11-13 березня: печери Маратіка – наше паломництво продовжиться подорожжю до печер Маратіка, де Ґуру Рінпоче здобув безсмертя. Після восьмигодинного переїзду мальовничими місцями, ми проведемо дві ночі в цьому сприятливому й священному місці, практикуючи разом із ламами з Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґу.   П’ятниця, 14 березня: ступа Боуднатх і Санкгу – повернувшись до Великої ступи Боуднатх, ми …
› Переглянути більше публікацій
Завантажуємо більше публікацій...