Веселого Різдва і щасливого Нового року!

Веселого Різдва і щасливого Нового року!

Нехай ці свята принесуть ґрунтовний мир, любов і радість кожному! У нашій буддійській громаді ми дуже любимо різдвяні історії, сподіваємося, ви також. То чому б вам не допомогти одній такій історії справдитися?

Звичайно, побудова першого в Україні традиційного буддійського храму лишається нашою головною ціллю. Але у новому 2020 році ми мріємо про ремонт одного невеличкого будинку для ритритів.

Чому ми вважаємо це достойною різдвяною історією? Тому що велике чудо у нашому ритритному центрі може зробити навіть невеликий будиночок!

Мабуть ви знаєте або може чули, що наш ритритний центр неподалік від Києва має більше десятка зруйнованих будинків. Але жоден з них не може служити дахом над головою ні для учасників ритритів, які приїжджають сюди займатися медитацією та духовними практиками, ні для волонтерів, які приєднуються до роботи. Тож із відновленням навіть однієї будівлі у нас з’являться:

  • захищена від негоди кімната для занять, яка працюватиме навіть узимку;
  • спальна кімната для 20 людей;
  • піч, електрогенератор, кухня, склад і вода;
  • туалет і душ – на дворі;
  • а також літній критий павільйон для медитації та семінарів на 300 осіб!;
  • цілорічний нагляд і охорона.

Ми вже підготували технічний проект, калькуляцію та зібрали понад 20% необхідних коштів! Деталі проекту й кошториси можна переглянути тут https://gomdeua.org/plan_2020_uk/

І ось ми підійшли до найголовнішого. Наші волонтери – як аматори, так і професійні художники та дизайнери створили спеціальні новорічні привітання, щоб розказати нашу різдвяну історію всім за допомогою мови дизайну. Щодня ми публікуватимемо по одній різдвяній картці у соцмережах і дуже просимо вас їх оцінювати, коментувати і ділитися із друзями. Отже, щоб допомогти нашій різдвяній історії здійснитися, вам не обов’язково витрачати кошти:

  • вподобайте одну або більше із наших різдвяних карток;
  • поділіться ними із своїми друзями в соціальних мережах на фейсбук та інстаграм;
  • розмістіть у своїй публікації ось це посилання на доброчинні внески https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i86322090701

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/gomde_vikna.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/gomde_dah.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/gomde_fasad_2.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/gomde_pavilion_ukr.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/REU_NY_collect0.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/REU_NY_collectt_4.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/Roofing_Sonya_UK-1.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/Windows_Sonya_UK-1.jpg

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/FacadeSonya_UK.jpg

Радісних свят вам та вашим родинам!

P.S. Якщо ви також у душі або за покликанням – художник і хочете створити свою версію новорічного привітання, яке допоможе нам зібрати кошти на відновлення будинку – присилайте свої роботи на info@gomdeua.org – ми їх розглянемо і якщо вони сподобаються активу громади – обов’язково опублікуємо!

‹ До списку новин ‹ До списку статтей