Уведення в експлуатацію першого будинку в ритритному центрі Чок’ї Ньїми Рінпоче

Уведення в експлуатацію першого будинку в ритритному центрі Чок'ї Ньїми Рінпоче

Цього року ми плануємо запустити в експлуатацію ПЕРШИЙ будинок в ритритному центрі Чок’ї Ньїми Рінпоче. Ця будівля матиме спальну кімнату для учасників ритритів, приміщення для викладача, приміщення для групової практики, кухню та їдальню.

Експлуатація будинку буде цілорічна, але ми плануємо зробити одну половину – літню (неопалювальну), а одну –  всесезонну, з опаленням. На планах нижче ви бачите старий та новий плани будинку.

     

Найбільша складність ремонту полягає у переобладнанні перекриття, ремонті підлоги та утепленні. Над старим перекриттям потрібно змонтувати нове, піднявши кут нахилу і поклавши металочерепицю. Підлогу потрібно відновити із існуючої дошки. Утеплення потрібно провести по фасаду, який має рельєф помірної складності.

Окрім цього ми звичайно ж встановлюємо нові вікна й двері, купуємо піч, генератор, робимо свердловину та водогін. Нижче на фотографіях ви бачите стан внутрішніх приміщень будинку.

Для потреб цієї будівлі ми розробили міні-електростанцію, яка працюватиме на сонячній енергії. Що це нам дає: повне забезпечення потреб в електроенергії, економія коштів, дружність до довкілля. І головне – проект цієї станції дуже реалістичний.

Для щорічних ритритів, які тут відбуваються за участю Рінпоче, старших лам та монахів ми будуємо літній павільйон для медитації за такою конструкцією.

Посилання для спонсорської допомоги та благодійних внесків https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i74404396394

З іншими питаннями звертайтеся на нашу поштову скриньку info@gomdeua.org

‹ До списку новин ‹ До списку статтей