Уведення в експлуатацію першого будинку в ритритному центрі Чок’ї Ньїми Рінпоче

Уведення в експлуатацію першого будинку в ритритному центрі Чок'ї Ньїми Рінпоче

Наступного року ми плануємо запустити в експлуатацію один будинок в ритритному центрі Чок’ї Ньїми Рінпоче. Цей будинок матиме спальну кімнату для учасників ритритів, приміщення для лами, приміщення для практики, кухню та їдальню. Детальніше про проект читайте у нашому дописі.

Експлуатація буде цілорічна, але ми плануємо зробити одну половину – літню (неопалювальну), а одну –  всесезонну, із опаленням. Подивіться на старий та новий плани будинку.

     

Найбільша складність ремонту полягає у переобладнання перекриття. Над старим перекриттям потрібно змонтувати нове, піднявши кут нахилу і поклавши металочерепицю.

Окрім даху ми утеплюємо фасад, встановлюємо нові вікна й двері, підлогу, купуємо піч, генератор, робимо свердловину на водогін.

Для щорічних ритритів, які тут відбуваються за участю Рінпоче, старших лам та монахів ми будуємо літній павільйон для медитації за такою конструкцією.

Загальний кошторис ремонту будинку можна переглянути або скачати тут https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/2019-12-09-Админздание.xls

Кошторис павільйону для медитації https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2019/12/Кошторис_навіс.xls

Посилання для спонсорської допомоги та благодійних внесків https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i86322090701

З іншими питаннями звертайтеся на нашу поштову скриньку info@gomdeua.org

 

‹ До списку новин ‹ До списку статтей