Ритрит із садгани Трінлє Ньїнґпо під керівництвом Лами Тензіна Занґпо

Вихідні 3-5 липня 2020 року на онлайн платформі Zoom

Що очікувати

Цей онлайн ритрит надає прекрасну можливість участі у груповому ритриті з Ламою Тензіном, не виходячи із дому. Отже ви зможете оцінити переваги індивідуального ритриту, не покидаючи свого приватного простору, та участі у груповій практиці, отримуючи настанови від Лами.

Початківцям буде корисно призвичаїтися до ритритного розкладу та структури практики, а досвідчені практикуючі зможуть поглибити свою практику.

Отже структура та розклад складені у відповідності до традиції проведення класичних ритритів.

Ми забезпечуємо вас матеріалами на 3 мовах (українська, російська, англійська), включаючи текст садгани, відео для скачування, відео-стрімінг у Zoom для групових практик, а також онлайн сесії із вченням

Хто може взяти участь у ритриті

У ритриті можуть взяти участь всі, хто має відповідну посвяту (ванґ) на практику Трінлє Ньїнґпо, брав участь у друбчені Нґаксоб або ж має намір отримати відповідну посвяту у майбутньому.

Оскільки на цьому ритриті передбачено 6 сесій на день, 4 із яких – практика садгани і лише 2 – вчення, ми рекомендуємо приєднатися лише тим, хто вже має досвід виконання цієї садгани або проходив подібні ритрити із інших садган у минулому.

Про садгану

Тринлє Ньїнґпо – йога, яку дарував Ґуру Рінпоче Падмасамбгава для усунення всіх без винятку перешкод на шляху практики Дгарми, що надзвичайно ефективна саме в наші часи. Ця практика належить до циклу скарбів відкривача терм Чокґ’юра Дечена Лінґпи – Ламей Тхуґдруб Барчє Кюнсел або «Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди».

Розклад

завантажити розклад https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/06/Colours-Retreat-ScheduleУкраїна.jpg


Ви можете виконувати свою особисту денну практику під час перерви на обід або ж замінити одну із індивідуальних сесій Трінлє Ньїнґпо своєю особистою практикою.

Після завершення реєстрації, всі учасники отримають на свою електронну пошту:

  • текст садгани та зображення;
  • порядок виконання сесії та слідування за текстом;
  • відео з прикладом виконання індивідуальної сесії;
  • посилання на групову сесію у zoom, пароль та інструкцію, як обрати мову перекладу.

Ритуал

Оскільки цей коротенький ритрит орієнтований здебільшого на новачків, то практиці ума надаватиметься більший фокус, аніж практиці ритуалу у відповідності до традиції. Тим не менш, якщо ви знаєте, як облаштувати вівтар й інші речі – це лише покращить вашу практику, якщо ж ні – будь ласка, не турбуйтеся – фокусуйтеся на візуалізації, рецитації та розслабленому доброчесному умі.

Реєстрація

Будь ласка зареєструйтеся до 30 червня 2020 року, заповнивши цю форму: https://forms.gle/7ziJ6EyJc7TNQdHUA

Заповнюючи цю форму, ви даєте згоду брати участь у всіх сесіях ритриту, не робити відеозапис групових практик та не викладати у публічний доступ надані тексти, зображення і відеоматеріали.

Усі матеріали та посилання на zoom будуть розповсюджені серед зареєстрованих учасників до 30 червня. Вам також потрібно встановити програму Zoom на свій комп’ютер або смартфон: https://zoom.us/download

Оргвнесок

Дякуємо вам за внесок будь якої зручної для вас суми за цим посиланням: https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i74404396394

Ви можете переказати суму у валюті вашого банківського рахунку. Для цього потрібно підтвердити переказ у вашій системі кліент-банк, якщо банком було встановленно певні обмеження на здійснення переказів.

Питання та зв’язок із організаторами info@gomdeua.org

 

‹ До списку новин