ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ПРАКТИКИ ТАРИ ТА ТРЕНУВАННЯ БОДГІ ІЗ ЕРІКОМ ПЕМОЮ КУНСАНҐОМ

4 і 5 березня запрошуємо до ритриного центру Ґомде Україна на групову практику садгани Зеленої Тари та зустріч із Еріком Пемою Кунсанґом у програмі “Тренування Бодгі”. Участь, харчування і проживання у Ґомде – безкоштовні – дякуємо всім благодійникам, які роблять це можливим. Дістатися до табору учасники можуть громадським транспортом або разом із тими, хто буде їхати на власному авто.

Зараз триває благий для практики місяць, початок тибетського року, коли сила добродійних справ збільшується в 100 000 разів. Дізнатися про особливості цього місяця можна у нашій статті https://gomdeua.org/b_dawa/

ДЛЯ КОГО

Не лише для членів громади Ранґджунґ Єше Україна, а й для всіх, хто практикує тибетський  буддизм. Хто має відповідні посвяти або посвяту на будь яку практику садгани Ґуру, Їдама або Дакіні, а також для тих, хто вже проходить навчання у програмі “Тренування Бодгі”.

РОЗКЛАД

Субота, 4 березня

10:00, заїзд, поселення, сніданок

11:00 практика Зеленої Тари

13:30 обід

16:00 практика Зеленої Тари

20:00 вечеря, вільний час

22:00 відпочинок

Неділя, 5 березня

8:00 практика Зеленої Тари

10:00 сніданок

11:00 зустріч з Еріком Пемою Кунсанґом

13:00 обід

14:00 зустріч української групи Тренування Бодгі

15:00 зустріч з Еріком Пемою Кунсанґом, питання й відповіді

17:00 виїзд і повернення додому

ПРОЖИВАННЯ Й ІНШІ ДЕТАЛІ

Комфортні спальні місця, постілі, рушники, посуд – наразі все є в достатній кількості. Гостей, які приїжджають із ночівлею і мають власні спальні мішки, просимо взяти їх із собою. Харчування – домашня кухня, вегетаріанські страви, фрукти, кава, чай.

Тексти будуть доступні на місці (якщо ви маєте особисті тексти – беріть).

Завантажити можна тут

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/03/Tara-Sadhana_ukr.pdf

Вервиці, дзвіночки й ваджри, інші ритуальні предмети – вельми вітаються. Ліки, снеки, суперфуди, теплі й гігієнічні капці, засоби особистої гігієни, взуття для прогулянок у лісі бажано взяти із собою.

РЕЄСТРАЦІЯ

Заповніть цю форму https://forms.gle/V4T9DJP8MQRDvXwi6

Ми зв’яжемося з вами особисто.

БЕЗПЕКА

Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні: комендантська година, особисті документи, авіаційна тривога тощо. Якщо ви захворіли або погано почуваєтеся – лишіться вдома, не наражайте на небезпеку себе й оточуючих.

ДОПОМОГА

Будемо вдячні за ваші донати, вони нам дуже потрібні https://gomdeua.org/donation/

‹ До списку новин