Комфорт та гігієна для гостей ритритного центру: Про створення санітарно-гігієнічного блоку з туалетами, душем, вмивальниками та лазнею

UPD: ЗІБРАНО ВЖЕ 112 000 грн із ПОТРІБНИХ 1 200 000 грн

У цей сприятливий день Ґуру Рінпочє громада Ранґджунґ Єше Україна хоче познайомити вас із новим проектом для українського ритритного Ґомде-центру. Ми доглядаємо й розвиваємо місце буддійської практики для багатьох людей, та все частіше і гостріше тут відчувають проблему гігієни. У нас немає достатньо душів, умивальників, туалетів та простої компактної лазні, попит на які серед гостей центру стрімко зростає.

Створення невеликого (60-70 квадратних метрів) санітарно-гігієнічного блоку поблизу першого відремонтованого будинку, де цілорічно проходять всі групові практики,  вирішило б цю проблему. Це також допоможе збільшити кількість гостей-учасників ритритів та програм центру, покращити їхній комфорт та здоров’я, а саме головне – забезпечити належну гігієну. У нас вже є архітектурний ескіз цієї будівлі, який ми хочемо в деталях показати.

Та хоча наш центр має і великий досвід у проведенні різноманітних ритритів, проте без вашої допомоги нам не вдасться зробити цю роботу. Тому закликаємо кожного долучитися до ініціативи та допомогти в реалізації нагального проекту. 

Запрошуємо всіх зацікавлених, як благодійників, котрі можуть надати матеріальну допомогу на цей проект, так і волонтерів, які готові допомогти у виконанні робіт.

Перерахувати фінансову допомогу https://gomdeua.org/donation/

Ви фахівець у будівництві і можете виступити прорабом, конструктором, інженером на волонтерських засадах https://t.me/sergiiz13

Ви хочете допомогти руками https://t.me/sergiiz13

Для порівняння: що є у наших цивілізованих сусідів, Ґомде Німеччина-Австрія.

Центр розташований у баварському лісовому заповіднику в Альпах. Австрійське Ґомде було засновано в 1998 році Чок’ї Ньїмою Рінпочє. Ось деякі з можливостей і особливостей Gomde Germany-Austria як центру вивчення буддизму та медитації.

Вебсайт https://gomde.eu/

Розміщення Gomde Germany-Austria пропонує проживання в різних категоріях, включаючи одномісні, двомісні та спільні номери. Номери оформлені в простому та зручному стилі, зі спільними ванними кімнатами та душовими.

Зали для медитації та навчання У центрі є просторі зали для медитації та навчання для групових та індивідуальних занять, а також бібліотека з великою колекцією книг про буддизм, медитацію та подібні теми.

Родзинки Ступа, фонтан, кафе, дгарма-магазин, квітковий сад, теплиці, басейн, ставок, галявини для відпочинку та медитації – далеко не повний перелік родзинок та визначних пам’яток цього Ґомде.

Вегетаріанські страви У центрі пропонуються вегетаріанські страви, виготовлені зі свіжих і органічних інгредієнтів, з акцентом на екологічність і здорову їжу.

Ритріти та семінари Gomde Germany-Austria пропонує різноманітні ритріти та семінари протягом року, які проводять досвідчені вчителі з різних буддійських традицій. Програми охоплюють такі теми, як медитація, уважність, співчуття та мудрість.

Природне оточення Центр розташований у мальовничій гірській місцевості з великою кількістю зелені, дерев і води. Це забезпечує сприятливу атмосферу для для медитації та роздумів.

Спільнота Gomde Germany-Austria — це живе та гостинне співтовариство практиків із різним походженням і культурами, які поділяють спільний інтерес до буддизму та медитації.

‹ До списку новин ‹ До списку статтей