Бумцоґи по днях Ґуру Рінпочє

Щомісячна офіра 100,000 учт (бумцоґ)

Дорогі дгармічні брати і сестри!

Інститут Сам’є із радістю оголошує, що починаючи із Дня Ґуру Рінпочє цього місяця, у 10-й день 6-го тибетського місяця (29 липня), слідуючи настановам Пакчока Рінпочє, ми проводитимемо сім бумцоґів (100,000 офір учти). Ці практики відбуватимуться щомісяця протягом семи Днів Ґуру Рінпочє, що залишилися до кінця цього року за тибетським календарем. Згідно бачення Пакчока Рінпочє, потужна сила притягання цих бумцоґів буде особливо ефективною в нинішні часи всесвітньої пандемії та неспокою. Цоґ — це глибока практика Ваджраяни — практика офірування, яка дозволяє дуже швидко накопичити надбання блага та мудрості, й водночас очищує наші затьмарення. Бум означає, що офіра накопичується 100 тисяч разів. Накопичуватимемо разом із нашою Санґгою в Непалі та по всьому світові.

Практика щомісяця буде іншою. Все це будуть практики із традиції Чоклінґ Терсару, і ці офіри учти відбуватимуться у святому місці, відомому як печера Асура. Там, у непальскій місцині, нині відомій як Парпінґ, Ґуру Рінпочє перебував у ритріті в нижній печері Янґлешо протягом літа, а в зимовий період — у верхній печері Асура. В Асурі Ґуру Рінпочє поєднував практику Янґдаґ Геруки (гнівної форми пробудженого Серця-Ума Будди) із практикою Ваджракілаї (божества-їдама, який уособлює просвітлені Діяння Будди, і прославлений здатністю усувати перешкоди досягненню пробудження). В такий спосіб Ґуру Рінпочє тоді явив досягнення сіддг Магамудри.

Пакчок Рінпочє проводитиме кожну учту із головної вівтарної зали в печері Асура, разом із монахами, які наразі проходять там трирічний ритріт. Офіри учти будуть розміщені безпосередньо навпроти печери, в якій практикував Ґуру Рінпочє. Монахи, монахині та практикуючі-миряни накопичуватимуть 100 тисяч офір цоґу одночасно — в Непалі, Тибеті та Бутані.

Аби всі бажаючі могли практикувати разом у цій великій ваджровій мережі накопичення надбань блага, у ютюбі буде організована відео-трансляція цих офір учти наживо. Ми запрошуємо всіх взяти участь у промовлянні цих мантр, що лунатимуть в усьому світі. За наявності більше ніж 650 учасників, кожному з нас треба буде начитати приблизно дві вервиці. Це буде унікальна можливість виступити представником своєї країни та накопичити надбання блага задля зменшення негативного впливу пандемії та неспокою у вашому регіоні.

Програма щомісячних бумцоґів

Нижче наводимо програму подій, разом із посиланнями на додаткові ресурси та інформацію. Тексти цих практик готує і поширює наша внутрішня перекладацька група “Лхасей Лоцава”.

29 липня6-й місяць тибетського місячного календаря

Ламей тхуґдруб барчє кюнсел (Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди).

Тут знайдете детальну інформацію і вступні вчення українською мовою і англійською мовою. Натисніть тут, аби завантажити необхідні тексти практик у перекладах різними мовами.  Ще більше подробиць — тут. 

28 серпня — 7-й місяць тибетського місячного календаря

Тхуґдруб сампа лхюндруб (Звершення Пробудженного Серця Ґуру — практика, що спонтанно виповнює бажання).

Тут знайдете детальну інформацію і вступні вчення українською мовою і англійською мовою. Натисніть тут, аби зареєструватися.

Тексти практики в перекладах різними мовами опубліковані перекладацькою групою “Лхасей Лоцава” і доступні для завантаження тут.

Ще більше подробиць —  тут.

26 вересня — 8-й місяць тибетського місячного календаря

Ґуру цок’є ньїнґ тхіґ (Сердечна сутність Лотосорожденного Ґуру)

Перейти на сторінку події з детальною інфо і вступними вченнями.

26 жовтня — 9-й місяць тибетського місячного календаря

Ґуру дордже драґцал (Ґуру Могутній Ваджровий Гнів)

Перейти на сторінку події з детальною інфо і вступними вченнями.

24 листопада — 10-й місяць тибетського місячного календаря

Тхуґдруб гонґпа кюнду
(Звершення Пробудженного Серця Ґуру — практика утіленої пробудженої Мудрості)

Перейти на сторінку події з детальною інфо і вступними вченнями.

24 грудня — 11-й місяць тибетського місячного календаря

Пхурба (Ваджракілая)

Перейти на сторінку події з детальною інфо і вступними вченнями.

23 січня — 12-й місяць тибетського місячного календаря

Пема кхандро (Курукуллє)

Перейти на сторінку події з детальною інфо і вступними вченнями.

Якщо бажаєте приєднатися до цих надбань блага, зробивши офіру, будь ласка, натисніть сюди.

Практика триватиме з 8-ї до 11-ї години ранку за непальським часом.

Щомісяця ми готуватимемо для практикуючих необхідні тексти і пояснення щодо візуалізації усіх божеств. Ми публікуватимемо посилання на онлайн-трансляцію наживо, а також на запис начитування в якості підтримки для вашої практики. По мірі того, як з’являтимуться нові деталі, ми повідомлятимемо про всі новини у нашій поштовій розсилці, на сайті і на фейсбук-сторінці Інституту Сам’є.

Ми з радістю очікуємо на цю сприятливу подію усесвітнього накопичення надбань блага, і запрошуємо вас також взяти участь! Будь ласка, пам’ятайте про ці надихаючі рядки із “Ваджрової мережі” (Дордже драва, rdo rje drwa ba):

Серед усіх способів накопичення надбань блага ґаначакра є найвищим.

В цьому житті — виповняться всі твої бажання.

Буде вгамовано усі зловмисні сили й перешкоди.

В майбутньому — у чистих землях серед від’ядгар-переможців

Рівня Самантабгадри ти сягнеш.

 

Останнє оновлення публікації: 15 грудня, 2020.

Оригінал публікації англійською на сайті Інституту Сам’є: https://samyeinstitute.org/community/announcements/monthly-100000-feast-offerings-tsok-bum/

‹ До списку новин ‹ До списку статтей