5-й з 7 бумцоґів: Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ

Звершення Пробудженого Серця Ґуру:

практика утіленої пробудженої Мудрості

вівторок 24 листопада

з 8 до 11 ранку за непальським часом

4:15-7:15 ранку за київським часом

у Zoom (за реєстрацією)

і з трансляцією в YouTube

Дорогі дгармічні брати і сестри!

Як вам напевно відомо, у липні цього року Пакчок Рінпочє започаткував цикл особливих практик по днях Ґуру Рінпочє, під час яких ми разом накопичуємо 100 тисяч офір учти. Наш наступний бумцоґ (п’ятий з семи) відбудеться 24 листопада в Непалі і буде одночасно проходити онлайн у Zoom. Радо запрошуємо вас приєднатися до цього сприятливого надбання блага і заслуги. Будь ласка, зверніть увагу, що для участі в бумцозі всім необхідно заздалегідь зареєструватися.

Детальніша інформація про цю подію опублікована на сторінці події на сайті Інституту Сам’є

Якщо бажаєте зробити офіру, будь ласка, натисніть тут.

Нижче наводимо основну інформацію щодо бумцоґу “Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ”:

Дата:

24 листопада 2020 (23 листопада в Америках)

Час:

8:00–11:00 ранку за непальським часом (Катманду)

4:15–7:15 ранку за київським часом

Час події у інших містах можна перевірити тут: http://www.timebie.com

Тексти практики і сторінка офіри учти, яку накопичуємо (цоґдю)

Повний текст практики можна завантажити тут – англійською, українською, російською та іншими мовами. строфи офіри учти, повторення якої ми накопичуємо, знаходяться на стор. 21 в українському і російському збірниках знайдете. Ви також можете завантажити її у вигляді окремої сторінки. Зверніть увагу, що український переклад цієї офіри учти, а також текст Короткої щоденної практики віршовано згідно такого ж ритму читання, як і тибетський оригінал.

Zoom-реєстрація та обітниця, скільки вервиць ви накопичите

Zoom-реєстрація є обов’язковою для всіх, незалежно від того, чи будете ви приєднуватися до зустрічі в Zoom.

Реєстрація: будь ласка, натисніть тут, аби зареєструватися і повідомити нам, скільки вервиць ви накопичите:

https://samyeinstitute.zoom.us/meeting/register/tJYpcOGqqz0rGdFhLhz_h49nxOIx_rbJY98X

Ми повторно надішлемо лист-підтвердження у 8-й місячний день Будди Медицини, за 2 дні до початку події (цей лист надійде лише тим хто зареєстувався як мінімум за 2 дні до події).

Примітки

  1. Будь ласка, оновіть додаток Zoom на вашому пристрої до найостаннішої версії, перш ніж приєднуватися до конференції. Це необхідно для того, аби всі функції Zoom працювали коректно

  2. Будь ласка, приєднуйтесь до Zoom-зустрічі між 7:45 і 8:00 ранку за непальским часом, але не раніше 7:45 (не раніше 4:00 ранку за київським часом).

Переклад у Zoom

На початку бумцоґу Пакчок Рінпочє дарує вступне вчення, яке у Zoom буде перекладатися українською та іншими мовами. Головний аудіо-канал — англійський. Аби дізнатися більше про реєстрацію в Zoom, інформацію щодо входу в конференцію і вибір мови перекладу, будь ласка, натисніть тут.

Інформація про практику цоґу (офіри учти)

Перед початком події, будь ласка, підготуйте офіри учти перед своїм вівтарем. Для цієї практики вам знадобиться підготувати лише дві тарілки цоґу: одну для вівтаря і одну для себе. Для тих із вас, хто ще не знайомий із практикою цоґу (офіри учти), будь ласка, перегляньте цей текст у PDF з корисними настановами.

Перед бумцоґом накопиченням 100 000 офір учти — пропонуємо вам ознайомитися зі вступними вченнями, які дозволять вам отримати більш повне уявлення про контекст і значення цієї практики. Нижче наводимо посилання на ці матеріали українською мовою:

Приєднатися у YouTube

Наша практика в Zoom буде одночасно транслюватися наживо у YouTube за цим посиланням: https://youtu.be/akZ0XELCB94.

Якщо ви не маєте змоги приєднатися у прямому ефірі в Zoom чи YouTube, ви можете виконати практику самостійно пізніше того ж дня, використовуючи відеозапис зустрічі, який буде невдовзі опубліковано на фейсбук-сторінці Інституту Сам’є.

Пам’ятайте: навіть якщо ви приєднаєтеся до практики через YouTube, вам у будь-якому разі слід пройти Zoom-реєстрацію і вказати, скільки вервиць ви накопичите. Переклад вступних вчень Пакчока Рінпочє буде доступний лише у Zoom, а в YouTube буде трансляція лише англійською мовою.

 

Якщо маєте запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами:

support@samyeinstitute.org

З нетерпінням чекаємо на практику разом із вами!

Команда Інституту Сам’є

Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ: Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика утіленої пробудженої Мудрості

Як Ґуру Рінпочє сам зазначає, його основною або корінною практикою звершення пробудженого серця є “Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ” (“Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика утіленої пробудженої Мудрості”), тоді як “Барчє кюнсел” і “Сампа Лхюндруб” — то додаткові практики, що як два відгалуження. “Тхуґдруб гонґпа кюндӱ” вважається корінною практикою звершення пробудженого Серця усіх проявів Ґуру Рінпочє, адже вона утілює або об’єднує в єдиній мандалі, всі практики звершення пробудженого Серця (тиб. тхуґдруб), включно з усіма практиками будд, бодгісаттв, ґуру, їдамів, дакінь і захисників Дгарми. Звідси й назва “Ґонґпа кюндӱ” або “Утілена пробуджена Мудрість”.

Коли Ґуру Рінпочє дарував учення численним учням у Сам’є, він проявився у гнівній формі геруки. Саме у той час учні звернулися до Ґуру Рінпочє з проханням, аби той дарував вчення єдиної мандали, що утілює все, і єдиної мантри, що утілює все — іншими словами, йдеться про одну практику, що усоблює всі інші практики. Виповнюючи прохання учнів, Ґуру Рінпочє дарував вчення “Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ”. В “Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ” зібрані разом усі практики — такі як “Тхуґдруб барчє кюнсел”, “Сампа лхюндруб”, мирні будди п’яти родин, вісім великих бодгісаттв, вісім гнівних божеств Кабґ’є, вісім проявів Ґуру Рінпочє, шість будд, шість Ґуру Рінпочє, які приборкують шість світів, а також численні дакіні й захисники Дгарми. З огляду на це, ця практика надзвичайно важлива. Тому Ґуру Рінпочє сказав:

Емаго! ༔

Отже, ця корінна практика звершення пробудженого Серця є надзвичайно глибокою ༔

і поєднує в собі всі тантри, і коментарі, і відповідні сутнісні настанови. ༔

Це втіленння пробудженої Мудрості всіх будд. ༔

Були даровані вчення численних практик звершення пробудженого Серця, ༔

утім в цій практиці пробуджена Мудрість Ґуру втілена уповні. ༔

Були даровані вчення численних садган мирних і гнівних їдамів, ༔

утім ця практика утілює усі найвищі методи здобуття досягнень-сіддг. ༔

Були даровані вчення численних діянь дакінь і захисників Дгарми, ༔

втім ця практика стрімко удійснює усі чотири види діянь. ༔

Були даровані вчення численних основних і додаткових практик основи, шляху й плоду, ༔

утім ця практика утілює усіх їх вповні. ༔

Ця практика є квінтесенцією тантр, ༔

а також коментарів і сутнісних настанов. ༔

Тому вона — як цар над усіма практиками звершення пробудженого Серця; ༔

старанно практикуй її у місці усамітнення! ༔

Аби це вчення у майбутньому не зникло, ༔

я приховав його як дорогоцінний скарб для прийдешніх учнів. ༔

Коли настане час, нехай провіщений тертӧн її віднайде; ༔

хай кожен, хто бачить, чує, згадує або торкається цієї практики, швидко здобуде звільнення! ༔

Самаю запечатано, запечатано! ༔

Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ” було приховано як скарб-те́рму у надрах гори Намкха Дзӧ. Ця гора є однією з 25 святих місцин у Кхамі і асоціюється з просвітлим Тілом Ґуру Рінпочє, це свята місцина тисячі будд. В 10-й день місяця Мавпи в рік Вогняного Дракона Чокґ’юр Дечєн Лінґпа віднайшов цю практику в формі жовтого сувою розміром два на чотири дюйми. Він дістав цей сувій з написами мовою дакінь зі скали, форма якої нагадує пащу лева. Після того Чокґ’юр Дечєн Лінґпа і Джамґӧн Конґтрӱл Рінпочє разом розшифрували ті написи. Такою є історія “Тхуґдруб ґонґпа кюндӱ: Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика утіленої пробудженої Мудрості.

‹ До Подій Back To Top