Різдвяний ритрит із Ваджракілаї

САДГАНА ВАДЖРАКІЛАЇ

Широко практикується у багатьох школах Ньїнґма та Каґ’ю для трансформування специфічних перешкод, які звільняються гнівними методами. У контексті практики трьох коренів (ґуру, їдам, дакіні), практика Ваджракілаї є практикою їдама – джерелом усіх досягнень.

Цього року ми уперше практикуватимемо садгану у новому українському перекладі, який можна співати із традиційною (тибетською) мелодією – це новорічний дарунок від наших перекладачів Дгарми. Практика виконуватиметься українською і тибетською мовою. Кожен учасник матиме змогу спробувати себе у ролі як ведучого співу (умдзе), так майстра вівтаря (чопона). Керівник групи – Сергій Зінов’єв.

ДЖАНҐЧУБ ЧОЛІНҐ

Молодий ритритний центр Ранґжунґ Єше Ґомде Україна, який тільки но розвивається, тут буде збудовано буддійський храм та повний пансіон вивчення і практики Дгарми (концепція центру https://gomdeua.org/jangchub-choling.php).

Розміщення у теплих опалювальних 4-місних кімнатах. Смачна домашня вегетаріанська кухня, 6 січня святкова різв’яна вечеря, а 7 січня святкова учта.

Геолокація https://goo.gl/maps/P2QMT9Vb76vu3zEeA

Фото з попередніх ритритів https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3068686733256003&type=3

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

  • Ви маєте посвяту на практику Ваджракілаї або ж дуже прагнете її отримати;
  • Ви виконали або почали виконувати особливі попередні практики Ньондро;
  • Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/xgBRFRamDZHzBTDu5 ;
  • Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
  • Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
  • Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

ОРГВНЕСОК ТА ОФІРИ

Вартість складається із плати за проживання (постіль, подушка, ковдра, плед, рушник), харчування, та новий текст практики. Офіри кухарям, перекладачам та організаторам – довільні, на розсуд учасників. У разі потреби, можна організувати трансфер, вартість якого буде розділено між усіма пасажирами.

На загальних умовах 4000 грн

Для Gomde Family&Patrons (зареєстрованих) 3000 грн

Для karma-yoga 1000 грн (за умови щоденної 2-годинної фізичної праці на території центру).

В якості karma-yoga буде запропоновано щоденне прибирання загальних приміщень, прибирання та утилізація сухого гілляччя надворі.

Подякувати українським перекладачам, які створюють “співабельні” переклади практик можна на картку 5354 6550 1978 4638 (Укргазбанк, Криволапчук О.І.)

РОЗКЛАД

3 січня, понеділок

13:00 заїзд і поселення

14:00 обід

16:00 Санґтік Пурба, офіра дгармапалам, учта

19:00 вечеря

20:00 Санґтік Пурба

22:00 відпочинок

4-9 січня

7:00 Санґтік Пурба

9:30 сніданок

10:30 Санґтік Пурба

13:00 обід

15:30 Санґтік Пурба, офіра дгармапалам, учта

19:00 вечеря

20:00 Санґтік Пурба

22:00 відпочинок

10 січня, понеділок

7:00 Санґтік Пурба, офіра дгармапалам, учта

10:30 сніданок

12:00 виїзд

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

  • вервицю, дзвіночок, ваджру (!!! якщо немає дзвіночка і ваджра, то будь ласка обов’язково придбайте власну вервицю на 108 бусинок)
  • змінне взуття і теплі шкарпетки
  • особисті ліки

ДУШ І ТУАЛЕТ

Для користування учасниками ритриту буде доступний душ і туалет без гарячої води. У проекті – створення комплексу санітарно-гігієнічного блоку, сподіваємося, що це станеться дуже скоро.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Як до нас можна дістатися громадським транспортом. Автобусом Київ-Радомишль, а потім Радомишль-Тетерів до зупинки Кримок. Електричка Київ – Тетерів, а потім автобус Тетерів-Радомишль до станції Кримок. Є пряма маршрутка Київ-Городок (Радомишльського район) до зупинки Кримок. Маршрутки у Києві їдуть від ст метро Житомирська. Розклад потрібно уточнювати в інтернет. Вважайте, що на вихідні зранку і ввечері маршрутки сюди вельми завантажені. Тож краще розрахувати час і приїхати на зупинку раніше. Якщо ви не знаєте, де виходити на зупинці “Кримок”, попросіть або водія або пасажирів вам підказати. Місцеві старожили знають наш табір як колишній табір “Пілот”.

Геолокація https://goo.gl/maps/DLMu7FfB8d2nvq9o7

РЕЄСТРАЦІЯ
https://forms.gle/xgBRFRamDZHzBTDu5

‹ До списку новин