«Потрійна Досконалість Тари» говорить українською

Понад 10 років працює міжнародна оналайн програма із буддійського навчання та медитації – «Tara’s Triple Excellence» або українською – «Потрійна Досконалість Тари». Головними вчителями у цьому онлайн навчанні виступають Чок’ї Ньїма Рінпочє, Лама Тензін та професорка інституту Ранґджунґ Єше Гайді Копл. «Потрійна Досконалість Тари»  – це унікальне онлайн навчання, яке має такий структурований зміст, аби послідовно, на основі щоденних настанов, допомагати учням йти класичним буддійським шляхом, вивчаючи усі Три Колісниці Вчення Будди. Отже це навчання дозволяє всім охочим почати із простих, елементарних речей і прогресувати до вершин буддійського шляху Ваджраяни. Програма забезпечує вас короткими щоденними медитаціями, які ви можете виконувати разом із буддійськими вчителями та вивчати й розмірковувати про усі аспекти буддійського вчення.

«Потрійна Досконалість Тари» надзвичайно популярна за кордоном і має безліч схвальних відгуків. Але українською її не було. Аж ось цього року нам поталанило зібрати пречудову вмотивовану й молоду команду для роботи над україномовною версією «Тари»! Раді повідомити, волонтери української програми плекають велику  ботгічітту та мають чималу наснагу, аби швидко звершити цей амбітний проєкт.  

Наразі триває робота над перекладом «Першої Досконалості» і маємо надію, що Зелена Тара швидко усуватиме усі перешкоди на нашому шляху. Аби українці могли практикувати «Потрійну Досконалість Тари» українською.
Зрозуміло, що робота над таким осяжним проєктом вимагає чимало часу, терпіння й витрат. Але є чимало охочих нам допомагати і це дозволяє нам упевнено просуватися вперед. Тому ми відкриваємо збір, аби всі бажаючі мали змогу долучитися https://send.monobank.ua/jar/3Xayoib3n8. Будь ласка, підтримайте нас своїм доброчинним внеском і запросіть до збору своїх друзів! Щиро дякуємо вам за те, що поширите наш допис, а краще – перепублікуєте його у своїх профілях.

Запрошуємо на кастинг українських голосів для «Потрійної Досконалості Тари»

Нам потрібні голоси, які будуть озвучувати щоденні практики та вчення, які є у програмі, українською мовою. Якщо ви є голосовим актором, професійним диктором або ж володієте цими навичками та маєте хист до озвучування тексту українською мовою – щиро вас запрошуємо!

Будь ласка напишіть на gomde.tte.ukraine@gmail.com, щоб отримати тестове завдання, записати свій голос і взяти участь у кастингу. Хто зна, можливо САМЕ ВАШИМ ГОЛОСОМ учасники «Потрійної досконалості Тари» будуть чути вчення й настанови з медитації.

Із Садгани мандали СУТЬ ДВОХ НАДБАНЬ з терми ума “Глибока сутність Тари”:
Наче коштовність і досконала ваза, що виконують бажання,
Ви миттєво вдовольняєте всіх істот!
Хай все сприяє тому, що ми завжди перебуватимемо під вашою милосердною опікою,
О Благородна Володарко Таро, всі будди і бодгісаттви!

‹ До списку новин ‹ До списку статтей