22-24 ЖОВТНЯ. РИТРИТ ІЗ ТРІНЛЄ НЬЇНҐПО З ЛАМОЮ ЙОНҐДУ

У ритритному центрі Джанґчуб Чолінґ Лама Ґендун Йонґду проведе групову практику Трінлє Ньїнґпо у форматі групового ритриту, (4 сесії садгани, офіра очисного диму, офіра дгармапалам та учта). Обов’язкова реєстрація. Читайте всі деталі…

Трінлє Ньїнґпо – йога, яку виклав Ґуру Рінпоче Падмасамбгава для усунення всіх без винятку перешкод. Тринлей Ньїнґпо належить до циклу скарбів Чокґ’юра Лінґпи, який досить недавно, лише у 19 столітті, відкрив скарб (терма землі) Тукдруб Барче Кюнсел або «Сердечну практику Ґуру, що усуває усі перешкоди». У контексті практики трьох коренів (ґуру, їдам, дакіні), практика Трінлє Ньїнґпо є практикою одночасно і Ґуру, і Їдама – джерелом усіх благословінь та усіх досягнень.
Ритрит буде проходити у затишному будинку, серед чистого лісу поблизу озера, аби ми відпочили від бурхливого міського життя, роботи та різних життєвих турбот. У будинку є чисті кімнати, ліжка, постілі, артезіанська вода та вегетаріанська кухня.

ДЛЯ КОГО

 • Ви маєте досвід виконання практики Трінлє Ньїнґпо АБО маєте посвяту Тхуґдруб Барчє Кюнсел АБО маєте посвяту на іншу практику ґуру, їдама, дакіні та досвід її виконання;
 • Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/mTCyVGVyAK83FUH6A;
 • Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
 • Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
 • Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

РОЗКЛАД

22 жовтня, п’ятниця

18:00 заїзд і поселення

19:00 вечеря

20:00 Трінлє Ньїнґпо

 

23 жовтня, субота

7:00 Трінлє Ньїнґпо

9:00 сніданок

11:00 Трінлє Ньїнґпо

13:30 обід

15:00 Трінлє Ньїнґпо

18:30 вечеря

19:30 Трінлє Ньїнґпо

 

24 жовтня, неділя

7:00 Трінлє Ньїнґпо

9:00 сніданок

11:00 Трінлє Ньїнґпо

13:30 обід

15:00 виїзд

РОЗМІЩЕННЯ

Повний пансіон, теплі опалювальні кімнати (по 4 особи у кімнаті), постіль, ковдра, подушка, рушник.

ХАРЧУВАННЯ

Харчування трьохразове, вегетаріанське – вартість входить в організаційний внесок. Наразі у нас немає умов для індивідуального приготування їжі (немає обладнання і це не передбачено у розкладі).

Власний посуд брати не потрібно. Серед учасників ритриту буде організовано обов’язкове чергування для допомоги на кухні та прибирання будинку.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ОРГВНЕСОК

Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете.

Рекомендовані суми:

 • 1500 грн для членів Gomde Family&Patrons (незалежно від варіанту розміщення та враховуючи харчування).
 • 2500 грн на загальних умовах (незалежно від варіанту розміщення та враховуючи харчування).

Ці кошти йдуть на закупівлю продуктів та покриття витрат з утримання табору. Кошти вносяться на місці перед поселенням готівкою або грошовим переказом. Офіру Ламі можна буде здійснити на місці власноруч на власний розсуд.

Подякувати українським перекладачам, які створюють “співабельні” переклади практик можна на картку 5354 6550 1978 4638 (Укргазбанк, Криволапчук О.І.)

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

 • тексти (також будуть в наявності на місці), завантажити можна тут https://cutt.ly/rngUOkz та https://cutt.ly/wngUFOf
 • вервицю, дзвіночок, ваджру (!!! якщо немає дзвіночка і ваджра, то будь ласка обов’язково придбайте власну вервицю на 108 бусинок)
 • змінне взуття і теплі шкарпетки
 • особисті ліки
 • якщо ви розміщуєтеся у лаканзі (зимове приміщення) – то власний каремат, спальний мішок, рушник.

ДУШ І ТУАЛЕТ

Для користування учасниками ритриту буде доступний душ і туалет без гарячої води. У проекті – створення комплексу  санітарно-гігієнічного блоку, сподіваємося, що це станеться дуже скоро.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Як до нас можна дістатися громадським транспортом. Автобусом Київ-Радомишль, а потім Радомишль-Тетерів до зупинки Кримок. Електричка Київ – Тетерів, а потім автобус Тетерів-Радомишль до станції Кримок. Є пряма маршрутка Київ-Городок (Радомишльського район) до зупинки Кримок. Маршрутки у Києві їдуть від ст метро Житомирська. Розклад потрібно уточнювати в інтернет. Вважайте, що на вихідні зранку і ввечері маршрутки сюди вельми завантажені. Тож краще розрахувати час і приїхати на зупинку раніше. Якщо ви не знаєте, де виходити на зупинці “Кримок”, попросіть або водія або пасажирів вам підказати. Місцеві старожили знають наш табір як колишній табір “Пілот”.

Геолокація https://goo.gl/maps/DLMu7FfB8d2nvq9o7

ДОПОМОГА

Оскільки це перший рік, коли ми проводимо заходи на оновлений базі відремонтованого будинку, буде дуже сприятливо, якщо разом із своїми найкращими устремліннями та молитвами ви зможете зробити матеріальний внесок в оздоблення та оснащення центру. Це не є обов’язковим, лише якщо у вас є можливість та бажання. Щоб зробити ваш наступний візит до центру та інших груп комфортнішим, нам потрібні:

 • газові конвектори і безпечні балони для опалення літніх кімнат на час ритритів (вартість комплекту – 12 000 грн).
 • запасні чисті постілі і рушники (простирадло 2000х1100, вартість комплекту – 3000 грн)
 • джутові килими, килимки, доріжки
 • будь яка матеріальна допомога Карта Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу ПРИВАТ 24 ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

 

 

‹ До списку новин