9-10 липня інтенсив із Трінлє Ньїнґпо і Зеленої Тари

Запрошуємо до ритриного центру Ґомде Україна на груповий інтенсив із садган Ґуру Рінпочє та Тари. Участь, харчування і проживання у Ґомде – безкоштовні. Дістатися табору учасники мають самостійно (91 км від Києва, є сполучення громадським транспортом, можна скооперуватися із тими, хто буде їхати на власному авто). Далі – деталі та реєстрація.

ДЛЯ КОГО

Не лише для членів громади Ранґджунґ Єше Україна, а й для всіх, хто практикує Колесо Таємної Мантри тибетського буддизму. Для всіх, хто має відповідні посвяти або посвяту на будь яку практику садгани Ґуру, Їдама або Дакіні.

РОЗКЛАД

Заїзд – субота з 8 до 10 ранку (не раніше і не пізніше).

11:00 сесія практики

13:30 обід

16:00 сесія практики, учта (ганапуджа)

20:00 вечеря

21:00 сесія практики

22:30 відпочинок

неділя

7:00 сесія практики

9:30 сніданок

11:00 сесія практики

13:30 обід

14:00 сесія практики

Виїзд із 16:00 (не пізніше 21:00)

ПРОЖИВАННЯ Й ІНШІ ДЕТАЛІ

Комфортні спальні місця, постілі, рушники, посуд – наразі все є в достатній кількості. За бажанням можна розміститися у власному наметі. Харчування – домашня кухня, вегетаріанські страви.

Тексти будуть доступні на місці (якщо ви маєте особисті тексти – беріть).

Завантажити можна тут

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/07/ChoklingTersarUKRset2020chantable.pdf

https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/03/Tara-Sadhana_ukr.pdf

Вервиці, дзвіночки й ваджри, інші ритуальні предмети – вельми вітаються. Ліки, снеки, засоби від сонця та комах, засоби гігієни, взуття бажано мати із собою.

Як добратися, геолокація – інформація буде надіслана лише зареєстрованим.

РЕЄСТРАЦІЯ

Заповніть форму https://forms.gle/RRtnfmLs95sEnny17

УВАГА, ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Згодом (до 24 годин) на вказану у формі електронну адресу від gomdeua@gmail.com надійде електронний лист-верифікація. Щоб завершити реєстрацію, необхідно обов’язкова відповісти на цей лист. Лише тоді за вами закріплюється місце на вікенді і ви отримаєте всі деталі.

БЕЗПЕКА

Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні. Пам’ятайте про комендантську годину, особисті документи, авіаційну тривогу тощо. Ми проводимо не відпочинковий захід, а важливу групову роботу із буддійської практики, яка покликана допомогти не лише нам особисто подолати перешкоди на шляху до звільнення, а й усій Україні, українському війську, особливо тим захисникам, що щохвилини ризикують своїм життям на передовій.

ДОПОМОГА

Якщо ви бажаєте й у вас є можливість допомогти нам утримувати й дбати про ритритний центр, це можна зробити за посиланням https://gomdeua.org/%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b3%d0%b0/

‹ До списку новин