Вчення Чок’ї Ньїми Рінпоче в Ґомде Німеччини-Австрії 6-13 вересня 2023

Чок'ї Ньїма Рінпоче даруватиме вчення в Ґомде Німеччини-Австрії: до першої частини семінару "Чотири печаті Дгарми" можна долучитися онлайн

З 6 по 13 вересня 2023 наш дорогоцінний вчитель Чок’ї Ньіма Рінпоче даруватиме вчення у Ґомде Німеччина-Австрія. Під час щорічного семінару в цьому чудовому осередку дгарми Рінпоче дарує учням вчення, посвяти і глибокі настанови, а також виступить з публічною лекцією у Відні.

Для тих, хто зможе відвідати вчення в Австрії, це унікальна можливість зустріти в його особі автентичного вчителя класичного вишколу, майстра давніх традицій Каґ’ю та Ньїнґма, настанови яких він отримав від великих попередників. 

Глибока мудрість і безмежне співчуття Рінпоче наче чисте бездоганне дзеркало, яке являє зріти одвічну досконалість вашої внутрішньої природи. Зустрітися з ним особисто — це унікальна можливість встановити глибинний зв’язок з умом реалізованого майстра та через це впізнати сутність власного ума.

Зареєструватися для особистої участі в семінарі: https://gomde.eu/en/register?eid=700
Дати семінару: 05 вересня – 13 вересня 2023.

Програма розпочнеться 5 вересня о 15:00 (EST) зі вступного вчення Кхенпо або Лами.
06 вересня починаються вчення 1ї частини семінару. Рінпоче навчатиме “Чотирьом печатям Дгарми”.
09 вересня, у повню – Пуджа Нґаксо, ритуал очищення та відновлення обітниць практиків ваджраяни.

10-13 вересня частина 2 семінару: Рінпоче даруватиме вчення на основі тексту Джу Міпама Рінпоче „Світильник, який розсіює темряву” та впровадить учнів в тонкощі практики Дзоґчену.
Також, Рінпоче даруватиме посвяти на певні практики традиції передання. Наразі підтверджене посвячення Маве Сенґе – Манджушрі, Лева Мови. Про дату буде повідомлено додатково.
16 вересня Рінпоче дасть публічну лекцію у Відні: деталі та квитки http://calmandkind.at

ОНОВЛЕНО:

Радо повідомляємо, що ті хто не можуть особисто взяти участь в літньому семінарі Чок’ї Ньїми Рінпоче отримали дорогоцінну можливість долучитися до цієї чудової події онлайн. Перша частина семінару “Чотири печаті Дгарми” та пуджа Нґаксо транслюватиметься з Ґомде Німеччина-Австрія на DharmaSun :

5 вересня, 15:30 — 17:30: початок семінару, вступне вчення Кхенпо Пеми Намґ’яла.

З 6 по 8 вересня, 15:30 – 18:30 : Чок’ї Ньїма Рінпоче добросердно дарує вчення з “Чотирьох печатей Дгарми”. Ці чотири печаті Буддового вчення стисло викладають усю його безмежну глибину та позачасову суть.

9 вересня, 10:00 – 20:00 відбудеться пуджа Нґаксо, ритуал очищення та поновлення обітниць практиків ваджраяни, який вперше транслюватиметься онлайн.

Ми щасливі, що зможемо забезпечити переклад вчень ( 5-8 вересня) українською мовою.

Для участі у вченні вам потрібно зареєструватися на DharmaSun.org та отримати посилання для входу в Zoom: https://dharmasun.org/uk/courses/ss23/

Після реєстрації на сайті ви отримаєте лінк доступу до записів вчень. Якщо ви не можете бути присутніми під час трансляції, записи будуть викладені на сайті через кілька годин після кожного вчення. Доступ до записів “Чотирьох печатей Дгарми” на сайті DharmaSun.org/uk буде відкрито до 17 вересня. Просимо зауважити, що хоча пуджа Нґаксо транслюватиметься онлайн, відеозапис цієї події не буде оприлюднений. 

‹ До списку новин