Потрібна допомога: будівництво тибетського куточка в Одесі

В одеському ботанічному саду планується встановлення ТИБЕТСЬКОГО КУТОЧКА, який складається з тибетської Пагоди та бесідки. Пагода є символом миру, добра та процвітання, сприяє гармонізації енергій у просторі. У тибетській бесідці можна буде проводити заняття йогою, медитацією та просто усамітнитися.

 

У закладанні Пагоди використовуються спеціальні тубуси із мантрами, а також «вази багатства», які вже замовлено у непальському монастирі. Всі ці речі виготовляються монахами уручну та кошти від їх купівлі йдуть на підтримання людей у монастирях Непалу і Тибету. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу та вашу участь у цьому проекті!

 

Зараз ми збираємо кошти на встановлення бесідки. Потрібна сума – 4250$, мантри та вази багатства можна докупати окремо. Вартість тубуса із мантрою 2,5$, вази – 50$.

Проект готовий та затверджений. Подібний тибетский куточок вже було встановлено у Київському ботанічному саду чотири роки тому.

Збір коштів здійснюється на картку Приватбанку 5168 7422 0539 5381 Бутаков Андрій. Будемо вдячні за будь-яку суму! Якщо ви можете запропонувати іншу допомогу, будь ласка, зв’яжіться із сангхою Рангджунг Єше за контактами на сайті!

‹ До списку новин