Не пропустіть: “Мелодії Пробудження” у Києві!

Друзі, ми запрошуємо вас на унікальний концерт, який відбудеться 19 липня 2018 у Києві! Ця подія – не просто розважальна. Ви доторкнетеся до магії етнічних мелодій під час номерів українскої співачки казахського походження Назгуль Шукаєвої та зануретеся у атмосферу мудрості та пробудження, слухаючи мантри у виконанні лами Тензіна Зангпо.

Лама Тензін Зангпо — буддійський вчитель, майстер унікальної тибетської традиції горлового співу. Навчання цьому виду вокалу сягає корінням у тысячолітні традиції буддизму. Обертонний (горловий) спів має сакральне значення в буддизмі; кажуть, що він очищує та зцілює. Також можна почути, що горлового співу ченців бояться злі духи. Сьогодні горловий спів можна почути далеко не у кожному тибетському буддійському монастирі, і тому концерт «Мелодії пробудження» — це ще йнеймовірна можливість познайомитися із рідкісним культурним явищем. Лама Тензін Зангпо має унікальний за тембром та глибиною голос. Здається, що він передає саму сердечну сутність мантр. Можливо, саме тому його концерти збираються повні зали, а музичні альбоми продаються з величезним успіхом. Кошти, отримані від творчої діяльності, лама-ла спрямовує на підтримку та розвиток тибетського буддизму.

Лама Тензін Зангпо в інтерв’ю: «Я думаю, що перша причина, за якої люди приходять на мої концерти – це бажання знайти мир та спокій для розуму. Дехто шукає розслаблення, і це теж гарна причина. Деякі люди, які вже відвідували мої концерти, кажуть, що після прослуховування вони бачили дуже красиві сни. Крім того, деякі з них, зіткнувшись зі складнощами у своєму непростому житті, згадували, що після прослуховування диска біль та проблеми, які існували в їх розумі, вгамовувалися і життя ставало комфортнішим».

Назгуль Шукаєва — незвичайна співачка, про яку можна подумати, що вона співає самим серцем. Вона має діже рідкісний диапазон голосу від горлового співу до сопрано. Назгуль виконує джаз і етно, сучасну академічну музику і авангард, додаючи до цього шаманські техніки співу. Сьогодні Назгуль живе в Україні і вважає нашу країну своєю творчою батьківщиною. Голос співачки зачаровує, а енергія зцілює. Про Назгуль можна говорити нескінченно, але краще — послухати її.

 Назгуль Шукаєва: «Будь-яка народна пісня — це же наше коріння, наше живлення. Це наш рід. Наше продовження — і в цьому наше головне багатство».

Концерт «Мелодії Пробудження»

Коли: 19 липня 2018 року, початок о 19:00

Де: Дім Кино (Київ, вул.Саксаганського, 6)

Купити квиток на концерт “Мелодії Пробудження”

‹ До списку статтей