РИТРИТ У ПРОХОРІВЦІ 25-29 ЧЕРВНЯ

РИТРИТ У ПРОХОРІВЦІ 25-29 ЧЕРВНЯ

Ласкаво запрошуємо до курортної Прохорівки до комфортабельної садиби на вихідні, що припадають на день конституції, 25-29 червня. На повний місяць тут пройде традиційний ритрит для членів громади. Виконуватимемо практику садгани Зеленої Тари, так звану практику “Чотирьох Мандал” і Величання 21-ї Тари. Також у розкладі практика Кілаї та офіра Дгармапалам, Ґуру-йоґа. Практика виконуватиметься українською та тибетською мовами.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Всі, хто цікавляться практикою Зеленої Тари, накопичують рецитацію мантри Тари та 21-го Славлення, хто проходить онлайн-програму Потрійної Досконалості Тари тощо. Щоб взяти участь, не потрібно мати ванґ і лунґ на садгану Зеленої Тари, але коли з’явиться можливість отримати відповідні посвяти – варто цим скористатися.

1) Ви маєте досвід виконання практики ЗЕЛЕНОЇ ТАРИ або іншої практики у контексті ґуру, їдама, дакіні;
2) Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/9kPVz3zhE7qCgFPq6 ;
3) Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
4) Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;

РОЗКЛАД
7:00 – 9:00 сесія практики Тари
9:00 сніданок
11:00 – 13:00 сесія практики Тари
13:00 обід
17:00 – 19:00 сесія практики Кілаї й офіра захисникам
19:00 вечеря

21:00 Закликання Ґуру Здалека та Ґуру-йоґи

ПРОЖИВАННЯ
Розміщення у кімнатах із двоспальними ліжками – безкоштовне. Трьох разове вегетаріанське харчування – безкоштовно.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Добираємося самостійно або кооперуємося із тими, хто їде на власних авто. Можна дістатися рейсовими автобусами або маршрутками із Києва до Канева, а далі автобусом або таксі до Прохорівки. Геолокацію надішлемо всім зареєстрованим учасникам не вказану електронну пошту.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете. Ваш оргвнесок йде на покриття витрат та розвиток ритритного центру Джанґчуб Чолінґ у Хомівці.
Рекомендовані суми внесків:
3 000 грн на загальних умовах.
1 500 для членів Gomde Family&Patrons (тих, хто регулярно підтримує активності громади своєю роботою і доброчинними внесками). Зареєструватися у Gomde Family&Patrons можна тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

РЕЄСТРАЦІЯ
https://forms.gle/9kPVz3zhE7qCgFPq6

ПРИМІТКИ

Поняття “ритрит” у даному контексті розуміється як колективне виконання садгани, ґрунтуючись на настановах та посвятах, які кожен отримував раніш; наразі з нами немає лами, кхенпо або якогось духовного наставника, тому ми виконуємо практику разом як друзі, у відповідності до традиції Ка-Ньїнґ.

Заїзд 25 червня у п’ятницю о 18:00. Перша сесія о 20:00.
Виїзд 29 червня у вівторок о 10:00.
Заключна сесія – коротка щоденна практика Падмасамбгави й офіра санґу.

Бажано мати свою подушку для сидіння, вервицю, столик або коробку для текстів та ритуальних предметів, якими ви користуєтеся під час практики.

Ведучий сесій: Сергій Зінов’єв.

‹ До списку новин