ОКЕАН АМРІТИ: тантричний ритуал відродження у мандалі безсмертя

Дати: 28 квітня – 7 травня

Під проводом:

Еріка Пеми Кунсанґа

Лами Тензіна Занґпо як ретритного майстра

Чопона Бучунґа як майстра ритуалу

Участь: очно та онлайн

Мова: англійська. Є вірогідність онлайн перекладу українською.

Океан Амріти — тантричний ритуал, якому понад тисячу років, що він відновлює зв’язок людини із своїм божественним аспектом. Його трансформуюча сила та благословення охоплюють усі аспекти життя практика і проявляють найвищу сутність. Така сила знищує корені перенародження у шести сферах самсари як для самого себе, так й усіх інших істот. Океан Амріти встановлює мир у світі, поновлює  гармонію елементів, вгамовує негативні сили.

Учасники навчатимуться виконанню цього тантричного ритуалу, отримають пояснення й дійдуть глибокого розуміння його смислу, матимуть можливість осягнути значення та навчитися відповідних молитов, мудр і промовляння мантр. Цій надзвичайно натхненній та глибокій тантричні практиці відновлення обітниць Ваджраяни та відновлення зв’язку з мандалою навчатимуть провідні знавці та вчителі: Лама Тензін Занґпо,  Чопон Бучунґ та Ерік Пема Кунсанґ.

Отже, ви дізнаєтеся про таке:

  • Потаємне значення практики
  • Як приготувати торми і виконувати ритуал
  • Як використовувати традиційні мелодії та музичні інструменти
  • Як робити мудри (жести) та яке їхне значення
  • Як підготувати автентичний вівтар
  • Як бути помічником ритуального майстра на зовнішньому, внутрішньому і потаємному рівнях

Розклад за данським часом

7.00 Практика

10.00 Вчення

15.00 Майстер-класи

17.00 Практика

20.00 Сесія питань і відповідей

Записи

Усі учасники, як у Ґомде Данія так і учасники онлайн отримують посилання на записи усіх сесій. Записи будуть завантажені в той же день!

Деталі та реєстрація http://gomde.dk/program/269

Безкоштовна участь для 2-х учасників/учасниць з України

Ґомде Данії радо повідомляє, що данська санґга щиро запрошує двох практиків Ваджраяни з України приїхати в цей час до Данії, щоб офірувати їм участь в цих вченнях, аби вони змогли згодом передати набуті знання своїм браттям і сестрам в Україні. Участь у вченнях буде для них вільною, проте подорож з України до данського Ґомде маєте здійснити власним коштом. Також, очікується, що після повернення, ці представники/представниці нашої спільноти поділяться своїми глибокими знаннями і набутим досвідом з іншими практиками у формі семінару вихідного дня у Ґомде Україна. Якщо ви вважаєте себе гідним кандидатом/гідною кандидаткою, будь ласка, заповніть коротеньку форму https://forms.gle/mu7UWAkPrFCf12H9A

Щиро заохочуємо усіх, хто має можливість, де б ви не були, який би досвід практики ви не мали –  поїхати до Ґомде Данія й будь що відродитися у мандалі безсмертя через Океан Амріти.

‹ До списку новин ‹ До списку статтей