Монлам “Україна в серці”
Долучайтеся до спільного накопичування заслуги на благо України, наших військових та усіх істот у бардо через читання тексту «Прагнення добродіяння “Благородний володар усіх прагнень”. Початкова мета – накопичити 1000 повторень. Чим більше людей зможуть приєднатися до групового читання, тим більше повторень ми зможемо акумулювати. Просимо поширити це запрошення на своїх друзів й тих, хто хотів би приєднатися до читання і допомогти накопичити кількість повторень.
Традиція групового читання буддійських текстів має глибоке коріння і є важливим елементом вивчення й медитації, а також вмілим способом накопичення заслуги.
Де й коли
Онлайн щонеділі о 19.00 за київським часом
Zoom https://us02web.zoom.us/j/87494706609?pwd=A9ryHIUZko9n4HKzCn80RluKipZOhM.1
Meeting ID: 874 9470 6609
Passcode: 661870
Ведучі: Людмила Коваль, Анна Вахоцька, Альона Альошина, Ума Ковтун.
Про текст
Санскр. Ārya-bhadracaryā-praṇidhāna-rāja або Ārya-bhadracarī-praṇidhāna-rāja є одним із найвідоміших текстів буддійської традиції махаяни. Він вважається глибоким і натхненним вираженням прагнення до просвітлення для блага всіх живих істот. Молитва-прагнення Самантабхадри є завершальною частиною сутри, де бодхісаттва на ім’я Самантабхадра виражає своє прагнення до досконалих дій й відповідно до них – звершення просвітлення.
Ця молитва була перекладена з санскриту на тибетську мову і стала частиною тибетського канону Канг’юр. Українською мовою текст перекладений Марією Васильєвою у грудні 2021 року.
Текст http://surl.li/cluwcp
Молитва Самантабхадри часто читається під час завершальних частин великих ритуалів і практик у монастирях. Її промовляють для накопичення заслуг і благословень для практикуючих та всіх живих істот.
Молитва Самантабхадри залишається популярною в усіх традиціях махаяни. Вона надихає практикуючих на доброчинність та рішучість слідувати шляхом бодхісаттви.