5-6 ЛИСТОПАДА: САМОРЕГУЛЯЦІЯ І САМОЗЦІЛЕННЯ ПРОТИ ВПЛИВІВ СТРЕСУ, ВІРУСІВ, ВІЙНИ
![](https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2022/10/34AEAB26-431E-43FE-942F-64DEBD08D4DC-scaled.jpeg)
Запрошуємо до буддійського ритритного табору Ґомде Україна всіх бажаючих на практичну програму “Стресові впливи війни на тіло та психіку. Відновлення емоційного, фізичного стану”. Практикум проходитиме у тихому віддаленому місці серед лісу.
Вчимося знімати тривогу та відновлювати сон після виснаження, евакуації, вірусів та стресів. Будемо вчитися саморегуляції і запуску процесів самозцілення. Дізнаємося, як самостійно відновлюватися, допомагати собі знайти “свій центр” і збалансувати нервову систему, щоб відчувати спокій, віру, наснагу. УВАГА, МОЖНА ПРИЇХАТИ НА ОДИН ДЕНЬ АБО НА ДВА ДНІ ІЗ НОЧІВЛЕЮ.
ВЕДУЧА
Ведуча – Марина Коломієць, майстриня тілесних та енергетичних практик, сімейний аналітик, енергопрактик та консультант із Васту. Марина має свій освітній проект, є ведучою кількох навчальних курсів із тілесної терапії, проводить лекції та майстер-класи.
“Зроби крок до себе – я тебе підтримаю. Ти у себе є”, – головне на переконання Марини як у цьому практикумі, так і в житті. Щоб відчути контакт із собою та знайти ресурс усередині, треба пробачити себе, бачити здоров’я всередині своєї системи, тренувати тіло й дух. Отже основою пропонованих методик є живе відчуття резонансу із собою, причинно-наслідковий зв’язок.
КОМУ ЦЕ БУДЕ КОРИСНО
Всім, хто погано спить, відчуває стрес, тривогу, безсилля, депресію. Кого накриває безнадія і безпорадність. Всім, хто відтермінував своє нормальне життя на “після війни”.
Не важливо, скільки вам років, тому що:
– ви в напрузі сидите за монітором;
– ви цілодобово волонтерите;
– ви перебували у зоні воєнних дій;
– ви керівник або викладач;
– ви маєте схильність до депресії;
– вам важко адаптуватися;
– вам важко утримувати увагу.
ПРОГРАМА
- Методи реабілітації, саморегуляції та глибинного перезавантаження
- Що зверху, то і знизу: череп і хрестець
- Здоров’я дихальної системи – здоровий сон
- Вісцеральні техніки, як спосіб звільнення від руйнуючих емоцій – відновлення після стресу
- Соматика, Метод Фельденкрайз – вчимося слухати своє тіло та його ритми
- Ранок – як швидко балансуватися та набирати ресурс
- Моксотерапія – як спосіб “заземлення” та допомоги ниркам після стресу
- Покращення концентрації та управління увагою
- Живе спілкування та обговорення
Увага! Вечірній бонус для бажаючих – допомога нумеролога в проявленні своєї сили та пошуку себе в духовній еволюції.
РОЗКЛАД
5 листопада, субота
10:00 заїзд і сніданок
11:00 практикум
14:00 обід
16:00 практикум
19:00 вечеря
6 листопада, неділя
9:00 сніданок
10:00 практикум
13:00 обід
15:00 практикум
17:00 завершення програми і виїзд назад
Якщо ви бажаєте, можна залишитися у таборі до ранку понеділка 7 листопада, це потрібно буде узгодити з організаторами на місці.
ВАРТІСТЬ
- внесок за 1 день складає 1000 грн, за 2 дні – 1800 грн.
- вартість харчування: сніданок 150 грн, вечеря 150 грн, обід 300 грн.
- субота й неділя з харчуванням 2800 грн
- повна субота з харчуванням 1600 грн
- повна неділя з харчуванням 1450 грн
ПРОЖИВАННЯ Й ІНШІ ДЕТАЛІ
До ваших послуг темлі комфортні кімнати, укомплектовані двох’ярусними ліжками, білизною і всім необхідним для комфортного відпочинку. Забезпечуємо смачне домашнє вегетаріанське харчування та сезонні фрукти.
Як дістатися до місця, учасники планують самостійно. Але ми вас скоординуємо й підкажемо найкращий спосіб. Це можливо громадським транспортом (90 км від Києва) або разом як попутники чи пасажири із тими, хто добиратиметься на своєму авто. Хто, як буде їхати – з кожним поспілкуємося по телефону – і по можливості об’єднаємо в групи.
Всім, кому потрібно, – скинемо геолокацію. Дорога із Києва як правило триває від 1 години 30 хвилин до 2 годин. Можна їхати маршруткою із Києва на Радомишль, а з Радомишля брати таксі (400-500 грн) або на автобусі Радомишль – Тетерів до зупинки Кримок (наш табір поруч біля зупинки, 1 км).
Особисті ліки, снеки, засоби гігієни, капці тощо бажано мати із собою. Посуд, чай, кава, окроп – у вільному доступі.
Фотоальбом попередніх подій у ритритному центрі https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3068686733256003&type=3
Природа навколо https://gomdeua.org/beautysep22/
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
https://forms.gle/sA5vBHy5CdqpWz5L8
БЕЗПЕКА
Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні. Пам’ятайте про комендантську годину, особисті документи, повітряну тривогу тощо. Ми проводимо не відпочинковий захід, а тренувальну роботу із буддійської практики.
ДОПОМОГА І ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЗОК
Якщо ви бажаєте й у вас є можливість допомогти нам утримувати й дбати про ритритний центр, це можна зробити за посиланням нижче, зв’язок з організаторами info@gomdeua.org Viber 0675074168