27-28 лютого. ЛАМА ТЕНЗІН ЗАНҐПО ЕКСЛЮЗИВНО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вчення із Ньондро, Зеленої Тари, Ваджракілаї та Трінлє Ньїнґпо

ФОРМАТ І ТЕМИ

На вихідних 27 і 28 лютого з 11:30 до 13:30 за київським часом через застосунок Zoom Лама Тензін Занґпо даруватиме вчення ексклюзивно для нашої громади. Буде синхронний переклад українською мовою у виконанні Марії Васил’євої.  Учення пройде у форматі відповідей на ваші запитання, які стосуватимуться тих практик, які Лама Тензін та інші старші Лами вже пояснювали в Україні, а саме: Ньондро, Санґтік Пурба (Ваджракілая), Зелена Тара, Трінлє Ньїнґпо.

Переглянути відекурси із тем семинару Лами Тензіна (у перекладі російською мовою), які дарував у Києві у 2019 році Лопон Карма Шераб, можна за наступними посиланнями (перепрошуємо за аматорські якість відео, звуку та переклад):

Ньондро https://youtube.com/playlist?list=PLCtG-FAtK1hcMKmuLP8pDX4-wFbOvn0G-

Трінлє Ньїнґпо https://youtube.com/playlist?list=PLCtG-FAtK1heTmpqS_Wzuwc4WAvPpTS8a

Санґтік Пурба https://youtube.com/playlist?list=PLCtG-FAtK1hcMKmuLP8pDX4-wFbOvn0G-

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Всі, хто цікавиться та має питання щодо запропонованих тем не залежно від рівня підготовки та досвіду.

ЯК ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ЛАМІ

Будь ласка, складіть список ваших питань, подумайте над їхнім точним і лаконічним формулюванням та надішліть їх на поштову скриньку info@gomdeua.org. Питання приймаються до 15 лютого лише українською мовою і лише стосовно оголошених тем.

Нам потрібен час скомпонувати ваші питання за темами, перекласти їх для Лами Тензіна, а Ламі – ознайомитися і скомпонувати вчення.

РОЗКЛАД, РЕЄСТРАЦІЯ, ВІДЕОЗАПИСИ

Субота 27 лютого і неділя 28 лютого з 11:30 до 13:30 за київським часом.

Реєстрація є обов’язковою і потрібна, щоб найоптимальніше спланувати відеозустріч, щоб ви отримали доступ та іншу важливу інформацію.

Реєстрація триває до 28 лютого включно. Всі сесії вчення будуть записані, а до кінця дня 28 лютого відеозаписи отримають всі зареєстровані учасники, ними можна буде користуватися лише для особистої практики.

Заповніть, будь ласка, форму реєстрації за посиланням https://forms.gle/jr8E68Bj9nbtpMxJ9

Вам також потрібно встановити програму Zoom на свій комп’ютер або смартфон або оновити застосунок до найостаннішої версії – від того, чи встановлена у вас остання версія програми суттєво залежатиме якість відео і звуку: https://zoom.us/download

ОФІРИ

Участь у відеозустрічі із Ламою є безкоштовною. Якщо ви бажаєте зробити офіру, ми будемо вам дуже вдячні за грошову пожертву зручної для вас суми за цим посиланням:

Лама Тензін http://paypal.me/TenzinL21

Ґомде Україна https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i74404396394

‹ До списку новин