Вчення Лами Тензіна Занґпо

Ми раді анонсувати продовження циклу онлайн-вчень: Лама Тензін Занґпо дарує вчення на теми “Чотири думки, що спрямовують ум до Дгарми” і “Стадії розвитку і звершення”. Цей цикл вчень проводиться на прохання Чок’ї Ньїми Рінпочє, щоб досвідчені Kхенпо та Лами монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ впродовж кількох місяців дарували детальні та автентичні Вчення Дгарми, розкриваючи основоположні принципи буддійської філософії і практики. Всі ці вчення транслюються онлайн у “Залі вчень КНШЛ” на сайті DharmaSun.org

Настанови Лами Тензіна базуватимуться на попередніх основоположних вченнях і ознайомлять слухачів з глибокими методами і поглядом Ваджраяни.

Нам надзвичайно пощастило отримувати ці вчення впродовж наступних двох тижнів, напередодні вчень Чок’ї Ньїми Рінпочє на тему “Природа Будди”. Хоча Лама Тензін наразі перебуває в ритриті, він виповнив прохання Рінпочє і записав для нас ці вчення. В нас також є можливість надіслати питання Ламі Тензіну і він відповість на них у прямому ефірі 4 і 11 листопада.

Ці вчення і сесії відповідей на запитання транслюватимуться на сайті DharmaSun.org з англійським перекладом. Інші мови перекладу будуть доступні в Zoom (іспанська, китайська, непальська, німецька, російська та українська). Ці сесії нададуть нам чудову можливість отримувати вчення разом — у колі дгармічної родини. Якщо не матимете можливості слухати вчення в прямому ефірі, записи будуть доступні для перегляду впродовж певного часу для всіх зареєстрованих учасників на сайті DharmaSun.org

Натисніть тут, аби завантажити збірник текстів, які використовуватимуться під час цих вчень.

Мови перекладу: 

Англійська, іспанська, китайська, непальська, німецька, російська, українська.

Реєстрація:

Безкоштовно. Реєстрація триває до 11 листопада. Щоб зареєструватися, вам слід увійти в свій акаунт на DharmaSun.org

Трансляція основних сесій вчень:

Понеділок, 9 листопада, 17:00 (Київ)

Вівторок, 10 листопада, 17:00 (Київ)

Сесії відповідей на запитання (Q&A):

Середа, 11 листопада, 16:00 (Київ)

Ви можете надсилати питання Ламі Тензіну (будь ласка, формулюйте їх лаконічно і чітко) українською мовою на адресу: nata@gomdeua.org

Записи вчень і Q&A будуть доступні для перегляду до 19 листопада.

Натисніть тут, аби перейти до відеозаписів вчень “4 думки, що спрямовують ум до Дгарми”.

Інформація і реєстрація:

Для детальнішої інформації і реєстрації на ці вчення, будь ласка, відвідайте сторінку https://dharmasun.org/courses/teaching-room/

Якщо ви вже реєструвалися на попередні вчення у “Залі вчень КНШЛ”, ви вже зареєстровані на перегляд прийдешніх вчень. Ви маєте повний доступ до записів минулих і майбутніх вчень із цього циклу.

Благодійні пожертви

Під час і після реєстрації у вас є можливість зробити офіру за ці вчення будь-якому Ґомде чи Дгарма-Центру Чок’ї Ньїми Рінпочє.

Будь ласка, допоможіть підтримати міжнародні центри, які у нинішній надзвичайній ситуації не мають змоги проводити регулярні програми. Ці центри є духовними осередками для багатьох членів санґги по всьому світу, важливими джерелами навчання, практики, надхнення і духовної підтримки.

Частина вашої пожертви для Ґомде або Дгарма-центру автоматично надходитиме монастирю Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ і наставнику-Кхенпо.

Якщо ви не пов’язані з жодним Ґомде або Дгарма-центром, ви також можете зробити пожертву безпосередньо для DharmaSun.org

Підтримати Ґомде Україна: https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394

Розклад всіх вчень із цього циклу:

Усі сесії основних вчень проходитимуть по понеділках і вівторках — о 20:45 за непальським часом (17:00 за київським часом; конвертор часових поясів), щотижня — до початку семінару з Чок’ї Ньїмою Рінпочє 20-24 листопада.

5, 6, 7, 12, 13, 14 жовтня: “Чотири благородні істини” (доступні записи вчень)

19-21 жовтня: “Дванадцять ланок взаємозалежного походження” (доступні записи вчень)

26, 27, 28 жовтня: “Дві Істини” (доступні записи вчень)

2, 3, 4 листопада: “Чотири думки, що спрямовують ум до Дгарми” (доступні записи вчень)

9, 10, 11 листопада: “Стадії розвитку і звершення”

Всі сесії відповідей на питання (Q&A) проходитимуть по середах щотижнево.

20-24 листопада: вчення Чок’ї Ньїми Рінпочє – “Природа Будди”. Реєстрація відкриється 12 листопада. Детальніше: https://www.ryi.org/annual-fall-seminar-2020

Якщо ви ще не зробили офіру для цих вчень, будь ласка розгляньте можливість підтримати один чи декілька Ґомде і Дгарма-центрів Чок’ї Ньїми Рінпочє або Dharmasun.org. Наші центри є духовними осередками для багатьох членів санґги по всьому світу, важливими джерелами навчання, практики, надхнення і духовної підтримки. Ці центри є яскравими проявами діяльності Чок’ї Ньїми Рінпочє, вони підтримують нашу традицію передання і дають можливість усім встановити зв’язок зі святою Дгармою. Частина вашої пожертви для Ґомде або Дгарма-центру автоматично надходитиме монастирю Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ і наставнику-Кхенпо.

Щедрі благодійні пожертви формують благу карму і є величезною допомогою для діяльності Шедруб Мандали. Навіть невеликі офіри — це дуже добре — адже у такий спосіб створюються сприятливі дгармічні зв’язки із Вчителем, Вченням, Дгарма-центрами, монастирем.

Переказати офіру Ґомде Україна: https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394

Якщо маєте запитання до організаторів, будь ласка, напишіть листа на адресу seminar@shedrub.org

‹ До списку новин