Уттаратантра-шастра: онлайн-вчення із Кхенпо Трокпа Тулку

Монастир Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ радо анонсує онлайн-вчення Кхенпо Карма Ґ’юрме (Трокпа Тулку) по сутнісному трактату “Ґ’ю лама” (“Уттаратантра-Шастра”).Чок’ї Ньїма Рінпочє заохочує усіх своїх учнів долучатися до цього курсу.

Вчення проходять щосуботи з 2 жовтня 2021, з 17:45 до 19:00 за непальським часом (Київ 14:00 — 15:15). Кхенпо навчає тибетською, із послідовним перекладом англійською. Також працює аудіо-канал українського перекладу.

Ідентифікатор Зум-конференції: 821 6503 8374
Пароль 109109
Посилання на Зум: https://us02web.zoom.us/j/82165038374?pwd=NGJsRTJZSjZqK0thbS9ERFIwU1gvdz09

Записи вчень доступні для перегляду на Ютюб-каналі нашого монастиря: https://www.youtube.com/c/KaNyingShedrubLingMonastery , а також на цій сторінці нижче. Слідкуйте за оновленнями.

Подякувати українській перекладачці можна на картку 5354 6550 1978 4638 (Укргазбанк, Криволапчук О.І.)

Щоб ви були в курсі всіх оновлень і новин цього курсу вчень, організатори запрошують вас приєднатися до наступних груп:
Вотсап група: https://chat.whatsapp.com/KPCNTWCGaFBAC13PmtKNj8
Фейсбук група: https://www.facebook.com/groups/gyud.lama

Лист від Чок’ї Ньїми Рінпочє:

“З-поміж п’яти трактатів Ар’ї Майтреї, великого бодгісаттви і наступного Будди, “Магаяна-Уттаратантра-Шастра” — це одне з найбільш глибоких тлумачень Буддової Природи і шляху до Пробудження. Чому? Оскільки цей текст іде в саму серцевину суті й напрочуд ясно розкриває визначальне послання Будди Шак’ямуні.

Ці чудові вчення, які вважаються мостом між сутрою і тантрою, Владика Майтрея дарував безпосередньо буддійському майстру Асанґзі, який жив в Індії у 4-му сторіччі. Цей трактат, відомий під тибетською назвою “Ґ’ю лама”, підсумовує шлях Магаяни у семи ваджрових аспектах: Будда, Дгарма, Санґга, Природа Будди, Пробудження, Пробуджені Якості й Пробуджені Діяння. За традицією, буддійські монахи і монахині вивчають ці неперевершені тлумачення, що належать до Третього оберту Колеса Дгарми, впродовж заключного дев’ятого року навчання у тибетській буддійській шедрі.

Монастир Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ із радістю анонсує, що, починаючи з 2-го жовтня 2021, глибокий трактат “Ґ’ю лама” викладатиме онлайн наш вчений-практик — Кхенпо Трокпа Тулку. Він виріс і отримав освіту в нашому монастирі, і вирізняється надзвичайною майстерністю у викладанні буддійських філософських текстів. Численні учні цінують його вміння зробити навіть найскладніші філософські концепції зрозумілими навіть для новачків.

Хіба це не пречудовий спосіб зробити локдаун несподівано корисним? Я щиро рекомендую цю благотворну можливість навчатися крок за кроком і ставати все більш обізнаними про свою найціннішу природну властивість — Буддову Природу!”

Чок’ї Ньїма Рінпочє

27 вересня 2021

Лекція 1 – Кхенпо Карма Ґ’юрме (Трокпа Тулку) – вступні вчення, тлумачення назви трактату та історія його появи.

Лекція 2 – Кхенпо Карма Ґ’юрме (Трокпа Тулку) – вступні вчення: яким чином маємо підходити до вивчення буддійських вчень.

Лекція 3 – Кхенпо Карма Ґ’юрме (Трокпа Тулку) – пояснення назви і основної теми трактату. Серце-ум: сутність, природа, милосердна енергія; три каї.

Лекція 4 – Кхенпо Карма Ґ’юрме (Трокпа Тулку) – вступні вчення, тлумачення назви трактату та історія його появи. Огляд 5 трактатів Будди Майтреї.

Лекція 5 – Кхенпо Цондрю Занґпо – огляд Трьох Дорогоцінних (Будда, Дгарма, Санґга) – визначення і якості.

Лекція 6 – Кхенпо Цондрю Занґпо – природа Будди з точки зору причини шляху і плоду.

Лекція 7 – Кхенпо Трокпа Тулку – продовження тлумачення назви трактату і благ від його вивчення і застосування на практиці.

‹ До списку новин ‹ До списку статтей