Статуя Ґуру Рінпочє від Пакчока Рінпочє

Нещодавно, у 10 місячний день листопада 2020 року, в Ґомде Україна отримали надзвичайно цінний дарунок та не менш цінний лист. Автор цього листа попросив залишатися неназваним. То ж ми публікуємо тут цей лист без змін і сподіваємося, що приклад автора надихне членів громади Gomde Family&Patrons посилити свою допомогу чи то в практиці, чи то в господарстві ритритного центру, а тих, хто ще не долучився до відповідальних членів громади – зробити цей крок.

                                                до Ґомде Україна

Цього благословенного Ґуру  Рінпочє дня до Джанґчуб Чолінґу було передано з Непалу статую Падмасабгави – Ґуру Рінпочє. Походження та історія цієї статуї є такими.

Можливо, ви знаєте, що у 2020 та 2021 році під проводом Пакчока Рінпочє у печері Асура, в Непалі в серії з 10-ти бумцоґів здійснювалися накопичення по 100 000 офір учти та начитування мантр. Під час першого з бумцоґів, у 10-й день липня 2020 року Пакчок Рінпочє обіцяв учасникам 100 000 офір ганачакри Тхґдруб Барчє Кюнсел, що кожен з них отримає у подарунок спеціально виготовлену статую Ґуру  Рінпочє.

Ці статуї були виготовлені роком раніше, з нагоди відзначення 100-ї річниці з дня народження Тулку Урґ’єна Рінпочє. Вони зроблені з глини за допомогою оригінальної форми, яку використовував Тулку Урґ’єн, дід Пакчока Рінпочє, який разом з черницями Наґі Ґомпи виготовив 1200 статуй Ґуру  Рінпочє понад 45 років тому.
Тепер, 1000 ново виготовлених глиняних статуй були наповнені освяченими складниками із додаванням землі та  води з різних святих місцин, які відвідав Мага-Ґуру Падмасамбгава, а також освячені належним чином.

Сказано було також, що через ці статуї встановлюється сприятливий і благословенний кармічний зв’язок тих, хто практикує терму Тхуґдруб Барчє Кюнсел, оскільки він зародився у найбільш святому місці – печері Асура, де Мага-Ґуру практикував Ваджракілаю і досягнув рівня Від’ядгари Магамудри, у місці, яке відоме під назвою Дордже-ден, або Ваджровий трон таємної Мантараяни.

Через це, як пояснив Пакчок Рінпочє, ця статуя є чудовим засобом встановлення і зміцнення кармічного зв’язку з Мага-Ґуру Падмасамбгавою та з традицією передання терм Чокґ’юра Лінґпи.

Мені пощастило брати участь у цьому першому та наступних бумцоґах. Можливо, тому одна з цих дорогоцінних статуй була подарована Пакчоком Рінпочє мені та була передана до Києва з групою паломників.

Бажання отримати цю статую було дуже великим, але з часом прийшло усвідомлення, що тримати її тільки для себе було б надто егоїстично. У мене немає особливих досягнень, я не є добрим практиком Дгарми і більша частина мого життя змарнована у гонитві за вісьмома мирськими відволіканнями, а надолужити втрачене неможливо.
Тому я хочу офірувати цю статую Ґуру Рінпочє у дар Джанґчуб Чолінґу, центру медитації українського Ґомде. Сподіваюся, це послужиться невичерпному благу усіх, хто практикуватиме у Джанґчуб Чолінзі.

Сарва мангалам

Дізнатися більше про ці статуї: https://samyeinstitute.org/announcements/guru-rinpoche-statues-made-by-tulku-urgyen-rinpoche/

 

ҐОМДЕ УКРАЇНА НАДЗВИЧАЙНО ПОТРІБНІ

Чергові вартові ритритного центру (двоє чергових на зміні)

Деталі потрібно уточнювати, є зміни у другій половині грудня і з 10 січня. Що потрібно:

1) знати це місце і господарство або приїхати і познайомитися;

2) не боятися роботи і працювати в задоволення;

3) пройти співбесіду Viber 0675074168 Telegram https://t.me/sergiiz13;

Забезпечуємо продуктами, електроенергією, газом, водою, спальним місцем.

Юрист, адвокат із земельного права

Щоб завершити належне оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості, який належить Ґомде.

Бухгалтер

для ведення бухгалтерського обліку і щорічного подання звітності.

Інженер, виконроб

Для організації і проведення монтажних і будівельних робіт, зокрема – встановлення вітрогенератора.

Робота юриста, бухгалтера, інженера на волонтерських або пробоно умовах. Зголошуйтеся, будь ласка, кому цікаво на Viber 0675074168 Telegram https://t.me/sergiiz13.

ПІДТРИМАТИ

ці та інші заходи нашої громади можна своєю матеріальною енергію, будь якою грошовою пожертвою, волонтерською роботою та особистою практикою.

Для переказу доброчинних внесків

https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394

або

Приват 24: ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ ПІЛЬГАМИ

та брати участь в управлінні громади приєднуйтеся до відповідального кола членів громади Gomde Family&Patrons. Детальніше про Gomde Family&Patrons та як приєднатися читайте тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

‹ До списку новин ‹ До списку статтей