24-25 червня Зелена Тара

Запрошуємо до ритритного центру Ґомде Україна на дводенну групову практику Зеленої Тари і дякуємо всім нашим воїнам, захисникам, учителям, ламам, монахам, всім Силам Всесвіту за можливість проведення цього заходу.

Виконуватимемо практику садгани Зеленої Тари, так звану практику “Чотирьох Мандал” і Величання 21-ї Тари. Практика виконуватиметься українською та тибетською мовами.

Захід відбуватиметься у затишному будинку посеред лісу поблизу озера на території ритритного центру, аби ми могли відволіктися від усієї тривоги і присвятити час практиці. Ведучий – Сергій Зінов’єв, голова Ранґджунґ Єше Україна, який має багаторічний досвід практики медитації і викладання.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Ласкаво запрошуємо всіх, хто цікавиться практикою Зеленої Тари, накопичує рецитацію мантри Тари та 21-го Славлення, хто проходить онлайн-програму Потрійної Досконалості Тари тощо. Щоб взяти участь, не потрібно мати ванґ і лунґ на садгану Зеленої Тари, але коли з’явиться можливість отримати відповідні посвяти – варто цим скористатися.

  1. Ви маєте хоча б мінімальний досвід виконання практики Зеленої Тари або хочете його набути;
  2. Ви зареєструвалися  https://forms.gle/mnmSEhpSBhabQf5K8 ;
  3. Зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на всіх сесіях;
  4. Маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
  5. Ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

РОЗКЛАД

субота

10:00 заїзд і сніданок

11:00 сесія практики

13:30 обід і вільний час

17:00 сесія практики

19:00 вечеря і вільний час

22:00 відпочинок

неділя

7:00 сесія практики

9:30 сніданок

10:30 сесія практики

13:00 обід і вільний час

15:00 виїзд і повернення додому

ПРОЖИВАННЯ Й ІНШІ ДЕТАЛІ

До ваших послуг кімнати, укомплектовані двох’ярусними ліжками, білизною і всім необхідним для комфортного відпочинку. Забезпечуємо смачне домашнє вегетаріанське харчування, та сезонні фрукти.

Всіх учасників скеруємо, як краще дістатися до Ґомде. Це можливо громадським транспортом (90 км від Києва) або разом як попутники або пасажири із тими, хто добиратиметься на своєму авто. Хто, як буде їхати – з кожним поспілкуємося по телефону  – і по можливості об’єднаємо в групи.

Всім, кому потрібно, – скинемо геолокацію. Дорога із Києва як правило триває від 1 години 30 хвилин до 2 годин. Можна їхати маршруткою із Києва на Радомишль, а з Радомишля брати таксі (400-500 грн) або на автобусі Радомишль – Тетерів до зупинки Кримок (наш табір поруч біля зупинки, 1 км).

Тексти будуть доступні на місці (якщо ви маєте особисті тексти – беріть).

Завантажити можна тут https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/03/Tara-Sadhana_ukr.pdf

Особисті ліки, снеки, засоби гігієни, капці тощо бажано мати із собою.

ВАРТІСТЬ

Внесок на загальних умовах 2000 грн, для Gomde Family&Patrons 1500 грн.

Дізнатися більше про Gomde Family&Patrons та приєднатися до спільноти можна тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

РЕЄСТРАЦІЯ
https://forms.gle/mnmSEhpSBhabQf5K8

БЕЗПЕКА

Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні. Пам’ятайте про комендантську годину, особисті документи, повітряну тривогу тощо. Ми проводимо не відпочинковий захід, а тренувальну роботу із буддійської практики.

ДОПОМОГА

Якщо ви бажаєте й у вас є можливість допомогти нам утримувати й дбати про ритритний центр, це можна зробити за посиланням

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i74404396394

‹ До списку новин