Вікенд із Зеленою Тарою у Чолінзі

17-18 липня запрошуємо до ритритного центру Джанґчуб Чолінґ на групову практику Зеленої Тари! На першу чверть липневого місяця тут пройде традиційний ритрит для членів громади. Виконуватимемо практику садгани Зеленої Тари, так звану практику “Чотирьох Мандал” і Величання 21-ї Тари. Також у розкладі “Закликання Ґуру Здалека” та Ґуру-йоґа. Практика виконуватиметься українською та тибетською мовами.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Всі, хто цікавляться практикою Зеленої Тари, накопичують рецитацію мантри Тари та 21-го Славлення, хто проходить онлайн-програму Потрійної Досконалості Тари тощо. Щоб взяти участь, не потрібно мати ванґ і лунґ на садгану Зеленої Тари, але коли з’явиться можливість отримати відповідні посвяти – варто цим скористатися.

 1. Ви маєте досвід виконання практики ЗЕЛЕНОЇ ТАРИ або іншої практики у контексті ґуру, їдама, дакіні;
 2. Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/TJN5HNZkKNfMuehn7 ;
 3. Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
 4. Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
 5. Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

РОЗКЛАД

субота

8:00 – 10:00 заїзд і поселення

11:00 практика Зеленої Тари

13:30 обід

16:00 практика Зеленої Тари

18:00 вечеря

19:00 Закликання Ґуру Здалека, Ґуру-йоґа

неділя

7:00 практика Зеленої Тари

9:30 сніданок

11:00 практика Зеленої Тари

13:30 обід

14:00 – 16:00 виїзд

ВАРТІСТЬ, РОЗМІЩЕННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Всі варіанти розміщення (2 дні й 1 ніч) є комфортними та мають свої переваги і організатори намагатимуться врахувати ваші побажання.

У вартість входить вегетаріанське харчування (субота – обід і вечеря, неділя – сніданок і обід).

 1. повний пансіон, літні кімнати (на ліжку, постіль, по 4 особи у кімнаті) 2000 грн / 1000 грн для членів Gomde Family@Patrons
 2. у лаканзі (зимовому приміщенні) на дерев’яній підлозі: ваш каремат і спальник, рушник 1000 грн /500 грн для членів Gomde Family@Patrons
 3. у кемпінгу: ваш намет, каремат, спальник і рушник 700 грн /350 грн для членів Gomde Family@Patrons

Ми не є комерційною організацією і всі кошти, які ви витрачаєте йдуть на закупівлю продуктів, оплату роботи кухаря та підтримку життєдіяльності ритритного центру. Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете. Кошти за практиком можна внести на місці або передплатою на карту Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу.

Дізнатися більше про Gomde Family&Patrons та приєднатися до спільноти можна тут Gomde Family&Patrons 

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

 • змінне взуття або теплі шкарпетки, гумові капці для душу
 • взуття для лісу та капелюх від сонця
 • особисті ліки, та засоби проти порізів, опіку, від комах та сонця
 • якщо ви розміщуєтеся у лаканзі (зимове приміщення) – то власний спальний мішок, рушник, якщо у кемпінґу – то ще й власний намет.

ДУШ І ТУАЛЕТ

Для користування учасниками ритриту буде доступний літній душ і туалети (надворі). У проекті – створення комплексу літнього санітарно-гігієнічного блоку, сподіваємося, що це станеться дуже скоро.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Як до нас можна дістатися громадським транспортом. Автобусом Київ-Радомишль, а потім Радомишль-Тетерів до зупинки Кримок. Електричка Київ – Тетерів, а потім автобус Тетерів-Радомишль до зупинки Кримок. Є пряма маршрутка Київ-Городок (Радомишльського район) до зупинки Кримок. Маршрутки у Києві вирушають від ст. метро Житомирська. Розклад потрібно уточнювати в інтернет. Вважайте що на вихідні зранку і ввечері маршрутки сюди вельми завантажені. Тож краще розрахувати час і приїхати на зупинку раніше. Якщо ви не знаєте, де виходити на зупинці “Кримок” попросіть або водія або пасажирів вам підказати. Місцеві старожили знають наш табір як колишній табір “Пілот”.

Геолокація https://goo.gl/maps/DLMu7FfB8d2nvq9o7

ДОПОМОГА

Зв’язок із організаторами 0675074168 або info@gomdeua.org

Щоб створити належні умови для регулярних буддийских практик у Чолінзі, нам постійно не вистачає рук і фінансів. Розвивається центр виключно на пожертви членів громади, у нас немає меценатів чи ґрандів. Якщо у вас є можливість, приєднуйтеся до членів Gomde Family&Patrons або ж допоможіть нам будь-якою фінансовою пожертвою.

Карта Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу

ПРИВАТ 24 ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

ПРИМІТКИ

Поняття “ритрит” у даному контексті розуміється як колективне виконання садгани, ґрунтуючись на настановах та посвятах, які кожен отримував раніш; наразі з нами немає лами, кхенпо або якогось духовного наставника, тому ми виконуємо практику разом як друзі, у відповідності до традиції Ка-Ньїнґ.

Бажано мати свою вервицю, дзвіночок і ваджр та тексти, якими ви користуєтеся під час практики.

Ведучий сесій: Сергій Зінов’єв.

‹ До списку новин