Потрібна допомога для відновлення та ремонту буддійського ритритного табору в Україні

Українська буддійська громада “Ранґджунґ Єше Україна” шукає фандрайзерів, спонсорів, партнерів, інвесторів для відновлення та ремонту свого ритритного рабору в Україні. Концепція передбачає перетворення руїн будинків та зруйнованої інфраструктури на сучасний розвинений буддійський ритритний центр із повноцінними можливостями для духовної практики. Для прикладу, це означає, що тут будуть створені умови як для індивідуального усамітнення, в тому чилі для “темних” ритритів, так і для традиційних групових практик, ритритів, семінарів із вивчення та тренування буддійського вчення.

Але в планах не лише умови для духовного розвитку, а сучасні можливості для зцілення тіла: скромний спацентр із лазнею та лікуванням травами, китайською акупунктурою та індійською панчакармою.

Посеред чистого лісу на території 5 гектарів розташовуються десяток будівель, придатних для ремонту і відновлення, табір не межує з жодним населеним пунктом – навколо лише ліс, озера й річка. У громаді Ранґджунґ Єше мають випрацюване бачення щодо пріоритетності планів (що криточно має бути зробленим у цьому році, а що робити у найближчому майбутньому) аби задовольнити дедалі зростаючих інтерес різних буддійських громад з України та Європи до сучасного автентичного буддійського місця навчання та практики.

Відкриті до співпраці із фандрайзерами, партнерами, інвесторами.

WhatApp +380675074168

info@gomdeua.org

 

‹ До списку новин