Тринлей Ньїнґпо. Ритрит під керівництвом Лами Тензіна Занґпо

Тринлей Ньїнґпо. Ритрит під керівництвом Лами Тензіна Занґпо

7-16 липня, Джанґчуб Чолінґ, Ранґджунґ Єше Ґомде Україна

 

Унікальна для України подія!

Груповий ритрит із Тринлей Ньїнґпо під керівництвом досвідченого тибетського лами проводитиметься в Україні вперше. Практика триватиме 10 днів по чотири сесії вдень і завершиться в день великого буддійського свята – Чокор Дучен – свято першого поворота колеса Вчення Буддою Шак’ямуні у Сарнатсі.

Тринлей Ньїнґпо – йога, яку передав Ґуру Рінпоче Падмасамбгава для усунення всіх без винятку перешкод у практикуючих шлях Просвітлення Будди в наші часи. Ця практика належить до циклу скарбів найвідомішого відкривача терма – Чокґ’юра Лінґпи,  який досить недавно, лише у 19 столітті, відкрив знаменитий цикл тантри  самого Падмасамгави – Тукдруб Барче Кюнсел або «Сердечну практику Ґуру, що усуває усі перешкоди».

До Джанґчуб Чолінґа із Києва й назад буде організовано платний трансфер.

Розміщення двох типів:

– безкоштовне, у власних наметах, харчування самостійне в польових умовах (обов’язково мати власний посуд, вогнище і гарячу воду забезпечуємо власними силами);

– за 10 км від табору у селі Біла Криниця (ліжко й сніданок), треба розраховувати на власний автомобіль і самостійне харчування в Джангчуб Чолінзі (вартість цього виду проживання уточнюється)

Джанґчуб Чолінґ оточений лісом і знаходиться на відстані 1 км до найближчого села.

Питна вода знаходиться поблизу табора на відстані 700 м. Купання – в озері 200 м від табору.

Оргвнесок

Окрім оплати трансферу і проживання, ми просимо учасників зробити організаційний внесок. Ці кошти потрібні на покриття витрат візиту Лами Тензіна й витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням ритриту. Будь ласка, якщо ви не маєте можливості зробити грошовий огрвнесок, але хочете приймати участь у ритриті, повідомте про це у реєстраційній формі.

До 1 липня

  • для членів Ранґджунґ Єше Україна оргвнесок складає 1 200 грн;
  • на загальних умовах 1 500 грн.

При внесенні на місці оргвнесок складає 2 000 грн.

 

Посилання на реєстраційну форму

https://goo.gl/forms/fmDx12kJxDLwryij1

 

Оплата оргвнеску

https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i62950547135

 

‹ До Подій Back To Top