11-12 травня ритрит-толока у Джанґчуб Чолінзі

11-12 травня запрошуємо на ритрит вихідного дня Трінлє Ньїнґпо та толоку

Робитимемо практику Падмасамбгави та готуватимемо територію до ритриту із Ламою Тензіном https://gomdeua.org/events/ltvk2019

Участь у виїздних ритритах – це не лише прекрасна буддійська практика, а й можливість активно відпочити від міста, допомогти у розбудові ритритного центру Чок’ї Ньїми Рінпоче та відновити свої сили. На вас чекають ліс, озеро, ночівля під відкритим небом і звичайно ж дружне спілкування біля вогнища.

Практика Трінлє Ньїнґпо

Трінлє Ньїнґпо – йога, яку передав Ґуру Рінпоче Падмасамбгава для усунення всіх без винятку перешкод у практикуючих в наші часи. Практика належить до циклу скарбів найвідомішого відкривача терма – Чокґ’юра Лінґпи,  який досить недавно, лише у 19 столітті, відкрив знаменитий цикл вчень самого Падмасамгави – Тукдруб Барче Кюнсел або «Сердечну практику Ґуру, що усуває усі перешкоди». Посвяту на цю практику дарував Чок’ї Ньїма Рінпоче у Києві у 2016 році.

Джанґчуб Чолінґ

Джанґчуб Чолінґ (місце духовного пробудження) є ритритним центром Чок’ї Ньїми Рінпоче, який українська громада отримала у подарунок від Учителя. Наразі ми збираємо кошти на реконструкцію будівель, зведення буддійського храму і відновлення занедбаної інфраструктури колишньої бази відпочинку. Про місце і концепцію центру https://gomdeua.org/jangchub-choling.php

Табір оточений чистим сосновим і змішаним лісом та знаходиться на відстані 110 км від Києва, 20 км від районного центру Радомишль і 1 км від найближчого села. Чиста джерельна вода знаходиться поблизу табору на відстані 700 м. Можна плавати у чистому озері із пісочним берегом 200 м від табору.

Трансфер

Із Києва до Джанґчуб Чолінґа й назад буде організовано безкоштовний  трансфер у мікроавтобусі і автомобілях.

Із Києва 11 травня в 9.00 від станції метро Житомирська збираємося біля магазину Рошен о 8.30.

Із Джанґчуб Чолінґу 12 травня о 19.00.

До місця можна дістатися на власному автомобілі але заїхати разом з усією грубою https://goo.gl/maps/YJ77myPkw7LHc8fs8

Розміщення

В межах табору безкоштовне, у власних наметах.

Харчування самостійне в польових умовах.

Розклад

11 травня

11.00 Скорочена практика Падмасамбхави і підношення диму.

12.00 Обід

13.00 – 17.00 Толока

18.00 Практика Трінлє Ньїнґпо

20.00 Вечеря

12 травня

6.00 Скорочена практика Падмасамбгави і підношення диму.

7.00 сніданок

8.00 – 12.00 Толока

13.00 Обід

14.00 – 17.00 Практика Трінлє Ньїнґпо і цок

Ведучий

Сергій Зінов’єв, який пройшов навчання із ритуалу Трінлє Ньїнґпо у манастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ.

Обовязкова онлайн реєстрація
https://forms.gle/XRjzciHeRThsaRCg6

Реєстрація потрібна, щоб можна було зв’язатися з учасниками й повідомити про можливі зміни або новини та організувати трансфер.

Що взяти із собою

Для ночівлі і безпеки: намет, спальний мішок, легкі теплі речі, вітрівку, дощовик, водонепроникне взуття, купальник, килимок і подушку для сидіння, плед, засіб від комарів, кліщів, опіків, захист від сонця, власну аптечку, засоби гігієни, ліхтарик.

Для харчування: продукти, власний посуд, прибори, пляшку для води, термокружку, , газову горілку і балон (в разі потреби), запальничку, сірники, засіб для розпалу багаття (якщо плануєте готувати на вогні),

Для практики вам знадобляться : вервиця, дзвіночок і ваджр, тексти практики.

Для загальних потреб, якщо ви можете: лопати (совкова і штикова), пилка для дерева, молоток, цвяхи, шурупи, мітла, віник, власний тент, похідний рукомийник.

Зв’язок із організаторами info@gomdeua.org

Фото з виїздів до Джанґчуб Чолінґу з попередніх років дивіться тут
https://www.facebook.com/pg/RangjungYesheUkraine/photos/?tab=album&album_id=532446886880013

 

‹ До Подій Back To Top