Ритрит “Потрійна досконалість Тари”

Ритрит із Ламою Тензіном Занґпо "Потрійна досконалість Тари"

Ритрит по програмі «Потрійна досконалість Тари» – для тих, хто прагне рухатись впорядкованими, системними й послідовними кроками від простої аналітичної медитації до найвищих буддійських практик. Програма «Потрійної досконалості Тари» є доступною онлайн, проте – участь у живому ритриті із досвідченим викладачем цієї програми, Ламою Тензіном Занґпо, без сумніву, зможе надихнути всіх бажаючих розпочати програму досконалостей Тари, а тим, хто вже розпочав – перевірити свою практику та відкрити у собі більше сумлінності й ентузіазму. У будь якому випадку – цей ритрит потрібен кожному,  хто цікавиться медитацією, кому потрібно організувати свою щоденну практику, і хто хоче відчути на смак результат автентичної буддійської  медитації. 

Чок’ї Н’їма Рінпоче про цю програму: «Якщо ви поглянетев очі того, хто практикує “Потрійну Досконалість Тари”, вони будуть відрізнятися. Вони будуть дуже м’якими, добрими, а також такі люди цінуватимуть те, що вивчили. Часто вони говорять: “Ця програма врятувала мене!” Або: “Ця програма дає мені змогу побачити, що кожен день особливий”. Або: “Ця програма робить кожен день світлим»

Гайді Копл: «Я чула, як мій учитель говорив про те, що так само, як літній дощ може дати народження незліченній кількості грибів на галявині, так практики тренування свідомості та медитації породили незліченну кількість майстрів, які пробудили свій потенціал. Ці майстри досягнули в своєму житті такого рівня блаженства та мудрості, який знаходиться за межами розуміння звичайних людей. Програма медитації «Потрійна Досконалість Тари» заснована на цих багатовікових техніках та методах».

 

Адреса і реєстрація

Ритрит проходитиме у Києві у зручному приміщенні. Ми обиремо місце проведення ритриту в залежності від кількості зареєстрованих. Тому, будь ласка, хто планує, реєструйтеся вже зараз. Ось посилання на реєстрацію:

https://goo.gl/forms/Q4gRARkPmfb6gR8Y2

Розклад

У вихідні дні по дві сесії з 10:00 до 18:00 з перервою на обід.

У будні дні одна сесія з 19:00 до 21:00.

Оргвнесок

Ми просимо учасників зробити організаційний внесок. Ці кошти потрібні на покриття витрат візиту Лами Тензіна й витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням ритриту. Будь ласка, якщо ви не маєте можливості зробити грошовий огрвнесок, але хочете приймати участь у ритриті, повідомте про це у реєстраційній формі https://goo.gl/forms/Q4gRARkPmfb6gR8Y2

  • До 1 липня: для членів Ранґджунґ Єше Україна оргвнесок складає 800 грн; на загальних умовах 1 000 грн;
  • При внесенні на місці оргвнесок складає 1 200 грн.
  • Відвідування однієї сесії 200 грн.

Оплата https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i62950547135

У коментарі до платежу обов’язково вкажіть «Ритрит по Тарі» і свої ПІБ.

‹ До Подій Back To Top