Лопон Карма Шераб (Непал). Семінар із буддійських практик

Лопон Карма Шераб (Непал). Семінар із буддійських практик

У жовтні цього року всі бажаючі мають унікальну можливість навчатися автентичній практиці садган та виконанню ритуалів від Лопона та провідного Умдзе монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ — Карми Шераба — так само, як цьому навчають монахів у Катманду.

Лопон Карма Шераб пояснює важливість ритуального аспекту Ваджраяни: “Будда навчав, що сила та якості самадгі, мантри та субстанцій є незбагненними. У традиції Сутраяни переважно застосовують метод самадгі (заглиблення у медитативний стан рівноваги). Ваджраяна ж відрізняється від Сутраяни величезним розмаїттям методів, що спираються на силу як самадгі, так мантр і субстанцій. Усі ці методи є майстерними засобами, що створюють умови для розпізнання, для осягнення нашої істинної природи, сутності серця-ума”.

Заняття проходитимуть у формі навчально-практичних сесій: викладення основ та пояснення методів, групова практика та іспит.

4-10 жовтня Ньондро

Вчення та вправляння з Ньондро – особливих попередніх практик, які виконують практикуючі, що ступають на шлях Ваджраяни на початку свого шляху.

11-20 жовтня Трінлє Ньїнґпо

Садгана Трінлє Ньїнґпо – практика Ґуру Рінпоче Падмасамбгави. Вивчатимуться стадії, порядок виконання садгани, мелодії, гра на музичних інструментах, облаштування вівтаря та офіра учти. Також Лопон дасть пояснення короткої щоденної практики, офіру очищуючого диму, офіру білого суру та мудр Нґаксо. Курси із Трінлє Ньїнґпо та Санґтік Пурпи завершуватимуться іститом так само, як це проходить у буддійському монастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ.

22-27 жовтня Санґтік Пурпа

Садгана Санґтік Пурпа – це практика гнівного їдама Ваджракілаї. Вивчатимуться стадії, порядок виконання садгани, мелодії, мудри, гра на музичних інструментах, облаштування вівтаря та офіра учти. Курси із Трінлє Ньїнґпо та Санґтік Пурпи завершуватимуться іститом так само, як це проходить у буддійському монастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ.

28 жовтня Практика Будди Шак’ямуні

 Можна відвідувати без внесення організаційного збору.

Розклад

Ми запланували зайняття, щоб було зручно відвідувати семінар не в робочий час. У будні дні з 19 до 21 години, а у вихідні з 10 до 13 і з 15 до 18 години. Попередній детальний розклад можна завантажити або переглянути тут https://gomdeua.org/ukraineoct2019schedule/

Адреса

Київ, провулок Алли Горської, 5, клуб “Наш Формат”

Організаційний збір

Ньондро 1000 грн

Трінлє Ньїнґпо 1600 грн

Санґтік Пурпа 1400 грн

Весь семінар (всі 3 курси) 3500 грн

Окрема сесія – 200 грн

Ця плата є обов’язковою та потрібна, щоб покрити витрати, пов’язані із подорожжю та проживанням Лопона та перекладача. Завдяки членам громади Gomde Family і Gomde Patrons стало можливе зменшення оргвнеску для пільгових категорій.

Усі, хто має матеріальні складнощі, можуть скористатися знижкою 50%.

Воїни АТО та пенсіонери можуть сплатити оргвнесок у довільному розмірі.

Члени Ранґджунґ Єше Family&Patrons можуть скористатися знижкою 20%.

ПЕРЕКАЗУЮЧИ ОРГВНЕСОК –  у коментарі до платежу вкажіть своє прізвище та ім’я, яке ви вказували при реєстрації!

РЕЄСТРАЦІЯ

Увага,реєстрація є обов’язковою. Тут ви можете обрати свій курс та зазначити розмір свого оргвнеску. Перейдіть за цим посиланням https://forms.gle/QZrtHABs8DVhdb57A

Спонсорство та підтримка

Звертаємося до щедрих і небайдужих людей допомогти провести цю подію якнайкраще. Ви можете це зробити просто зараз, приєднавшись до одного із кіл відповідальних членів громади Family або Patrons, які не лише підтримують діяльність громади із свого гаманця, а й приймають участь в управлінні громадою.

Детальніше про Gomde Family&Patrons тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

Посилання для разових благодійних пожертв 

https://www.liqpay.ua/en/checkout/i74404396394

Перекази через Приват24 

За назвою організації «Ранґджунґ Єше Україна ГО» або за реквізитами ЄДРПОУ/ДРФО 40982572 чи за рахунком № 26007052630266.

Про Лопона Карму Шераба

Лопон Карма Шераб народився у Джумлі, що на північному заході Непалу. У віці 9-ти років він приїхав до Катманду, аби стати монахом у монастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ, розташованому поблизу священної ступи Боднатх. Там він отримав обітниці прихистку від К’ябдже Чок’ї Ньїми Рінпочє та К’ябдже Чоклінґа Рінпочє, які очолюють цей монастир.

У підлітковому віці Карма Шераб отримав обітниці ґєцула (базові обітниці монаха-новачка) від К’ябдже Дабсанґа Рінпочє, а згодом — і повні обітниці ґєлонґа (монаха-бгікшу) — від К’ябдже Тенґа Рінпочє.

У 1998 році Карма Шераб розпочав навчання у монастирському коледжі “Вища Шедра Санґ’є Єше”. Впродовж 9 років він навчався у традиційний спосіб, вивчаючи та розмірковуючи над буддійськими текстами Сутраяни та Мантраяни, а також вивчаючи загальні науки.

У 2007 році він завершив навчання у шедрі та отримав звання Лопона (академічний ступінь, що відповідає рівню магістра). Відтоді Карма Шераб викладає монахам “Вищої Шедри Санґ’є Єше” та міжнародній громаді студентів “Ранґджунґ Єше Інституту”. Зокрема, у монастирському коледжі Лопон Карма Шераб викладає такі тексти як “Слова мого всеблагого вчителя”, “Дорогоцінна прикраса звільнення”, “37 практик бодгісаттв”. Також він навчає юних монахів граматиці тибетської мови, мистецтву співів, послідовності виконання садган і ритуалів, грі на музичних інструментах та мудрам.

Не зважаючи на інтенсивний викладацький розклад, Лопон Карма Шераб також виконує обов’язки майстра співів (тиб. умдзе), тобто є заспівувачем під час ритуальних церемоній (пудж) у монастирі. Роль умдзе є надзвичайно важливою та відповідальною, адже вимагає досконалого знання послідовності виконання садгани та усіх супутніх ритуалів. Для того, аби бути умдзе, потрібно не лише мати гарний голос і пам’ятати все різноманіття мелодій, але й майстерно координувати взаємодію дордже лопона (ваджрового майстра), чопонів (майстрів ритуалів) та монахів, які грають на різних музичних інструментах. Своїми головними вчителями у мистецтві умдзе Карма Шераб вважає Ламу Цультріма Занґпо та Ламу Тензіна Занґпо.

[fve]https://youtu.be/DXJA_iXNge8[/fve]
‹ До Подій Back To Top