«Тренування Бодгі» з Еріком Пемою Кунсанґом

Що таке Тренування Бодгі

«Бодгі» – означає очищений ум. «Тренування Бодгі» полягає в розвиненні такого сприйняття й свідомості, що наша природна емпатія, розумність і сила сяють вільно. Ми вчимося розвивати спокійний ум, природну непідробну доброту й проникливість. І як це застосовувати у своєму повсякденному житті. Ми прагнемо досконало розуміти, що слід приймати, а що відкидати, щоб наше життя наповнювалося безпомилковим смислом, ясністю і проникливістю. Щоб бачити все таким, яким воно є насправді.

Для кого

Програма починається з простих, зрозумілих настанов, які легко сприймаються усіма, хто не має ані досвіду, ані уявлення про буддійську традицію чи практику медитації. Й оскільки Ерік Пема Кунсанґ викладає курс простим точним словом, що його розуміє кожен, то навіть найпідготовленіші учні почуватимуться комфортно. У той самий час більш підготовлені практики зможуть поглиблювати свої розуміння, медитацію та матимуть нові звершення на шляху вправляння.

Про Еріка Пему Кунсанґа

Окрім того, що Ерік Пема є видатним перекладачем Дгарми, він також є справжнім йоґіном, майстром медитації, тому Чок’ї Ньїма Рінпочє уповноважив його ділитися своїми знаннями й досвідом. Навчаючи медитації, Ерік робить основний акцент на простій природній присутності, що допомагає людям пізнавати свій ум і притаманну йому свободу. Простий спосіб “перебування” дозволяє таким якостям, як співчуття, любов і мудрість розкриватися у найприродніший спосіб. Переклади інтерв’ю з Еріком Пемою українською мовою і переклади статей Еріка на нашому сайті: https://cutt.ly/Nd9wezS

Більше статей Еріка англійською мовою: http://levekunst.com/author/admin/

“Як вчитель я викладатиму, черпаючи з двох джерел: того, що я почув від своїх вчителів і того, що я зрозумів сам. Це відповідає автентичному способу викладання Дгарми, який завжди охоплює обидві ці частини. 

Тренування Бодгі – це також і форум, де представлені глибокі вчення про ум, і лабораторія усвідомлення, де ми проводимо наші власні дослідження,  вивчаючи, тестуючи та перевіряючи. Це наші особисто пережиті прозріння, які звільняють нас».

Як відбувається навчання

Основана форма навчання – це онлайн зустрічі один раз на місяць. За вашим бажанням можна взяти участь у групових зустрічах як у ретритному центрі Ґомде Україна, так в у Ґомде Данія. Окрім цього, раз на рік відбувається тижневий ретрит, який також можна проходити вдома, онлайн, або ж в одному із вказаних центрів. Інформацію та умови, як приїхати на «Тренування Бодгі» в ретритні центри, ми анонсуємо й оголошуємо окремо.

Під час навчання ми дізнаємося, як можна у практичний та зрозумілий спосіб застосовувати ключові настанови з медитації, психології і філософії. Мета цих зустрічей – допомогти зрозуміти та відчути живу Дгарму у нашому власному переживанні, щоб ми могли вплести її в орнаменти нашого життя.

Після кожної зустрічі усі учні отримують домашнє завдання для самостійного тренування упродовж місяця. Про свій досвід вправляння на вказану тему ми пишемо коротеньке есе і викладаємо ці письмові роботи на форумі учасників «Тренування Бодгі». Таким чином, можна ділитися своїми практичними знахідками, та знайомитися із досвідом своїх колег із Європи, Сполучених Штатів, Азії.

Дати зустрічей першого навчального року 2024-2025

Перші вихідні

16 – 18 серпня 2024 року

Другі вихідні

18 – 20 жовтня 2024 року

Треті вихідні

6-8 грудня 2024 року

Четверті вихідні

28 лютого – 2 березня 2025 року

П’яті вихідні

11 – 13 квітня 2025 року

Завершальний ретрит першого року навчання

18 – 23 червня 2025 року

Детальніше про навчання

Основні принципи «Тренування Бодгі» це – альтруїзм, прийняття та відсутність упередженості. Ми прагнемо взаємного розвитку більш ніж саморозвитку і зосереджуємося на розумному дослідженні, гуманності, вмінні поступитися, відчутті реальності, сміливості та врешті – любові у формі поваги до всіх істот.

 • працюємо з основними викликами свого життя
 • досліджуємо свідомість, думки та відчуття
 • тренуємося у конструктивному звільненні своїх переживань
 • інтегруємо Дгарму із особистим і професійним життям
 • працюємо над розумінням переживань та висловленням того, чому вчимося
 • навчаємося надихати інших розуміти їхнє життя

Основні теми

 • Практичний гуманізм через плекання «чотирьох квіток співчуття».
 • Розкриття нашого божественного аспекту через справжню присутність у даному моменті.
 • Природна відсутність Его і викриття егоцентричних почуттів.
 • Серце бодгісаттви, безмежна любов і намір.
 • Трансцендентне осягнення природи реальності.
 • Прозріння Падмасамбгави у Ваджраяні.

Вартість та реєстрація

Для українців є можливість отримати пільговий доступ до другого навчального курсу – за довільний внесок або ж безкоштовно. Повна вартість річної участі становить 250 євро. Аби навчатися на пільгових умовах, які відкриті для всіх українців, заповніть коротку онлайн-форму тут https://forms.gle/5bfHZ1DtrcWcDKfb6

Посилання для довільного внеску за другий курс навчання (суму внеску можна редагувати), внесок можна надіслати зараз або перед навчанням https://bodhitraining.com/donations/bodhi-training-international/  

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i74404396394

ПРИВАТ 24: ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

Український переклад

Вчення можна слухати англійською або українською мовою. Український переклад забезпечує учень Еріка Пеми Кунсанґа – Юрко Меток. Підтримати складну і натхнену роботу перекладача можна грошовим переказом на карту 4149500165002943.

Чат для українських учнів

Для оперативного інформування про зміни у програмі, обміну інформацією, оголошеннями, відеозаписами ми використовуємо чат у WhatsApp. Після вашої реєстрації на навчання й за тиждень до початку першої зустрічі ми додамо вас у цей чат.

‹ До Подій Back To Top