СУТНІСТНІ НАСТАНОВИ ПАДМАСАМБГАВИ

СУТНІСТНІ НАСТАНОВИ ПАДМАСАМБГАВИ

13-14 лютого 2021, онлайн ритрит вихідного дня з Еріком Пемою Кунсанґом. Синхронний переклад з англійської на українську.

Що очікувати

Цей онлайн ритрит надає учасникам чудову  можливість отримати і застосувати на практиці унікальні дорогоцінні настанови з медитації Падмасамбгави – одного з найвеличніших майстрів. Цими дорогоцінними настановами поділиться учень Тулку Ург’єна Рінпочє і Чок’ї Ньїми Рінпочє.

Ритрит відбуватиметься у вихідні дні 13-14 лютого 2021 року. Учасники отримуватимуть онлайн вчення під час ранкової сесії, а потім тренуватимуться згідно з цими настановами самостійно під час індивідуальних сесій у другій половині дня.

Ерік Пема Кунсанґ

Видатний перекладач Дгарми, Ерік Пема Кунсанґ  також є йоґіном і майстром медитації, саме тому Чок’ї Ньїма Рінпочє спонукав його ділитися своїми знаннями і досвідом. Коли Ерік навчає медитації, він наголошує на простій і природній присутності, яка допомагає людям досліджувати власний ум і притаманну йому свободу. Через простий спосіб бути присутнім природно розкриваються такі якості, як співчуття, любов і мудрість. Деякі з текстів Еріка Пеми Кунсанґа зібрані тут http://levekunst.com/author/admin/

Хто може брати участь

У ритриті може взяти участь будь-хто: і той, хто вже має певний досвід з практики медитації, і початківці, які хочуть навчитись медитації. Щоб взяти участь у ритриті, потрібно зареєструватися і взяти зобов’язання відвідати всі сесії вчень (для віддалених часових поясів – через переглянути відеозаписи цих сесій), а також практикувати всі індивідуальні сесії самостійно.

Розклад

13 лютого Час
CET (Відень) (GMT+2) Київський час (GMT+3)
Сесія вчення з Еріком Пема Кунсанґом, онлайн 10:00-12:00 11:00-13:00
Індивідуальна сесія 1, самостійно: вправляння згідно з настановами. 15:00-16:00 16:00-17:00
Індивідуальна сесія 2, самостійно: : вправляння згідно з настановами. 16:30-17:30 17:30-18:30

14 лютого

Сесія вчення з Еріком Пема Кунсанґом, онлайн 10:00-12:00 11:00-13:00
Індивідуальна сесія 3, самостійно: вправляння згідно з настановами. 15:00-16:00 16:00-17:00
Індивідуальна сесія 4, самостійно: вправляння згідно з настановами. 16:30-17:30 17:30-18:30

Всі сесії вчень організовані у формі вебінару  з кількістю учасників до 1000 осіб, кожен з яких зможе бачити і чути тільки вчителя і перекладача обраної мови. Тим, хто зареєструвався для участі, посилання для входу у вебінар буде надіслане електронною поштою за кілька днів до ритриту.

Якщо ваш часовий пояс надто віддалений, так що незручно брати участь у вченні онлайн, або ж якщо ви бажаєте завантажити відеозапис сесії вчення для вашої індивідуальної практики

Для всіх зареєстрованих учасників ми забезпечимо можливість переглядати і завантажувати відео з записами сесій вчення. Отже, якщо ваш часовий пояс надто відрізняється від GMT+2, ви  зможете використати записи сесій і спланувати ритрит відповідно до  ваших умов. Посилання для перегляду/завантаження відео надсилатиметься всім зареєстрованим учасникам електронною поштою. Відео буде завантажене за 1-2 години після сесії. Ці записи будуть доступні для перегляду до 1 березня 2021 р.

Реєстрація

Будь ласка, зареєструйтеся до 12 лютого 2021 шляхом заповнення цієї форми: https://forms.gle/Wjmd2QNMzWzVG88LA

Якщо ви заповнили цю форму, ви зобов’язуєтеся брати участь у всіх сесіях вчення.

Для коректного відтворення аудіо і відео в застосунку Zoom переконайтеся, що у вас встановлена остання версія застосунку або ж перевстановіть його на ваш пристрій із: https://zoom.us/download

Офіра при реєстрації

Будь ласка, офіруйте будь-яку суму згідно із вашим бажанням, щоб підтримати Вчителя, Ґомде, які організовують вчення та перекладача. Офіра може бути надіслана на один або кілька із запропонованих рахунків:

Ерік Пема Кунсанґ , PayPal: rangjung@gmail.com

Ґомде Данія : http://gomde.dk/23/donations

Ґомде Україна: https://gomdeua.org/en/donation/

Рахунки для офір перекладачам повідомимо зареєстрованим учасникам пізніше.

У разі, якщо у вас виникнуть будь-які питання, без вагань контактуйте з нами

info@gomdeua.org

‹ До списку новин ‹ До списку статтей