ДгармаХата запрошує читачів на відкриття нового сезону

Упродовж наступних місяців учасники групи читатимуть книгу: Тінле Норбу «Магічний танець. Прояв сутнісної  природи пяти дакінь мудрості»

Ця книга – унікально потужний виклад вчень тибетського буддизму про п’ять елементів: землю, воду, повітря, вогонь і простір. Ці елементи у своїх тонких і грубих формах поєднуються і взаємодіють, проявляючися як магічний танець ілюзорних проявів феноменального світу. Через свої вчення, оповіді й поезії Тінле Норбу Рінпочє блискуче пояснює, яким чином енергії цих елементів проявляються у нашому буденному житті, в нашій власній поведінці та у культурних традиціях спільнот, у наших взаєминах з іншими та на самоті, у медицині та мистецтві.

Тінле Норбу відстежує зв’язок елементів із п’ятьма Будда-родинами та відповідними дакіні мудрості, і показує, як саме кожен з елементів співвідноситься з нашими відчуттями, характером, пристрастями, звичками й кармічними схильностями. І, врешті — ділиться з нами, як цей магічний танець елементів можна трансформувати через практику медитації та зростити спокійний, відкритий і грайливий стан свідомості.

Про автора

К’ябдже Дунґсе Тінле Норбу Рінпочє, або  Дунґсе Тінле Норбу  (1931-2011) – видатний сучасний майстер дзоґчену школи Ньїнгма. Старший син К’ябдже  Дуджома Рінпочє, він навчався у багатьох великих вчителів і був розпізнаний як перенародження Тулку Дріме Озера, сина тертона Дуджома Лінґпи,  а також вважався одною з еманацій великого вчителя Лонґченпи.  Держатель лінії скарбів Дуджом Терсар, він відкрив багато скарбів ума. Серед його учнів багато відомих майстрів сучасності.

Трінлє Норбу Рінпочє  – батько Дзонґсара Джам’янга Кх’єнце Рінпочє і Дунґсе Гараба Дордже Рінпочє. Останні тридцять років свого життя Тінле Норбу Рінпочє жив у США життям мирянина-йоґіна, вчив Дгармі у невеликому колі учнів і написав багато чудових книг бездоганною англійською мовою.

Читацька група ДгармаХата

Зустрічі групи щосереди о 19:00 у Zoom – вітальні ДгармаХати. Щоб приєднатися до цієї групи і отримати тексти, будь ласка, зареєструйтеся тут:
https://docs.google.com/forms/d/14cEpva_sVJFim3-khXEPa1MfCNBgxUwmt8kKLGUUyM4/edit
Детальніша інформація:
у групі ФБ https://www.facebook.com/groups/1694727134012917
у групі Телеграм https://t.me/joinchat/a5cRHEfaY0k0NmQy

ПІДТРИМАТИ

ці та інші заходи нашої громади можна своєю матеріальною енергію, будь якою грошовою пожертвою, волонтерською роботою та особистою практикою.
Для переказу доброчинних внесків
https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394
або
Приват 24: ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ ПІЛЬГАМИ

та брати участь в управлінні громади приєднуйтеся до відповідального кола членів громади Gomde Family&Patrons. Детальніше про Gomde Family&Patrons та як приєднатися читайте тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

‹ До списку новин