Чок’ї Ньїма Рінпоче: Смуток, любов, відкритість: буддійський шлях радості

Представляємо українській аудиторії твір видатного сучасного майстра медитації та автора багатьох книг із буддійської філософії, погляду та настанов з медитації – Чок’ї Ньїми Ріпочє. У цій книзі, яка є першим українським перекладом творів Рінпочє у виконанні досвідченого перекладача Марії Васильєвої, автор проводить читача через усвідомлення найважливіших, сутнісних істин, які стосуються нас, як людських істот, так і всіх навколо. Через відчуття  неминучого всеохоплюючого смутку, усвідомлення мінливості, непостійності явищ і речей, читач знаходить єдиний сенс, заради якого потрібно жити: любові та відкритості до світу, явищ і самого себе.

“Тепла і доступна та водночас глибока і прониклива. Чок’ї Ньїма Рінпоче дає переконливу пораду для нашого часу. Ця книга є скарбницею позачасової мудрості, яка зараз є нагальною, як ніколи”.

–Шер

“Мій друг і вчитель Чок’ї Ньїма Рінпоче – досвідчений автентичний майстер Дзоґчен. Він написав книгу, яка кидає рятувальну линву всім нам, хто борсається у морі невідання, жадання і ненависті. Як він каже: “Дгарма – це не гобі”, а дуже серйозна справа. Дгарма може врятувати нас з океану непам’яті, щоби ми згадали, ким є насправді: істотами світла, любові і мудрості. Цілковите звільнення можливе, якщо ми виконаємо необхідну роботу і гарантоване, якщо чинитимемо так, як радить нам вчитель. Рінпоче веде нас по сходинках буддійської практики до досягнення радості і свободи Великої Досконалості, Дзоґчен. Рінпоче наголошує на необхідності осягнути істини мінливості і залежного виникнення як джерела нашого майбутнього просвітлення. Це дійсно надихаюча книга для всіх практикуючих”.

– Річард Ґір

Завантажити https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2022/08/Смуток-любов-відкритість-1.pdf

‹ До списку новин