ОНЛАЙН: Літній семінар Чок’ї Ньїми Рінпочє

Ми раді повідомити, що наш дорогоцінний Вчитель ділитиметься глибокою мудрістю із міжнародною санґгою впродовж восьми днів вчень у Ґомде Німеччина-Австрія. Літній семінар транслюватиметься в прямому ефірі 25-29 серпня і 1-4 вересня (30 і 31 серпня – перерва).

Щодня Рінпочє даруватиме вчення протягом 2-3 годин. Зареєстровані учасники зможуть дивитися пряму трансляцію вчень у Zoom. Рінпочє навчатиме тибетською, буде забезпечено переклади англійською, українською та іншими мовами.

Семінар складатиметься із двох частин.

Частина 1 “Знайомство з буддизмом: погляд, медитація, поведінка, результат” (4 дні вчень, 1 день практики Нґаксо) відкрита для всіх.

Частина 2 “Потаємні сутні аспекти Магамудри, Дзоґчєну і Серединного Шляху (4 дні вчень) відкрита для тих, хто:
a) пройшов всю частину 1 цього семінару; або
б) раніше повністю пройшов один із семінарів Рінпочє (онлайн чи особисто); або
в) розпочав або справді збирається в найближчий час розпочати Другу Досконалість (Перша Досконалість вже має бути завершена); або
г) розпочав або справді збирається найближчим часом розпочати підготовчі практики ньондро.

ℹ️🇺🇦 Докладна інформація та реєстрація:

☸️✅ https://dharmasun.org/uk/courses/ss1/

Розклад
Нижче наведено розклад згідно з часовим поясом CET / GMT+2.
(Будь ласка, перевірте час вчень у вашому місті тут: конвертер часових поясів)

Частина 1: 25-29 серпня 2022
25-29 серпня: 15:00 – 18:00 — вчення (з можливою перервою)
27 серпня: 08:00 – 18:00 — пуджа Нґаксо (повний день). Рінпочє дозволив онлайн-учасникам приєднатися до цієї практики відновлення і очищення онлайн. Втім, можливо, що деякі частини не будуть транслюватися ані в прямому ефірі, ані в записі.
30-31 серпня: перерва


Частина 2: 1-4 вересня 2022

1-4 вересня: 15:00 – 18:00 — вчення, з можливою перервою

Будь ласка, зауважте, що розклад може мінятися, і що вчення можуть завершуватися пізніше, ніж вказано у розкладі.

Пряма трансляція
Доступ до прямих трансляцій із український переклад буде як у  Zoom. Коли ви реєструєтеся на цей семінар на DharmaSun, ви водночас також реєструєтеся у Zoom. Вам надійдуть електронні листи з підтвердженням реєстрації і відповідними подробицями — як від  DharmaSun, так і від  Zoom. Лист-підтвердження від Zoom міститиме індивідуальне посилання, позначене як “JOIN WEBINAR” (“Приєднатися до вебінару”). Будь ласка, збережіть цей лист, вам знадобиться вказане там посилання, щоби приєднуватися до кожної сесії прямої трансляції у Zoom.

Записи
Якщо не маєте змоги дивитися сесії вчень в прямому ефірі, записи публікуватимуться впродовж кількох годин після кожної сесії. Записи частини 1 літнього семінару на DharmaSun.org будуть доступні до 5 вересня. Тим не менш, всі зареєстровані учасники мають слухати вчення Рінпочє у належній послідовності. ❗️ Зауважте, що якщо бажаєте мати доступ для перегляду записів з українським перекладом, вам слід зареєструватися в українській мовній версії сайту ДгармаСан. За потреби, ви також можете з того самого акаунту зареєструватися на цей семінар і в англійській версії сайту, і мати доступ до записів і з англійським, і з українським перекладом.

Реєстрація на частину 1 і частину 2 проходитеме окремо:
Літній семінар, частина 1
(25-29 серпня)
Реєстрація триває з 12 до 25 серпня.
Літній семінар: частина 2 (1-4 вересня)
Реєстрація триває з 27 серпня до 1 вересня.

Пожертви
Самі вчення безкоштовні. Згідно з традицією, заохочуємо вас скористатися цією можливістю переказати щедрі доброчинні внески для підтримки всеохопної дгармічної діяльності “Шедруб мандали” Рінпочє.

З приводу загальних питань, будь ласка, звертайтеся до mike@DharmaSun.org

З питань технічної підтримки, будь ласка, звертайтеся до SeminarSupport@DharmaSun.org

Нам пощастило зібратися разом задля отримання цих безцінних настанов у цей непростий час — як чудово зібратися онлайн усією мандалою учнів Рінпочє! Літній семінар надає унікальну можливість учням всіх рівнів — від початківців до досвідчених практиків — отримати рідкісні й безцінні настанови від одного з найшанованіших буддійських майстрів світового рівня. Тож просимо вас поділится цією можливістю із усіма, кому було б цікаво приєднатися онлайн.

‹ До списку новин