Чок’ї Ньїма Рінпочє: Природа Будди. Семінар відкладено

ПРИРОДА БУДДИ

Чок’ї Ньїма Рінпочє

40й щорічний осінній онлайн-семінар Інституту “Ранґджунґ єше”

Онлайн-семінар Чок’ї Ньїми Рінпочє відкладено.

Дорогі дгармічні друзі,

Цими днями стан здоров’я Чоклінґа Рінпочє не дуже стабільний. Під час пандемії дуже складно отримати візу. Наші Рінпочє щойно раптово отримали особливі візи, тож Чок’ї Ньїма Рінпочє, Пакчок Рінпочє, Цокньї Рінпочє, Мінґ’юр Рінпочє і Тенпа-ла разом негайно вилітають до Чоклінґа Рінпочє. Будь ласка, моліться.

З цієї причини 40-й щорічний осінній семінар Інституту “Ранґджунґ єше” відкладено. Щойно Чок’ї Ньїма Рінпочє повідомить нам нові дати семінару, ми одразу ж надішлемо відповідне оголошення.

Тим із вас, хто вже зареєструвався і зробив офіри, не буде потреби реєструватися заново. Ми вдячні вам за ваш ентузіазм та щедрість.

Якщо у вас виникнуть якісь питання, будь ласка, напишіть нам: seminar@shedrub.org

Щиро ваші,

організатори семінару


40й щорічний осінній онлайн-семінар Інституту “Ранґджунґ єше”

20 – 24 листопада 2020

Ми надзвичайно раді, що Чок’ї Ньїма Рінпочє прийняв прохання поділитися глибокою мудрістю зі світовою санґгою під час п’ятиденних вчень на тему “Природа Будди”. Ці вчення транслюватимуться в прямому ефірі 20-24 листопада. Нам так пощастило зібратися усім разом і отримувати безцінні настанови в нинішні непрості часи. Як чудово, що ми, учні Рінпочє, можемо віртуально зібратися гармонійною мандалою!

Рінпочє добросердо дарує ці вчення онлайн для учнів з усіх куточків світу. Зареєстровані учасники можуть дивитися пряму трансляцію вчень англійською мовою на сайті DharmaSun.org, а в Zoom – в перекладах іншими мовами. В будь-якому разі, всім зареєстрованим учасникам слід слухати вчення Рінпочє у послідовному порядку.

Семінар складається з двох частин:

  1. Природа Будди: частина перша є відкритою для всіх.
  2. Природа Будди: частина друга є відкритою для тих, хто раніше вже брав участь в семінарах Рінпочє в Непалі або інших країнах; для тих, хто брав участь в онлайн-семінарі Рінпочє; для тих, хто проходять Першу Досконалість в програмі “Потрійна Досконалість Тари”; а також для тих, хто відвідає всі три дні цьогорічного семінару “Природа Будди: частина перша”.

Щорічний семінар Інституту “Ранґджунґ Єше” (RYI) надає унікальну можливість учням усіх рівнів — від початківців до досвідчених практикуючих — отримувати рідкісні й дорогоцінні вчення від одного з найвидатніших буддійських майстрів у світі. Ми просимо вас поділитися інформацією про ці вчення з усіма, кого може зацікавити можливість приєднатися онлайн.

Рінпочє даруватиме вчення тибетською мовою. Мови перекладів: англійська, українська, російська, в’єтнамська, іспанська, китайська, непальська, німецька, португальська.

Розклад

Нижче наводимо розклад вчень за київським часом. Перевірити час початку вчень у інших часових поясах можна тут: https://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html

20 листопада:

13:45 – 15:45 Вчення Чок’ї Ньїми Рінпочє

21-24 листопада:

12:45 – 13:30 Сесія медитації з Ламою Тензіном Занґпо

13:30 – 13:45 Перерва

13:45 – 15:45 Вчення Чок’ї Ньїми Рінпочє

Будь ласка, зверніть увагу, що вчення можуть завершуватися пізніше зазначеного часу. 24 листопада — заключний день другої частини семінару припадає на день Ґуру Рінпочє.

Записи вчень

Якщо ви не маєте можливості приєднатися до прямих трансляцій, записи будуть публікуватися на сайті DharmaSun.org щодня за декілька годин після завершення вчень. Записи будуть доступні для перегляду на сайті до 1 грудня.

Реєстрація:

Для участі в семінарі слід зареєструватися тут: https://dharmasun.org/courses/buddha_nature_1/

Природа Будди: частина перша (20-22 листопада)

Реєстрація триває з 12 до 26 листопада.

Природа Будди: частина друга (23-24 листопада)

Реєстрація триває з 21 до 28 листопада.

Додаткова інформація про реєстрацію:
Реєструючись на ДгармаСані на будь-який із семінарів, ви автоматично будете зареєстровані в Zoom-конференції у прямому ефірі. Інформація щодо входу в конференцію надійде вам особисто електронною поштою безпосередньо від Zoom.

Офіри: ці вчення даруються на благодійній основі. Ми заохочуємо вас скористатися цією можливістю і згідно з традицією зробити щедрі офіри для підтримки монастиря і його заходів.

В заключний день семінару буде можливість зробити додаткові офіри Рінпочє онлайн. Трохи згодом ми надішлемо детальнішу інформацію щодо цього.

‹ До списку новин