Чок’ї Ньїма Рінпочє: онлайн-семінар 1-6 травня

Із радістю повідомляємо, що Чок’ї Ньїма Рінпочє впродовж шести днів ділитиметься глибокою мудрістю із міжнародною санґгою, даруючи вчення на тему “Природа Будди”. 40-й щорічний семінар, який було відкладено, транслюватиметься у прямому ефірі 1-6 травня. Рінпочє добросердо погодився дарувати вчення впродовж 6 днів — на день більше, ніж планувалося раніше. Нам надзвичайно пощастило зібратися разом, щоб отримувати безцінні настанови в цей незвичайний час — як чудово зібратися онлайн усією мандалою учнів Рінпочє!

Зареєстровані учасники зможуть дивитися пряму трансляцію вчень англійською мовою на сайті ДгармаСан й у перекладах іншими мовами у Zoom. Записи викладатимуться на ДгармаСан невдовзі після кожного прямого ефіру. Тим не менш, вимогою для всіх учасників є перегляд сесій вчень Рінпочє у тій послідовності, в якій вони даруватимуться.

Семінар складатиметься із двох частин:
1. Природа Будди: частина 1 відкрита для всіх.

2. Природа Будди: частина 2 відкрита для тих, хто:

а) відвідав перші три дні цього семінару; або

б) завершив принаймні Першу Досконалість в онлайн-програмі “Потрійна Досконалість Тари”; або

в) раніше відвідав будь-який семінар Рінпочє повністю — онлайн чи особисто.

Щорічний семінар Інституту “Ранґджунґ єше” пропонує унікальну можливість для учнів всіх рівнів — від початківців до досвідчених практикуючих — отримувати рідкісні й дорогоцінні вчення від одного з найвидатніших буддійських вчителів. З огляду на це, просимо вас поділитися цією можливістю з усіма, кому може бути цікаво приєднатися онлайн.

Рінпочє даруватиме вчення тибетською мовою, а також буде переклад англійською, українською, в’єтнамською, датською, іспанською, китайською, непальською, німецькою, португальською і російською мовами.

Розклад “Природа Будди — частина 1”
Нижче наводимо розклад за непальським часом. Будь ласка, перевірте час у вашому місті тут: конвертер часових поясів.

1 травня:

18:45 – 20:45   Чок’ї Ньїма Рінпочє: вчення

2 – 3 травня:

17:30 – 18:30   Кхенпо Пема Намґ’ял: сесія медитації із практикою Скарбниця благословень.
18:30 – 18:45   перерва
18:45 – 20:45   Чок’ї Ньїма Рінпочє: вчення

Розклад “Природа Будди — частина 2”

4 – 6 травня

17:30 – 18:30   Кхенпо Пема Намґ’ял: сесія медитації
18:30 – 18:45   перерва
18:45 – 20:45   Чок’ї Ньїма Рінпочє: вчення

Будь ласка, зауважте, що розклад може змінюватися, і що вчення можуть тривати довше, ніж зазначено у розкладі.

Пряма трансляція
Пряму трансляцію з англійським перекладом можна буде дивитися на сайті ДгармаСан, на сторінці семінару. Реєструючись на семінар на ДгармаСані, ви одночасно будете зареєстровані на пряму трансляцію у Zoom, де можна буде слухати переклади усіма іншими мовами. На вказану вами адресу електронної пошти отримаєте листи-підтвердження з інструкціями щодо перегляду на ДгармаСані й у Zoom.

Записи
Якщо не маете можливості дивитися вчення у прямій трансляції, упродовж кількох годин після завершення кожної сесії записи викладатимуться на сайті ДгармаСан. Записи будуть доступні для перегляду до 10 травня.

Зауважте, що тим, хто хоче пізніше переглядати записи семінару з українським перекладом, слід реєструватися на українській версії ДгармаСану. Якщо ви зареєструєтеся на англійській версії сайту, то відповідно матимете доступ лише до записів з англійським перекладом.

На 1 і 2 частину семінару слід реєструватися окремо:
Природа Будди — частина 1 (1 – 3 травня)
Реєстрація відкрита для всіх на сайті ДгармаСан і триває з 25 квітня до 1 травня.

Природа Будди — частина 2 (46 травня)
Реєстрація триває з 2 до 4 травня.

Реєстрація відкрита на сайті ДгармаСан автоматично, якщо наша система розпізнає ваше ім’я користувача / адресу електронної пошти як:

  • учасника перших трьох днів цього онлайн-семінару; або

  • учасника будь-якого іншого онлайн-семінару; або

  • того, хто завершив Першу Досконалість в онлайн-програмі “Потрійна Досконалість Тари”; або

  • того, хто відвідував семінар Рінпочє у Непалі.

Якщо ви відвідували повністю семінар Рінпочє в якійсь іншій країні, вам буде необхідно заповнити анкету, вказавши певні деталі.

Пожертви: Вчення безкоштовні. Згідно з традицією, заохочуємо вас використати цю можливість переказати щедрі пожертви для підтримки монастиря і його заходів.

В останній день семінару буде можливість зробити додаткові офіри онлайн для Рінпочє і монастиря. Деталі організатори вчень надішлють зареєстрованим учасникам трохи згодом.

‹ До списку новин