Настанови щодо шляху до Пробудження — Чок’ї Ньїма Рінпочє

Дорогі мої учні та друзі!

В цей сприятливий день Чӧкхор Дючєну хочу поділитися з вами цими порадами від самого серця. Я відчуваю, що це надзвичайно важливо, і — якщо ви застосовуватимете ці слова — вони принесуть вам неймовірну користь.

У цьому вченні містяться не лише мої сердечні поради, але також чимало безцінних настанов моїх учителів, таких як мій дорогий батько Тулку Урґ’єн Рінпочє, і майстрів традиції, таких як Ґамбопа.

Я закликаю вас усіх слухати це вчення та інші сутнісні настанови знову і знову. Слухайте із чистою мотивацією, аби потім старанно і ґрунтовно застосувати їх до власного ума, і присвячуйте надбане благо й мудрість на відносному рівні — міцному здоров’ю, миру і щастю для всіх, а на абсолютному рівні — просвітленню усіх істот.

З любов’ю і благословіннями,

Чок’ї Ньїма Рінпочє

 

У цьому вченні Рінпочє робить огляд сутнісних ключових аспектів усіх рівнів шляху, ділиться порадами від самого серця, а також сутнісними настановами Ґамбопи, Тулку Урґ’єна Рінпочє і багатьох інших майстрів. У цьому вченні Рінпочє пояснює природу Будди як наш базовий, первісний стан; цінність нашого дорогоцінного людського життя; важливість зустрічі з досвідченим майстром і отримання його сутнісних настанов. Рінпочє підкреслює, що ці сутнісні настанови слід застосовувати з усією старанністю.

Переглянути це вчення англійською можна тут.

‹ До списку новин ‹ До списку статтей