Не втрачайте дорогоцінну можливість!

Друзі, нещодавно центр «Ґарчен Ратнашрі» повідомив, що з 2020 року Його Превелебність Ґарчен Рінпоче припиняє подорожувати світом з метою дарувати вчення. Декому з нас пощастило зустрітися із Рінпоче під час вчень минулого 2018 року. Нажаль, є чимала ймовірність, що для багатьох це була остання можливість зустрічі із Вчителем у цьому житті. Втім, отриманні вчення заклали благе зернятко, яке поростатиме та усуватиме страждання невідання у багатьох подальших життях.

Вчителі часто наголошують на тому, що одна з ключових ідей буддизму − непостійність. Нема нічого стабільного: все, що має початок, неодмінно матиме й кінець. Це завдає чимало болю незрілому розуму. Втім, саме непостійність робить наш світ настільки прекрасним та вчить цінувати кожну мить. Ми ніколи не знаємо, що чекає на нас у майбутньому і тому потрібно жити сьогоденням, не відкладаючи на потім практику, життя, радість, любов, можливості. Життя мінливе, і якщо зараз ви маєте до чогось сприятливі обставини – не факт, що це триватиме вічно.

Спільнота Рангджунг Єше Україна нагадує: вже дуже скоро, з 3 червня, в Києві розпочнуться вчення Чокі Німи Рінпоче. Ми не знаємо, чи зможемо побачити любого Вчителя в Києві ще раз. Ми не знаємо, як буде складатися життя кожного з нас. Ми не знаємо, які події будуть відбуватися в нашій країні, адже ми перебуваємо у бурхливому морі непостійності. Точно лише те, що вчення Рінпоче – найкраща нагода отримати настанови та благословення від реалізованого майстра, одного з найвидатніших буддійських вчителів сучасності.

Ми запрошуємо кожну людину, яка зараз читає ці рядки, доєднатися до нас на вченнях! Будь ласка, ще є час для реєстрації. Не важливо, чи знайомі ви з ідеями буддизму, чи є ви практикуючим, чи є у вас посвяти: отриманні знання та благословення Рінпоче можуть стати для вас перепусткою з сансаричного буття!

Чокі Німа Рінпоче, «Сонце Буддійського Вчення», лама, якого вважають сьомим перевтіленням тибетського майстра Ґара Друбчена, а також еманацією індійського майстра та філософа II століття Наґарджуни. Рінпоче дарує вчення Дхарми вже 42 роки поспіль, з 1977 року!

Детально про вчення Чокі Німи Рінпоче в Києві 3-6 червня

‹ До списку новин