Новини від Чок’ї Н’їми Рінпоче

Найдорогоцінніша Санґго, ми отримали новини від Чок’ї Н’їми Рінпоче про те, що він змушений скасувати цього року багато запланованих подорожей, у т.ч. і поїздки з вченнями до України, Китаю, Мексики, Малайзії, Ізраїлю, Росії та декількох інших країн. Хоча загальний стан здоров’я Рінпоче хороший, він зважає на поради свого лікаря зменшити переміщення і відпочити.

Рік за роком ми бачимо, як багато енергії Рінпоче віддає своїм учням і дгарма-діяльності по всьому світові. Рінпоче проводить вчення годинами й годинами в усіх наших ґомде і дгарма-центрах. Він самовіддано несе дгарму всім, будь то учні з Непалу чи Тибету, прочани у Китаї, американці, мексиканці чи ми з вами – мешканці Європи. Майже кожного дня Рінпоче приймає потік відвідувачів у своїй кімнаті у монастирі у Непалі. Ми всі прагнемо про щось спитати Рінпоче, отримати його пораду і його благословення, і він робить усе можливе, щоб дати нам це. Він навіть знайшов спосіб принести практики Благородної Тари онлайн до домівок багатьох тисяч учнів по всьому світові.

І хоча нам буде дуже не вистачати Рінпоче цього року, ми розуміємо, що здоров’я нашого вчителя – це найголовніше. Ми заохочуємо всіх підтримувати зв’язок із Рінпоче, долучаючись до нашого українського Ґомде, наших дгарма-домів у Львові та Харкові, дгарма-центру в Києві, ресурсу Dharma Sun та он-лайн програми Тари – інституцій і програм, заснованих Рінпоче задля нашого блага.

Також Ґомде Україна просить про вашу виняткову, сильну підтримку цього року, коли ми готуємось збудувати храм у ритритному центрі Джанґчуб Чолінґ, створюємо новий дгарма-центр у Києві, розвиваємо тибетську ділянку в Національному ботанічному саду, перекладаємо українською буддійські практики – все це може стати часом, коли ми об’єднуємось з усіма членами нашої санґги як в Україні, так і по всьому світові. Рінпоче все ще планує давати вчення в Австрії, Англії і Данії, то ж якщо у вас є можливість, можна поїхати на зустріч із Рінпоче до наших братніх європейських країн. Також є можливість увійти до серця нашої мандали й отримати вчення від Рінпоче впродовж семінару у Катманду у листопаді цього року.

Цього року Рінпоче попросив Ламу Тензіна Занґпо дати настанови з Потрійної Досконалості Тари і Йоги Тринле Ньїнґпо цього літа. Базуючись на вказівках Рінпоче, ми зараз у процесі планування семінарів із Ламою Тензіном у серпні та Еріком Пема Кунсанґом у жовтні. Також є можливість, що це літо буде дуже сприятливим періодом у зв’язку з візитом одного з наших Високих Лам з монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ. Ми скоро будемо оголошувати про точнт дати і подробиці цих програм.

Сподіваємось побачити вас усіх у живописному Джанґчуб Чолінзі – на місці майбутнього ритритного центру, де ми будемо проводити виїздні практики і семінари. І ось перший із таких виїздів вже відбудеться 14-15 квітня (зареєструватися для поїздки). Отже цього року у нас є можливість глибоко поєднатись як санґга, отримати вчення, які вдосконалять і розвинуть нашу практику, і продовжувати підтримувати один одного і ґомде в активний момент його зростання і розширення.

Дякуємо за вашу небайдужість і любов!

Якщо Ви бажаєте зареєструватися як член ґомде, будь-ласка напішіть на email eloise.ua@gmail.com ваші ім’я, прізвище, контактний телефон та актуальний e-mail. Якщо ви маєте можливіть допомагати у вигляді членських внесків, напишіть, будь-ласка, прийнятну для вас суму та періодичність внесків.

Реквізити для здійснення внесків та цільової допомоги:
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i74404396394

(не забудьте в коментарі вказувати своє ім’я та прізвище) або Приват 24 за назвою організації «Ранґджунґ Єше Україна ГО», ЄДРПОУ/ДРФО 40982572 або за рахунком № 26007052630266 (не забудьте вказувати своє ім’я та прізвище).

‹ До списку новин