Чолінґ Чай – рівновага і здоров’я

Гості ретритного центру Ґомде Україна раді коштувати запашний трав’яний чай, який зібрано в нашому лісі. Зокрема й учасники навчальної програми Сили Спокою, які тепер регулярно відвідують ретритний центр, теж надають перевагу власне нашому Чолінґ Чаю. Тож тепер його можна замовити Новою Поштою за рекомендований внесок в упаковці 150 і 100 грам.

Букет лікарських трав Чолінґу створено співчуттям будд п’яти природних елементів. Квіти та листя лісових чорниці, малини, ожини, кропиви, іван-чаю, звіробою, чебрецю,  безсмертника, материнки дбайливо зібрані у буддійському центрі Ґомде Україна. 

Кожна рослинка тут додає свою нотку та цілющі властивості. У цілому збір має м’який седативний ефект, даручи спокій та гарне самопочуття.

Спосіб приготування на 250 мл

1 столову ложку чаю залити окропом і дати настоятися мінімум 15 хвилин, після цього відфільтрувати. Для більшого смаку і кольору суміш можна прокип’ятити на слабкому вогні протягом 15-20 секунд. Отриманий чай можна вживати гарячим або охолодженим.

Увага, Чолінґ Чай не є медичним засобом і не призначений для діагностики, лікування чи запобігання певним захворюванням.

  • природні атиоксиданти

  • зміцнює імунітет

  • знижує запалення

  • знижує стрес, заспокоює та покращує настрій

Рекомендований внесок 

450 грн/ 150г

300 грн/100г

Військовим ЗСУ – безкоштовно.

Щоб замовити, напишіть у Telegram  https://t.me/serhiohiero

‹ До списку новин ‹ До списку статтей