Буддійська медитація для початківців

Буддійська медитація для початківців

Дорогі, прекрасні й чудові друзі, ласкаво запрошуємо вас на вихідні 24-25 липня до ритритного центру Ґомде України.
Будемо вивчати дві універсальні та найпоширеніші техніки медитації – шаматха і тонґлен, оволодіти якими може кожен бажаючий без спеціальної підготовки або досвіду. А також познайомимося із справжньою буддійською практикою, яку виконують у тибетських монастирях – практикою Будди Шак’ямуні “Скарбниця Благословень”.
ШАМАТХА – практика спокійного та розслабленого ума, яка вчить бути уважним, відкритим, свідомим та спокійним. ТОНҐЛЄН – практика прийняття та віддавання, яка розкриває наше любляче серце та допомагає розвинути якості любові, прийняття та доброти, які закладені в нас від природи. “СКАРБНИЦЯ БЛАГОСЛОВЕНЬ” сприяє збільшенню нашого добродійного потенціалу та поєднанню нашого ума, свідомості, серця із Буддою Шак’ямуні.
Вікенд буде проходити у затишному будинку, серед чистого лісу поблизу озера, аби ми відпочили від бурхливого міського життя, роботи та різних життєвих турбот. У будинку є чисті кімнати, ліжка, постілі, артезіанська вода та вегетаріанська кухня.
Розклад складено таким чином, аби ми мали достатньо часу для практики і відпочинку.

ДЛЯ КОГО

Цей практикум для всіх, хто цікавиться медитацією та буддійськими практиками, але не має певного досвіду або ж має сумніви, питання щодо своєї практики початківця. Щоб взяти участь, не потрібно мати спеціальних посвят чи якоїсь спеціальної підготовки. Добре, якщо ви вже приймали буддійський Прихисток, але й не біда, якщо його немає.

ПРО ПРАКТИКУМ

Практикум складатиметься із трьох занять тривалістю півтори години кожне. На цих заняттях ви дізнаєтеся теоретичні та практичні основи для практики медитації, яка заспокоює ум (шаматха) та розвиває нашу добросердечність (тонґлен), а також навчитеся виконувати практику Будди Шак’ямуні “Скарбниця благословень”, яку склав видатний майстер медитації Міпам Рінпоче.

Насамперед, ці заняття покликані навчити людей інтегрувати буддійську практику медитації у своє життя і тим самим плекати спокійний, відкритий, ясний та задоволений ум в умовах нищівного інформаційного тиску. Ведучий –  Сергій Зінов’єв, голова громади “Ранґджунґ Єше Ґомде Україна”.

РОЗКЛАД

субота

8:00 – 10:00 заїзд і поселення

11:00 заняття з основ буддійської медитації Шаматха, практика Будди Шак’ямуні

13:30 обід

16:00 заняття з основ буддійської медитації Тонґлен, практика Будди Шак’ямуні

18:00 вечеря

19:00 практика Будди Шак’ямуні

неділя

9:00 сніданок

11:00 заняття з основ буддійської медитації Шаматха, практика Будди Шак’ямуні

13:30 обід

14:00 – 16:00 виїзд

ВАРТІСТЬ, РОЗМІЩЕННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Всі варіанти розміщення (2 дні й 1 ніч) є комфортними та мають свої переваги і організатори намагатимуться врахувати ваші побажання. Оскільки кількість місць у літніх кімнатах обмежено, якщо ви почуватиметеся комфортно у наметі або на підлозі у лаканзі – оберіть цей варіант, лишіть спальні місця на ліжках тим, кому інші варіанти не підходять.

У вартість входить вегетаріанське харчування (субота – обід і вечеря, неділя – сніданок і обід).

 • повний пансіон, літні кімнати (по 4 особи у кімнаті) 2000 грн / 1000 грн для членів Gomde Family@Patrons
 • у лаканзі (зимовому приміщенні): ваш каремат і спальник, рушник 1000 грн /500 грн для членів Gomde Family@Patrons
 • у кемпінгу: ваш намет, каремат, спальник і рушник 700 грн /350 грн для членів Gomde Family@Patrons

Ми не є комерційною організацією і всі кошти, які ви витрачаєте йдуть на закупівлю продуктів, оплату роботи кухаря та підтримку життєдіяльності ритритного центру. Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете. Кошти за практиком можна внести на місці або передплатою на карту Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу.

Дізнатися більше про Gomde Family&Patrons та приєднатися до спільноти можна тут Gomde Family&Patrons 

РЕЄСТРАЦІЯ Й ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ

 • Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/75SsatqxTDLarjxZ6;
 • Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
 • Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
 • Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

 • змінне взуття або теплі шкарпетки, гумові капці для душу
 • взуття для лісу та капелюх від сонця
 • особисті ліки, та засоби проти порізів, опіку, від комах та сонця
 • якщо ви розміщуєтеся у лаканзі (зимове приміщення) – то власний спальний мішок, рушник, якщо у кемпінґу – то ще й власний намет.

ДУШ І ТУАЛЕТ

Для користування учасниками ритриту буде доступний літній душ і туалети (надворі). У проекті – створення комплексу літнього санітарно-гігієнічного блоку, сподіваємося, що це станеться дуже скоро.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Як до нас можна дістатися громадським транспортом. Автобусом Київ-Радомишль, а потім Радомишль-Тетерів до зупинки Кримок. Електричка Київ – Тетерів, а потім автобус Тетерів-Радомишль до зупинки Кримок. Є пряма маршрутка Київ-Городок (Радомишльського район) до зупинки Кримок. Маршрутки у Києві вирушають від ст. метро Житомирська. Розклад потрібно уточнювати в інтернет. Вважайте що на вихідні зранку і ввечері маршрутки сюди вельми завантажені. Тож краще розрахувати час і приїхати на зупинку раніше. Якщо ви не знаєте, де виходити на зупинці “Кримок” попросіть або водія або пасажирів вам підказати. Місцеві старожили знають наш табір як колишній табір “Пілот”.

Геолокація https://goo.gl/maps/DLMu7FfB8d2nvq9o7

ДОПОМОГА

Зв’язок із організаторами 0675074168 або info@gomdeua.org

Щоб створити належні умови для регулярних буддийских практик у Чолінзі, нам постійно не вистачає рук і фінансів. Розвивається центр виключно на пожертви членів громади, у нас немає меценатів чи ґрандів. Якщо у вас є можливість, приєднуйтеся до членів Gomde Family&Patrons або ж допоможіть нам будь-якою фінансовою пожертвою.

Карта Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу

ПРИВАТ 24 ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

‹ До списку новин