16-17 липня медитація для початківців та практика Будди Шак’ямуні

Запрошуємо до ритриного центру Ґомде Україна на відкриті зайняття із буддійської медитації для початківців та практику Будди Шак’ямуні. Участь, харчування і проживання у Ґомде – безкоштовні. Дістатися табору учасники мають самостійно (91 км від Києва, є сполучення громадським транспортом, можна скооперуватися із тими, хто буде їхати на власному авто). Далі – деталі та реєстрація.

ЩО ЦЕ І ДЛЯ КОГО

Для всіх хто цікавиться, вивчає та практикує буддійську медитацію, практики шаматха та тонґлен. Хто має досвід або його немає – не важливо, головне, аби у вас була довіра до вчення Будди та традиційної буддійської медитації як методу роботи з власним серцем-умом.

Будемо вивчати дві універсальні та найпоширеніші техніки медитації – шаматха і тонґлен, оволодіти якими може кожен бажаючий без спеціальної підготовки або досвіду. А ще познайомимося із справжньою буддійською практикою, яку виконують у тибетських монастирях – “Скарбниця Благословень” Будди Шак’ямуні, та проголошуватимемо традиційні буддійські тексти устремлінь, які мають величезний енергетичний вплив на свідомість.

ШАМАТХА – практика спокійного та розслабленого ума, яка вчить бути уважним, відкритим, свідомим та спокійним. ТОНҐЛЄН – практика прийняття та віддавання, яка розкриває наше любляче серце та допомагає розвинути якості любові, прийняття та доброти, які закладені в нас від природи. “СКАРБНИЦЯ БЛАГОСЛОВЕНЬ” сприяє збільшенню нашого добродійного потенціалу та поєднанню нашого ума, свідомості, серця із Буддою Шак’ямуні.

Заняття будуть проходити у затишному будинку, серед чистого лісу поблизу озера, аби ми могли хоча б на пару днів присвятити час роботі із своїм сердцем і умом.

РОЗКЛАД

Заїзд – субота з 8 до 10 ранку (не раніше і не пізніше).

11:00 сесія практики

13:30 обід

16:00 сесія практики

20:00 вечеря

21:00 вільний час

22:30 відпочинок

неділя

7:00 сесія практики

9:30 сніданок

11:00 сесія практики

13:30 обід

14:00 сесія практики

Виїзд із 16:00 (не пізніше 21:00)

ПРОЖИВАННЯ Й ІНШІ ДЕТАЛІ

Комфортні спальні місця, постілі, рушники, посуд – наразі все є в достатній кількості. За бажанням можна розміститися у власному наметі. Харчування – домашня кухня, вегетаріанські страви.

Тексти будуть доступні на місці (якщо ви маєте особисті тексти – беріть).

Завантажити можна тут https://gomdeua.org/wp-content/uploads/2020/04/Buddha-Shakyamuni-Sadhanacover_ukr-.pdf

Ліки, снеки, засоби від сонця та комах, засоби гігієни, капці тощо бажано мати із собою.

Як добратися, геолокація – інформація буде надіслана лише зареєстрованим.

РЕЄСТРАЦІЯ

Заповніть форму https://forms.gle/a6Z2zMYb4JBFJMjB7

УВАГА, ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Згодом (до 24 годин) на вказану у формі електронну адресу від gomdeua@gmail.com надійде електронний лист-верифікація. Щоб завершити реєстрацію, необхідно обов’язкова відповісти на цей лист. Лише тоді за вами закріплюється місце і ви отримаєте всі деталі.

БЕЗПЕКА

Будь ласка, дотримуйтеся правил та режиму, які діють нині в нашій країні. Пам’ятайте про комендантську годину, особисті документи, авіаційну тривогу тощо. Ми проводимо не відпочинковий захід, а важливу групову роботу із буддійської практики, яка покликана допомогти не лише нам особисто подолати перешкоди на шляху до звільнення, а й усій Україні, українському війську, особливо тим захисникам, котрі щохвилини ризикують своїм життям на передовій.

ДОПОМОГА

Якщо ви бажаєте й у вас є можливість допомогти нам утримувати й дбати про ритритний центр, це можна зробити за посиланням https://gomdeua.org/%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b3%d0%b0/

‹ До списку новин