Ритрит з основ буддійської медитації

Дорогі й чудові друзі, ласкаво запрошуємо вас на вихідні 21-24 серпня до ритритного центру Ґомде України.
Будемо вивчати дві універсальні та найпоширеніші техніки медитації – шаматха і тонґлен, оволодіти якими може кожен бажаючий без спеціальної підготовки або досвіду. А ще познайомимося із справжньою буддійською практикою, яку виконують у тибетських монастирях – практикою Будди Шак’ямуні “Скарбниця Благословень”. Фото з попередніх ритритів: https://cutt.ly/fQc9lvf 
ШАМАТХА – практика спокійного та розслабленого ума, яка вчить бути уважним, відкритим, свідомим та спокійним. ТОНҐЛЄН – практика прийняття та віддавання, яка розкриває наше любляче серце та допомагає розвинути якості любові, прийняття та доброти, які закладені в нас від природи. “СКАРБНИЦЯ БЛАГОСЛОВЕНЬ” сприяє збільшенню нашого добродійного потенціалу та поєднанню нашого ума, свідомості, серця із Буддою Шак’ямуні.
Ритрит буде проходити у затишному будинку, серед чистого лісу поблизу озера, аби ми відпочили від бурхливого міського життя, роботи та різних життєвих турбот. У будинку є чисті кімнати, ліжка, постілі, артезіанська вода та вегетаріанська кухня.
Розклад складено таким чином, аби ми мали достатньо часу для практики і відпочинку.
На ритриті ми будемо дотримуватися ОБІТНИЦІ МОВЧАННЯ. Мовчання зупиняє блукаючий ум, ми стаємо спокійними і уважними. З одного боку, це сприяє медитації, робить наші зусилля приємнішими і легшими, а з іншого – збільшується глибина і тривалість.

ДЛЯ КОГО

Цей практикум для всіх, хто цікавиться медитацією та буддійськими практиками, але не має певного досвіду або ж має сумніви, питання щодо своєї практики. Щоб взяти участь, не потрібно мати спеціальних посвят чи якоїсь спеціальної підготовки. Добре, якщо ви вже приймали буддійський Прихисток, але й не біда, якщо його немає.

ПРО ПРАКТИКУМ

Практикум складатиметься із трьох занять тривалістю 1,5-2 години кожне. На цих заняттях ви дізнаєтеся теоретичні та практичні основи медитації, яка заспокоює ум (шаматха) та розвиває нашу добросердечність (тонґлен), а також навчитеся виконувати практику Будди Шак’ямуні “Скарбниця благословень”, яку склав видатний майстер медитації Міпам Рінпоче.

Заняття покликані навчити людей інтегрувати буддійську практику медитації у своє життя і тим самим плекати спокійний, відкритий, ясний та задоволений ум в умовах нищівного інформаційного тиску. Ведучий –  Сергій Зінов’єв, голова громади “Ранґджунґ Єше Ґомде Україна”.

РОЗКЛАД

субота, 21 серпня

8:00 – 10:00 заїзд і поселення

11:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Шаматха

13:30 обід

16:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Тонґлен

18:00 вечеря

20:00 практика Будди Шак’ямуні

неділя і понеділок, 22-23 серпня

7:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Шаматха

9:00 сніданок

11:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Шаматха

13:30 обід

16:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Тонґлен

18:00 вечеря

20:00 практика Будди Шак’ямуні

вівторок, 24 серпня

7:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Шаматха

9:00 сніданок

11:00 практика Будди Шак’ямуні, медитація Шаматха

13:30 обід

14:00 – 16:00 виїзд

ВАРТІСТЬ, РОЗМІЩЕННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Всі варіанти розміщення є комфортними та мають свої переваги і організатори намагатимуться врахувати ваші побажання.

У вартість входить вегетаріанське харчування (в день заїзду починаючи з обіду, а вдень виїзду закінчуючи обідом). 

 • літні кімнати (ліжко, постіль, рушник) 3000 грн / 1500 грн для членів Gomde Family@Patrons
 • у лаканзі (зимовому приміщенні): ваш каремат і спальник, рушник 2500 грн /1250 грн для членів Gomde Family@Patrons
 • у кемпінгу: ваш намет, каремат, спальник і рушник 1000 грн /500 грн для членів Gomde Family@Patrons

Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете. 

Ми не є комерційною організацією і всі кошти, які ви витрачаєте йдуть на закупівлю продуктів, оплату роботи кухаря та підтримку життєдіяльності ритритного центру. Щоб фінансові зобов’язання не стали перепоною для участі – можна пожертвувати будь-яку суму на власний розсуд – стільки, скільки можете. Кошти за практиком можна внести на місці або передплатою на карту Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу.

Дізнатися більше про Gomde Family&Patrons та приєднатися до спільноти можна тут Gomde Family&Patrons 

РЕЄСТРАЦІЯ Й ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ

 • Ви пройшли реєстрацію https://forms.gle/75SsatqxTDLarjxZ6;
 • Ви зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на ВСІХ сесіях;
 • Ви маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
 • Ви ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/

ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ

 • змінне взуття або теплі шкарпетки, гумові капці для душу
 • взуття для лісу та капелюх від сонця
 • особисті ліки, та засоби проти порізів, опіку, від комах та сонця
 • якщо ви розміщуєтеся у лаканзі (зимове приміщення) – то власний спальний мішок, рушник, якщо у кемпінґу – то ще й власний намет.

ДУШ І ТУАЛЕТ

Для користування учасниками ритриту буде доступний літній душ і туалети (надворі). У проекті – створення комплексу літнього санітарно-гігієнічного блоку, сподіваємося, що це станеться дуже скоро.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Як до нас можна дістатися громадським транспортом. Автобусом Київ-Радомишль, а потім Радомишль-Тетерів до зупинки Кримок. Електричка Київ – Тетерів, а потім автобус Тетерів-Радомишль до зупинки Кримок. Є пряма маршрутка Київ-Городок (Радомишльського район) до зупинки Кримок. Маршрутки у Києві вирушають від ст. метро Житомирська. Розклад потрібно уточнювати в інтернет. Вважайте що на вихідні зранку і ввечері маршрутки сюди вельми завантажені. Тож краще розрахувати час і приїхати на зупинку раніше. Якщо ви не знаєте, де виходити на зупинці “Кримок” попросіть або водія або пасажирів вам підказати. Місцеві старожили знають наш табір як колишній табір “Пілот”.

Можна також домовитися про “пікап” із тими учасниками, хто їхатиме до табору на своєму авто.

Геолокація https://goo.gl/maps/DLMu7FfB8d2nvq9o7

ДОПОМОГА

Зв’язок із організаторами 0675074168 або info@gomdeua.org

Щоб створити належні умови для регулярних буддийских практик у Чолінзі, нам постійно не вистачає рук і фінансів. Розвивається центр виключно на пожертви членів громади, у нас немає меценатів чи ґрандів. Якщо у вас є можливість, приєднуйтеся до членів Gomde Family&Patrons або ж допоможіть нам будь-якою фінансовою пожертвою.

Карта Приватбанку 5167 9855 6189 4833 на ім’я Зінов’єв Сергій Олександрович, вкажіть призначення платежу

ПРИВАТ 24 ГО РАНГДЖУНГ ЄШЕ УКРАЇНА, Код 40982572, Рахунок IBAN UA953052990000026006046227617.

‹ До списку новин