4-5 листопада ретрит із практики Зеленої Тари

Дякуємо всім нашим воїнам, захисникам, учителям, ламам, монахам,
дякуємо всім Силам Всесвіту за можливість проведення цього заходу.

Аби акумулювати заслугу у сприятливий день Сходження Будди з Царства Богів (Лгабаб Дючен, відзначається 4 листопада) візьміть участь у практиці очно, онлайн або одним матеріальним внеском –  та підтримайте створення саду в ретритному центрі Ґомде Україна.

Про практику

Отже 4 і 5 листопада запрошуємо на ретрит у форматі групової практики зовнішньої садгани Зеленої Тари «Заптік Дролма» або «Суть Двох Надбань». Ця практика виконується у всіх традиціях тибетського буддизму і знана як практика “Чотирьох Мандал”,  «Величання 21-ї Тари» тощо. В онлайн програмі Потрійна Досконалість Тари цю садгану вивчають і виконують у Першій Досконалості. Цей простий й навпрочуд глибокий текст Зеленої Тари відомий насамперед тим, що швидко усуває перешкоди. Виконуватиметься українською та тибетською мовами. Завантажити https://gomdeua.org/tara-sadhana_ukr/

Для кого

Для всіх, хто цікавиться практикою Зеленої Тари, зокрема, хто навчається або навчався у Потрійній Досконалості Тари, отримував чи планує отримати посвяту Зеленої Тари тощо. Початківці, хто дуже прагне долучитися, але не має досвіду – також вельми бажані й вітаються!

Про Лгабаб Дючен

У зв’язку з цим оповідають про матір Будди – Маядеві, яка пішла з життя на сьомий день після народження сина.  Вона переродилася у небесному царстві Індри, і щоб віддячити за материнську доброту, Будда провів на небесах три місяці, навчаючі істот божественного світу. А по тому повернувся на землю Індії і його сходження супроводжувало все небесне воїнство і інші величні істоти. Місто, де Буда зійшов на землю, й досі існує на сучасній мапі Індії, а всі буддисти відзначають цей день як свято Лгабаб, що належить до одного з чотирьох найвеличніших буддійських свят – дючєнів.

Умови участі

  • Пройти реєстрацію  https://forms.gle/1quE9XNpcSfURjkf7
  • Сплатити реєстраційний внесок: один день участі – 1000 грн, за два – 1500 грн – 100% внесків йдуть на підтримку облаштування саду фруктових дерев у ретритному центрі Ґомде Україна https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i74404396394 Вкажіть своє прізвище у призначенні платежу.

Для очного відвідування

  • Зобов’язуєтеся дотримуватися розкладу та бути присутні на всіх сесіях;
  • Маєте добрий стан здоров’я, у вас цілковито відсутні всі симптоми вірусної інфекції;
  • Ознайомилися із правилами перебування у ритритному центрі та зобов’язуєтеся їх виконувати. https://gomdeua.org/termsrules/
  • У ретритному центрі Ґомде ми забезпечуємо ночівлю та вегетаріанське харчування для всіх гостей.

Посилання на зум і деталі, як дістатися до Ґомде, надішлемо на пошту та месенджер усім, хто зареєструвався та сплатив внесок.

Розклад

Субота 4 листопада

11:00 Практика Тари, офірування санґу

15:00 Практика Тари, офірування суру

17:30 Практика Тари, молитва про народження в чистій Землі Сукхаваті

Неділя 5 листопада

8:00 практика Тари, Закликання Ґуру Здалека (молитва що проймає серце відданістю)

11:00 практика Тари, молитва Барче Ламсел (Що усуває перешколи на шляху)

14:00 практика Тари, молитва Сампа Лхюндруб (Спонтанного удійснення задумів)

 

Наша Люба Україна,

Слава нашим воїнам, захисникам,

Слава Вчителям,

Слава Всім Силам Всесвіту!

‹ До списку новин