150 річниця парінірвани Чокґ’юра Лінґпи

Для всіх послідовників Чоклінґ Терсару цей 2020 рік є ювілейним роком Чокґ’юра Лінґпи. І зокрема сьогодні, у 1-й день 5-го тибетського місяця відзначаємо 150-ту річницю парінірвани великого тертӧна.

Як зазначають наші вчителі, дні річниць видатних майстрів є дуже важливим часом для старанної і надхненної духовної практики. Зокрема, в такі дні офіра учти і ґуру-йоґа, підкріплені благою мотивацією і чистими прагненнями, сприяють посиленню і поглибленню нашої практики Дгарми.

Аби ваша практика була ще більш надхненною, сповненою щирістю, радістю і відданістю, пропонуємо вам два нові українські віршовані переклади Молитва до Чокґ’юра Лінґпи та Прагнення перенародження у його Чистій землі, встеленій лотосами.

Обидві молитви доступні для завантаження у нашій медіатеці як тексти, а також як аудіо з прикладами співу українською. Тож вже сьогодні ви можете збагатити ними свою практику!

Молитва до Чокґ’юра Лінґпи це те́рма, що була віднайдена Ріґдзіном Чӧґ’ялом Дордже. Ви можете додавати її на початку сесії до інших вступних молитов, зокрема, після молитви до корінного Ґуру (оґмін чӧк‘ї…). Ця молитва має власну оригінальну мелодію. Прослухати фрагмент співу тибетською можна тут. Завантажити текст (тиб.+укр.). Завантажити аудіо співу українською. Прослухати молитву українською:

Молитва до Чокґ’юра Лінґпи (укр.)

Коротке прагнення перенародження у Чистій землі, встеленій лотосами було адаптоване Пакчоком Рінпочє на основі більш довгої молитви-прагнення, написаної Джямґӧном Конґтрӱлом. Ви можете співати її або з мелодією прагнення перенародження у Девачєні (нґоцар санґ’є нанґва тхає данґ…), або з мелодією прагнення перенародження у Занґдок Палрі (дӧмей шіданґ єрме пема джюнґ…) наприкінці сесії, перед заключними посвятами та побажаннями блага. Завантажити текст. Завантажити аудіо співу українською. Прослухати молитву українською:

Прагнення перенародження у чистій землі Чокґ’юра Лінґпи (укр.)

Думайте про Ґуру, він джерело просвітлення.

Думайте про Ґуру — це уможливлює просвітлення.

Думайте про Ґуру — осягнете природу серця-ума.

Практикуйте у дні річниць Учителів.”

Пакчок Рінпочє

Нам неймовірно пощастило у цьому житті зустріти і мати змогу вивчати і практикувати цю унікальну й автентичну традицію Чокґ’юра Лінґпи. Адже вона містить розмаїття вчень і засобів, що охоплюють весь буддійський шлях від самих основ до найвищих вчень Великої Досконалості. Присвячуємо всі надбання блага довголіттю наших безцінних Ґуру, які підтримують і продовжують традицію Чоклінґ Терсару. Хай усі ми досягнемо повного і досконалого Пробудження єдиною мандалою!

Побажання розквіту діянь Чокґ’юра Лінґпи
‹ До списку новин ‹ До списку статтей