12 ланок взаємозалежного походження

Онлайн-вчення Кхенпо Цондрю Занґпо

На прохання Чок’ї Ньїми Рінпочє Kхенпо та Лопони монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ впродовж наступних кількох місяців даруватимуть онлайн-вчення по основоположним буддійським філософським темам на благо світової санґги. Рінпочє заохочує нас скористатися можливістю ретельно вивчити ці теми, робити нотатки та ставити питання чудовим вчителям з нашого монастиря. Вивчення цих тем допоможе нам глибше і повніше сприймати вчення Чок’ї Ньїми Рінпочє під час його онлайн-семінару у листопаді.

Кхенпо Пема Намґ’ял вже дарував перший цикл вчень на тему “Чотири благородні істини”, і тепер ми з радістю оголошуємо наступні вчення: Кхенпо Цондрю Занґпо пояснить “Дванадцять ланок взаємозалежного походження”. Кхенпо Цондрю Занґпо є старшим викладачем монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ, де він навчає як у монастирському коледжі, так і в Інституті Ранґджунґ Єше. У властивій йому спокійній і дуже ясній манері викладання, Кхенпо спрямує нас до глибшого розуміння цієї фундаментальної і сутнісної буддійської теми.

Якщо ви не змогли приєднатися до прямих ефірів, ви можете переглянути записи вчень у зручний для вас час.

Після цього семінару також відбудуться додаткові онлайн-семінари на теми “Дві Істини”, “Чотири думки, що спрямовують ум до Дгарми”, “Стадії розвитку і звершення” (подробиці – на цій сторінці нижче). Отримуючи весь цикл цих вчень ми маємо можливість вивчити і вдосконалити власне розуміння Вчення Будди від самих його основ.

Зареєструвавшись на цей семінар, ви отримуєте доступ до всього циклу цих вчень наших Кхенпо і Лам (як до попередніх, так і до майбутніх вчень цього циклу). Цю “залу вчень” створено на основі благодійних пожертв.

Дати і розклад вчень

Записи вчень “12 ланок взаємозалежного походження” в українському перекладі доступні для перегляду на цій сторінці: http://dharmasun.org/12ukraine

Реєстрація і офіри

Реєстрація триває. Щоб зареєструватися, вам слід увійти в свій акаунт на DharmaSun.org

Офіри за ці вчення підтримують міжнародні Ґомде і Дгарма-центри Чок’ї Ньїми Рінпочє, а також монастир Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ. Якщо бажаєте зробити офіру, просимо вас безпосередньо переказати її тому Ґомде чи Дгарма-центру, з яким ви пов’язані (або декільком центрам). Робити офіру за вчення є традиційною практикою; це допоможе підтримати наші Ґомде і Дгарма-центри у нинішніх надзвичайних обставинах, що завадили проведенню регулярних щорічних заходів, які також забезпечують фінансову підтримку цим центрам. Під час реєстрації вам буде запропоновано перелік сторінок Ґомде і Дгарма-центрів, де ви можете зробити офіру. Підтримати Ґомде Україна: https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394

Якщо ви не пов’язані з жодним Ґомде або Дгарма-центром, ви також можете зробити благодійний внесок безпосередньо для DharmaSun.org

Для реєстрації на вчення “Дванадцять ланок взаємозалежного походження” будь ласка, перейдіть за цим посиланням: https://dharmasun.org/courses/teaching-room/

Розклад всіх вчень із цього циклу:

Усі сесії основних вчень проходитимуть по понеділках і вівторках — о 20:45 за непальським часом (18:00 за київським часом; конвертор часових поясів), щотижня — до початку семінару з Чок’ї Ньїмою Рінпочє у листопаді.

Вчення: Усі сесії основних вчень проходитимуть по понеділках і вівторках — о 20:45 за непальським часом (конвертор часових поясів), щотижня — до початку семінару з Рінпочє у листопаді.

5, 6, 7, 12, 13, 14 жовтня: “Чотири благородні істини” (доступні записи вчень)

19, 20, 21 жовтня: “Дванадцять ланок взаємозалежного походження” (доступні записи вчень)

26, 27, 28 жовтня: “Дві Істини” (доступні записи вчень)

2, 3, 4 листопада: “Чотири думки, що спрямовують ум до Дгарми” (доступні записи вчень)

9, 10, 11 листопада: “Стадії розвитку і звершення”

Сесії відповідей на питання (Q&A):

Буде проведено дві різні сесії Q&A, аби якомога більше учасників змогли приєднатися в прямому ефірі. Всі сесіїQ&A проходитимуть по середах щотижнево.

Якщо ви ще не зробили офіру для цих вчень, будь ласка розгляньте можливість підтримати один чи декілька Ґомде і Дгарма-центрів Чок’ї Ньїми Рінпочє або Dharmasun.org. Наші центри є духовними осередками для багатьох членів санґги по всьому світу, важливими джерелами навчання, практики, надхнення і духовної підтримки. Ці центри є яскравими проявами діяльності Чок’ї Ньїми Рінпочє, вони підтримують нашу традицію передання і дають можливість усім встановити зв’язок зі святою Дгармою. Частина вашої пожертви для Ґомде або Дгарма-центру автоматично надходитиме монастирю Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ і наставнику-Кхенпо.

Щедрі благодійні пожертви формують благу карму і є величезною допомогою для діяльності Шедруб Мандали. Навіть невеликі офіри — це дуже добре — адже у такий спосіб створюються сприятливі дгармічні зв’язки із Вчителем, Вченням, Дгарма-центрами, монастирем.

https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i74404396394

‹ До списку новин